Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Sočio žaidynių olimpinių medalių lentelė

2014-02-17 09:50

Sočyje tęsiasi žiemos olimpinės žaidynės. Pirmadienio rytą medalių lentelėje toliau pirmavo Vokietija.

1/1

M.C.Falla Norvegijai padovanojo auksą sprinto laisvuoju stiliumi varžybose. AP nuotr.

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.

1|25

Antrosiose vasaros jaunimo olimpinėse žaidynėse trečiadienį buvo išdalyti paskutiniai medalių komplektai, tačiau Lietuvos sportininkai į startą jau nestojo. Visi mūsiškiai galėjo pasinaudoti paskutinėmis progomis pamatyti daugiau nei 8 mln. gyventojų turinčio rytų Kinijos miesto įžymybes ir pasidžiaugti laimikiu.

2014-08-27 19:18

Visi Lietuvos irkluotojai pateko į pusfinalius

2

Lietuvos irkluotojai Rolandas Maščinskas ir Saulius Ritter trečiadienį laimėjo Amsterdame (Olandija) vykstančio pasaulio čempionato vyrų porinių dviviečių valčių ketvirtąjį paguodos plaukimą ir pateko į pusfinalį.

2014-08-27 18:23

Volodymyras Klyčko titulą gins lapkritį

4

38-erių Ukrainos boksininkas Volodymyras Klyčko pasaulio profesionalų bokso sunkaus svorio kategorijos titulą pagal Tarptautinės bokso federacijos (IBF) versiją gins lapkričio 15 dieną Hamburge (Vokietija).

2014-08-27 11:49

„Energijos“ ledo ritulininkai vėl žais Baltarusijos lygoje

Ledo ritulio klubas Elektrėnų „Energija“ antrą sezoną iš eilės žais Baltarusijos antrojo diviziono čempionate.

2014-08-27 10:45

B. Mickus Nandzinge buvo arti medalio estafečių varžybose

Antrosiose jaunimo olimpinėse žaidynėse lengvaatlečių varžybos antradienį baigėsi draugystės startais Nandzingo gatvėmis – mišrios komandos varžėsi estafetėse 8x100 m. Jose 800 m bėgikas Benediktas Mickus su 7-ąja komanda užėmė 4-ąją vietą.

2014-08-27 09:45

80-mečių grupėje lietuvis iškovojo kūjo metimo auksą

1

Antrąjį aukso medalį Senojo žemyno lengvosios atletikos veteranų čempionate Turkijoje iškovojo Antanas Černiauskas (80-mečių vyrų amžiaus grupė; M80). Šįkart jis laimėjo dešimties dalyvių kūjo (3 kg) metimo (39,25 m) rungtį.

2014-08-27 07:38

Lenktynėse Prancūzijoje E. Šiškevičius startavo septintąja vieta

Antradienį Prancūzijoje prasidėjusių 28-ųjų keturių dienų „Tour du Poitu-Charentes“ dviratininkų lenktynių pirmajame etape septintas finišavo „Team La Pomme Marseille 13“ komandos narys Evaldas Šiškevičius.

2014-08-26 20:53

Lietuvos plaukikų pergalės Berlyne – sėkmė, bet ne staigmena

3|

Lietuvos plaukimo rinktinė iš Berlyne vykusio Europos čempionato grįžo su keturiais medaliais. Rūta Meilutytė buvo greičiausia plaukdama 50 m krūtine, o Giedrius Titenis šiuo plaukimo stiliumi iškovojo vieną sidabro ir du bronzos medalius. Bendroje medalių įskaitoje lietuviai drauge su lenkais liko vienuolikti.

2014-08-26 15:37

Tinklininkę M. Povilaitytę Rusijoje apšvarino vagys

15

Tinklininkei Monikai Povilaitytei pergalę turnyre Sankt Peterburge apkartino vagys, nugvelbę Lietuvos sportininkės krepšį su dokumentais ir premija.

2014-08-26 15:35

Penkiakovininkė A. Tamašauskaitė – vėl ketvirta Nandzinge

Aurelijai Tamašauskaitei trūko 4 sekundžių iki medalio jaunimo olimpinėse žaidynėse antradienį Nandzinge vykusiose šiuolaikinės penkiakovės mišriųjų estafečių varžybose. Jose komandos buvo sudarytos pagal asmeninių rungčių rezultatus. Artūro Kalinino auklėtinė buvo ketvirta ir asmeninėse varžybose.