Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Sočio žaidynių olimpinių medalių lentelė

2014-02-17 09:50

Sočyje tęsiasi žiemos olimpinės žaidynės. Pirmadienio rytą medalių lentelėje toliau pirmavo Vokietija.

1/1

M.C.Falla Norvegijai padovanojo auksą sprinto laisvuoju stiliumi varžybose. AP nuotr.

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.

3|6

1987 metais dvidešimtmetė vilnietė Kamilė Baginskaitė tapo pasaulio jaunių šachmatų čempione. Čempionatas vyko Bagijo mieste Filipinuose. Kamilė akimirksniu tapo garsenybe. Apie jaunąją šachmatininkę rašė spauda, o merginoms ji tapo pavyzdžiu, kaip reikia siekti tikslo sporto šakoje, kurioje daugiausia pirmauja vyrai.

Lenkiją užvaldė tinklinis: mačą stebėjo 63 tūkst. žiūrovų

13|9

Lenkijoje - iki šiol neregėta tinklinio psichozė. Šeštadienį kaimyninėje šalyje prasidėjo pasaulio vyrų tinklinio čempionatas, o atidarymą ir pirmąsias rungtynes naujajame Varšuvos nacionaliniame stadione stebėjo 63 tūkstančiai žiūrovų. Jame šeimininkai nugalėjo serbus 3:0.

2014-08-31 23:36

V. Alekna varžybose Vokietijoje aplenkė tik du varžovus

18

Sekmadienį Vokietijos sostinėje Berlyne vykusiose tarptautinėse lengvosios atletikos varžybose disko metikas Virgilijus Alekna liko septintas tarp devynių dalyvių. Geriausiu trečiuoju bandymu karjerą bebaigiantis dukart olimpinis čempionas diską nuskraidino 61,84 metro.

2014-08-31 19:41

Lenkė A. Wlodarczyk pagerino kūjo metimo pasaulio rekordą

Europos čempionate aukso medalį neseniai laimėjusi Lenkijos lengvaatletė Anita Wlodarczyk sekmadienį Berlyne pagerino kūjo metimo pasaulio rekordą. 28 metų lenkė antruoju bandymu numetė įrankį 79 m 58 cm. Tai 16 cm daugiau nei vokietei Betty Heidler priklausęs rekordas.

2014-08-31 16:55

Prie Baltojo tilto - paplūdimio tinklinio čempionato finišas

Baigėsi Lietuvos paplūdimio tinklinio čempionatas. Susumavus visų keturių etapų rezultatus, Lietuvos čempionais tapo Arnas Rumševičius ir Lukas Každailis (250 taškų) bei Vytenė Vitkauskaitė ir Karolė Virbickaitė (162 taškai).

2014-08-31 15:33

Užkeikimas Amsterdame: visos trys Lietuvos valtys - ketvirtos

1|3

Pernai pasaulio čempionate Pietų Korėjoje sužibėjusios Lietuvos irkluotojų dvivietės sekmadienį Amsterdame nepakartojo sėkmės. Pasaulio irklavimo čempionate Olandijoje tiek Rolandas Maščinskas ir Saulius Ritteris, tiek Donata Vištartaitė ir Milda Valčiukaitė porinių dviviečių finaluose užėmė ketvirtąsias vietas, nors pernai džiaugėsi medaliais. Ketvirtas finišo liniją sekmadienį kirto ir vienvietininkas Mindaugas Griškonis.

2014-08-31 12:10

Orientacininkų estafetės ant dviračių pelnė 2 medalius

Lenkijoje vykusį pasaulio orientavimosi sporto kalnų dviračiais čempionatą Lietuvos rinktinė baigė sėkmingai - estafečių varžybose jaunimo merginų komanda iškovojo sidabrą, jaunimo vaikinai - bronzą, o vyrų komanda užėmė aukštą ketvirtąją vietą.

2014-08-31 09:29

M. Paškevičius pasaulio dziudo čempionate medalio nepasiekė

Čeliabinske (Rusija) besibaigiančio pasaulio dziudo imtynių čempionato vyrų svorio kategorijoje virš 100 kg šeštadienį Lietuvos atstovas Marius Paškevičius užėmė septintąją vietą.

2014-08-31 00:17

Ėjikė B. Virbalytė pagerino Lietuvos rekordą

1

Šeštadienį Gdanske (Lenkija) vykusiame 49-ajame sportinio ėjimo festivalyje Brigita Virbalytė iškovojo pergalę 10 km distancijoje ir pasiekė naują Lietuvos rekordą.

2014-08-30 02:02

Lietuvos olimpinė delegacija iš Nandzingo grįžo namo

1|39

Po daugiau nei parą trukusios kelionės penktadienį prieš vidurnaktį į Vilnių iš Rytų Kinijos miesto Nandzingo grįžo Lietuvos delegacija, dalyvavusi antrosiose jaunimo vasaros olimpinėse žaidynėse. Lietuviai galutinėje neoficialioje žaidynių įskaitoje užėmė 19-ąją vietą.