Ši medžiaga yra skirta vyresniems nei 18 metų skaitytojams.
Ar jums jau yra 18 metų?
Ne

Futbolo sirgalė mylimą ekipą „apdovanojo“ nuogomis krūtimis

Per Čekijos futbolo čempionato ketvirtojo turo mačą šalies sirgaliai, stebėję pirmenybių lyderio – Prahos „Sparta“ klubo ir „Mlada Boleslav“ ekipos akistatos tiesioginę transliaciją, galėjo pasigrožėti ir jaunos sirgalės striptizu. „Sparta“ klubo gerbėja Čekijos rinktinės žaidėjui Borekui Dočkalui dvikovos pabaigoje rodė savo krūtinę ir, greičiausiai, įkvėpė komandą įmušti dar vieną įvartį.

Sirgalė per mačą rodė savo krūtinę.<br>youtube.com

Aug 17, 2015, 4:58 PM, atnaujinta Oct 20, 2017, 5:56 AM

Savo krūtis parodžiusi futbolo fanė Čekijoje jau tapo sporto sensacija – ją nori kalbinti televizijos laidų vedėjai, kelios kompanijos pasiūlė reklamos kontraktus.

Prisijunkite prie lrytas.lt sportas sirgalių komandos ir tapkite  nariu „Facebook“ tinkle. Spauskite PATINKA arba LIKE.

Apsinuoginti „Sparta“ sirgalė nutarė antrojo kėlinio pabaigoje, kai kampinį kėlė B.Dočkalas. Tačiau futbolininkas, greičiausiai, nepamatė aistruolės striptizo. Tačiau „krūtų akcija“ davė savo vaisių – „Sparta“ lygiai po minutės, kai mergina apsinuogino, įmušė ketvirtąjį įvartį ir įveikė „Mlada Boleslav“ 4:2.

„Sparta“ po keturių turų savo sąskaitoje turi 9 taškus ir yra čempionato lyderė.