Dėl Prezidento teniso taurės lietuviai nekovos – jos sieks vokietis ir rusas

Šeštadienį 11 val. Bernardinų sodo teniso aikštyne Vilniuje prasidės Tarptautinės teniso federacijos Futures serijos turnyro Prezidento taurei laimėti, kurio prizų fondą sudaro 15 tūkstančių JAV dolerių, finalas. Jame raketes sukryžiuos Vokietijos tenisininkas Christianas Hirschmuelleris (ATP-812) ir rusas Ronaldas Slobodčikovas(ATP-1292). Tai bus pirmoji šių tenisininkų tarpusavio akistata karjeroje.

L.Grigelis<br>R.Danisevičiaus nuotr.
Daugiau nuotraukų (3)

2017-07-21 16:43, atnaujinta 2017-07-21 16:50

Ch. Hirschmuelleris šiandien vykusiame pusfinalio susitikime 6:4 6:3 įveikė švedą Patriką Brydolfą, o R. Slobodčikovas 6:4 6:1 nugalėjo savo tautietį Vladimirą Poliakovą. Beja, švedas iš varžybų eliminavo pagrindinę Lietuvos viltį - 264-ąją pasaulio raketę Lauryną Grigelį.

Nors nei vienam iš penkių Prezidento taurės varžybose dalyvavusių Lietuvos tenisininkų patekti į turnyro finalą nepavyko, lietuviškų akcentų šeštadienio rytą Bernardinų teniso aikštyne netrūks. Prieš finalo dvikovą geriausiai visų laikų Lietuvos tenisininkei Linai Stančiūtei bus įteiktas specialus Tarptautinės teniso federacijos apdovanojimas už ilgametį žaidimą FedCup taurės varžybose. L. Stančiūtė šiose varžybose Lietuvos rinktinės spalvas gynė 46 kartus.

Šių metų Prezidento taurės dvejetų turnyro nugalėtojų taurės iškeliaus į Prancūziją. Dvejetų turnyro finale prancūzai Gabrielis Petit ir Francoisas Arthuras Vibertas 6:3 6:2 įveikė rusus Ivaną Davydovą ir V. Poliakovą.