Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Naujasis atominės elektrinės vadovas: „Nukem“ turi labai pasistengti“

Naujasis atominės elektrinės vadovas: „Nukem“ turi labai pasistengti“

2013-03-04 12:13

Ignalinos atominės elektrinės (IAE) uždarymo procesus galėtų paspartinti nepriklausomas arbitras, galintis pasiūlyti su projekto rangovu Rusijos kapitalo bendrove „Nukem“ kylančių ginčų sprendimus, teigia naujasis IAE direktorius Darius Janulevičius.

1/2

D. Janulevičius mano, kad Ignalinos atominės elektrinės (IAE) uždarymo procesus galėtų paspartinti nepriklausomas arbitras. eVersus

Naujasis atominės elektrinės vadovas: „Nukem“ turi labai pasistengti“

1 / 2

D. Janulevičius mano, kad Ignalinos atominės elektrinės (IAE) uždarymo procesus galėtų paspartinti nepriklausomas arbitras. eVersus

Ignalinos atominės elektrinės (IAE) uždarymo procesus galėtų paspartinti nepriklausomas arbitras. J. Stacevičius

(2 nuotraukos) J. Stacevičius, eVersus

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Energetika
2015-03-04 10:10

„Enefit“ suskaičiavo nuostolius, bet jau sėja vilties sėklas

Nepriklausomo elektros tiekėjo „Enefit“ užimama rinkos dalis Lietuvoje pernai susitraukė 1,9 proc., palyginus su 2013 metais. Bendrovės elektros energijos tiekimo apimtys ir pajamos taip pat smuktelėjo, įmonė patyrė nuostolių, tačiau 2015 metams prognozuoja pelną.


2015-03-03 17:46

„Lietuvos dujų“ ir LESTO nebeliks. Įsteigs vieną įmonę

73

Valstybės valdoma energetikos įmonių grupė „Lietuvos energija“ planuoja sujungti elektros ir dujų skirstomuosius tinklus valdančias bendroves – LESTO ir „Lietuvos dujos“. Tai leis padidinti grupės efektyvumą, mažins veiklos sąnaudas ir kurti kuo daugiau papildomų naudų elektros ir gamtinių dujų vartotojams.


2015-03-03 11:30

Maskva pažadėjo iki kovo pabaigos Ukrainos neskriausti

16

Maskva ir Kijevas pirmadienio derybų Briuselyje metu susitarė dėl dujų tiekimo iki kovo pabaigos. Tokiu sprendimu užtikrinamas ir saugus rusiško kuro tranzitas į Europą, nes nesutarimai tarp Rusijos ir Ukrainos dėl tiekimo separatistų kontroliuojamoms sritims buvo sukėlę grėsmės viso reginio energetiniam saugumui, nurodo Europos Sąjungos pareigūnai.


2015-03-03 11:29

Ministras K. Trečiokas su skalūnų paieška bijo apsijuokti

11|2

Aplinkos ministras Kęstutis Trečiokas nemano, kad reikėtų skubėti dėl tarptautinio skalūnų dujų žvalgybos konkurso. „Mes galime labai greitai techniškai paskelbti konkursą, bet jeigu niekas neateis, tai apsijuoksime. Mums reikia pataikyti į momentą, kai kils susidomėjimas tokiais dalykais“, – sakė K. Trečiokas.


2015-03-03 10:38

Naftos kaina žingsnis po žingsnio vėl stiebiasi į viršų

1

Žaliavinės „Brent“ markės naftos kainos antradienį pakilo daugiau nei 1 JAV doleriu ir perkopė 60,50 JAV dolerio ribą. Toks pokytis susidarė dėl nurimusių Azijos rinkų, tačiau analitikai įspėja, kad ir toliau pasiūla viršija paklausą.


2015-03-02 08:59

Britai neleis rusų oligarchui įsigyti naftos ir dujų telkinių

10

Didžiosios Britanijos vyriausybė nurodo ketinanti blokuoti 12-os Šiaurės jūroje esančių naftos ir dujų telkinių pardavimą Rusijos oligarchui. Šalies energetikos departamento pareigūnai nurodo esą nepatenkinti dabartine sutarties forma.


2015-03-01 09:11

Dujovežis jau antrą kartą pasiekė Klaipėdos uostą

79

Šeštadienį į Klaipėdos uostą atplaukė dujovežis su suskystintųjų gamtinių dujų (SGD) kroviniu. Tai – antrasis komercinis dujų krovinys, skirtas pirmajam Baltijos šalyse SGD terminalui. Dujovežis „Golar Seal“ Klaipėdos uoste jau lankėsi – pernai spalio pabaigoje į naująjį terminalą jis atplukdė bandomąjį dujų krovinį – apie 107 tūkst. kubinių metrų suskystintų dujų.


2015-02-28 14:35

Gerovės išlepinti norvegai sunerimo: naftos burbulas sprogo

105

Keturių dienų darbo savaitė, geras uždarbis, garantuota darbo vieta. Naftos ištekliai užtikrina norvegams geresnį gyvenimą nei kitose Skandinavijos šalyse. Bet pastaruoju metu jų gerovei iškilo pavojus. 40 metų Norvegija džiaugėsi naftos ištekliais, glūdinčiais Šiaurės jūroje. Dabar norvegai jau baiminasi, kad jie gali nusiristi iki kaimynų gyvenimo lygio.


2015-02-28 14:10

Sutartis: gamtines dujas „Litgas“ pirks ir iš JAV kompanijos

22

Gamtinių dujų tiekimo ir prekybos įmonė „Litgas“, priklausanti valstybės valdomai energetikos įmonių grupei „Lietuvos energija“, JAV, – Hiūstone pasirašė bendrąją prekybos sutartį. Ji suteikė galimybę suskystintųjų gamtinių dujų įsigyti iš JAV kompanijos „Cheniere Energy“ padalinio „Cheniere Energy“.


2015-02-27 17:45

Įmonės „Lietuvos energija“ veiklos pagretis didėja – vertė kyla

2

Pernai įmonių grupė „Lietuvos energija“ pasiekė geriausių veiklos rezultatų nuo įkūrimo ir užtikrino mažiausias kainas elektros ir dujų vartotojams. 2015 metais grupė vykdys vertės grandinės išgryninimo programą, kurios tikslas – optimizuoti grupės struktūrą ir pagrindinius veiklos procesus. Tokiu būdu bus pasiektas dar didesnis veiklos efektyvumas, skaidrumas ir užtikrintos geresnės paslaugos klientams.


Populiariausi per 24 val.