Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Naujasis atominės elektrinės vadovas: „Nukem“ turi labai pasistengti“

Naujasis atominės elektrinės vadovas: „Nukem“ turi labai pasistengti“

2013-03-04 12:13

Ignalinos atominės elektrinės (IAE) uždarymo procesus galėtų paspartinti nepriklausomas arbitras, galintis pasiūlyti su projekto rangovu Rusijos kapitalo bendrove „Nukem“ kylančių ginčų sprendimus, teigia naujasis IAE direktorius Darius Janulevičius.

1/2

D. Janulevičius mano, kad Ignalinos atominės elektrinės (IAE) uždarymo procesus galėtų paspartinti nepriklausomas arbitras. eVersus

Naujasis atominės elektrinės vadovas: „Nukem“ turi labai pasistengti“

1 / 2

D. Janulevičius mano, kad Ignalinos atominės elektrinės (IAE) uždarymo procesus galėtų paspartinti nepriklausomas arbitras. eVersus

Ignalinos atominės elektrinės (IAE) uždarymo procesus galėtų paspartinti nepriklausomas arbitras. J. Stacevičius

(2 nuotraukos) J. Stacevičius, eVersus

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Energetika
2014-10-24 19:54

V. Putino pasitikėjimas savimi: Europa pirks rusiškas dujas

86

Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas penktadienį pareiškė nemanąs, kad Europos šalys liausis pirkusios gamtines dujas iš Rusijos, nes tiesiog nėra realios alternatyvos.


2014-10-24 17:09

Saudo Arabija paveikė naftos kainas

15

Penktadienį naftos kainos visame pasaulyje pradėjo kilti po to, kai ketvirtadienį naujienų agentūra „Bloomberg“ paviešino informaciją apie Saudo Arabijos rugsėjį sumažintas tiekiamos naftos apimtis. Tiekiamo kuro kiekis, palyginti su rugpjūčio mėnesio duomenimis, smuko nuo 9,69 mln. barelių per parą iki 9,36 mln.


2014-10-24 14:20

Prieš šildymo sezono pradžią - kaimynų kivirčų papliūpos

11

„Ką tik iš kabineto išėjo vienas gyventojas. Pyko ir barėsi. Jis nori, kad būtų paleistas šildymas, tačiau kiti gyventojai, surinkę daugiau nei pusės namo žmonių parašus, šildymo pareikalavo dar nejungti“, – sakė bendrovės „Jonavos šilumos tinklai“ vadovas Alfredas Sadzevičius.


2014-10-24 14:02

Premjeras siūlo, kad lengvata šildymui galiotų neribotai

20| 

Premjeras siūlo pridėtinės vertės mokesčio (PVM) lengvatą šildymui pratęsti neterminuotam laikui. Teigiama, kad pakeisti poziciją Algirdą Butkevičių privertė skaičiavimai, jog dalyje rajonų šildymas dėl lengvatos naikinimo pabrangtų. Lengvatos naikinimui nepritarė ir kai kurie valdančiosios koalicijos partneriai.


2014-10-24 11:31

Rusijos „Sberbank“ dėl Vakarų sankcijų kreipėsi į teismą

Rusijos didžiausias bankas „Sberbank“ penktadienį pranešė, kad Europos Sąjungos teisme siekia užginčyti jam dėl krizės Ukrainoje įvestas Vakarų sankcijas.


2014-10-23 18:59

R. Masiulis: „Europa - labai priklausoma nuo energijos importo“

1

Britų dienraščio „Financial Times“ organizuotame Europos dujų sektoriaus viršūnių susitikime energetikos ministras Rokas Masiulis pabrėžė, kad Europa yra labai priklausoma nuo energijos importo.


2014-10-23 09:24

Šilumos gamintojai Kaune pradėjo tikrą kainų karą

45

Kaune vienai po kitos pradėjus dygti biokuru kūrenamoms katilinėms, kovoje dėl teisės parduoti šilumą stebėtoju nesiruošia būti ir Kauno termofikacinė elektrinė (KTE), kuri šilumai gaminti degina dujas. KTE vadovai spėja, kad kai kurias biokuro katilines net gali tekti stabdyti. KTE giriasi, kad antradienį vykusiame bendrovės „Kauno energija” surengtame šilumos supirkimo aukcione ji pateikė žemesnę kainą negu kai kurie nepriklausomi biokuro katilinių valdytojai Kaune.


2014-10-22 18:42

Mažeikių laimė: nafta pinga smarkiai, degalai - tik šiek tiek

29

Smukusios naftos kainos džiugina Mažeikių gamyklą „Orlen Lietuva“. Naftai atpigus iki rekordinių žemumų, gamykla po ilgos pertraukos pagaliau uždirbo pelno. Vien trečiąjį šių metų ketvirtį „Orlen Lietuva“ uždirbo 22 mln. JAV dolerių (apie 59,3 mln. litų). Pajamos augo dėl neįprastai palankios makroekonominės aplinkos - sparčiai mažėjančios naftos kainos pasaulio rinkose ir vangiai pingančio benzino ir dyzelino degalinėse.


2014-10-22 15:48

„Lofbergs“ pasiekė saulės jėgainės pasaulio rekordą

5|3

Šį pavasarį ant "Lofbergs" pastato stogo buvo sumontuota pirmoji pasaulyje didelio masto bandymų saulės jėgainė šildymui ir šaldymui. Spalio 9 dieną buvo pristatyti pirmieji rezultatai. Jie parodė, kad jėgainės efektyvumas yra labai aukštas – iš kiekvienos investuotos kWh gaunama 10,6 kWh elektros energijos, o tai dvigubai daugiau energijos nei naudojantis ankstesniais sprendimais.


2014-10-21 15:57

Teismas tarė žodį dėl A. Kubiliaus ir Energetikos ministerijos

5

Teismas nutraukė dviejų opozicijos atstovų ginčą su Vyriausybe dėl jos sprendimo neteikti informacijos apie derybas su Rusijos dujų koncernu „Gazprom“. Andrius Kubilius ir Dainius Kreivys prašė panaikinti Energetikos ministerijos sprendimą neteikti jiems prašomos informacijos.


Populiariausi per 24 val.