Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Naujasis atominės elektrinės vadovas: „Nukem“ turi labai pasistengti“

Naujasis atominės elektrinės vadovas: „Nukem“ turi labai pasistengti“

2013-03-04 12:13

Ignalinos atominės elektrinės (IAE) uždarymo procesus galėtų paspartinti nepriklausomas arbitras, galintis pasiūlyti su projekto rangovu Rusijos kapitalo bendrove „Nukem“ kylančių ginčų sprendimus, teigia naujasis IAE direktorius Darius Janulevičius.

1/2

D. Janulevičius mano, kad Ignalinos atominės elektrinės (IAE) uždarymo procesus galėtų paspartinti nepriklausomas arbitras. eVersus

Naujasis atominės elektrinės vadovas: „Nukem“ turi labai pasistengti“

1 / 2

D. Janulevičius mano, kad Ignalinos atominės elektrinės (IAE) uždarymo procesus galėtų paspartinti nepriklausomas arbitras. eVersus

Ignalinos atominės elektrinės (IAE) uždarymo procesus galėtų paspartinti nepriklausomas arbitras. J. Stacevičius

(2 nuotraukos) J. Stacevičius, eVersus

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Energetika
2014-10-01 15:40

Trūko kantrybė: Kauno degalinės išjungia informaciją apie kainas

47|9| 

Visos Kauno degalinės dviem dienoms išjungs degalų kainas skelbiančias švieslentes. Šia protesto forma ketinama atkreipti dėmesį į vis opesne tampančią problemą – informacinių stendų traktavimą kaip išorinę reklamą ir jų apmokestinimą. Verslininkai tikino, kad susidariusi situacija kritinė, tad ateityje protesto akcijų bus dar ne viena.


2014-10-01 14:22

Mums gerai, o rusams – galvosopis

50

Naftos kaina – žemyn, dolerio kursas – aukštyn. Rusijai tai jau tapo galvos skausmu. Užtat Mažeikių naftos perdirbimo gamyklai atsirado šviesesnės ateities viltis. Stiprėjant JAV dolerio kursui naftos kaina vargu ar gali pasiekti bent 100 dolerių už barelį ribą. „Brent“ rūšies naftos kaina lapkričio sandoriams pirmadienį smuko iki 96,47 JAV dolerio už barelį.


2014-10-01 12:51

Premjeras stebėjo, kaip turėtų judėti dujovežis „Independence“

5

Trečiadienį premjeras Algirdas Butkevičius lankėsi Klaipėdoje, kur dalyvavo Suskystintųjų gamtinių dujų (SGD) terminalo projekto įgyvendinimo komisijos posėdyje ir apžiūrėjo terminalo statybos darbų eigą.


2014-09-30 17:38

Braška „amžiaus projekto“ ratai?

12

Dujų gavyba iš Čiajandos telkinio ir jų transportavimas dujotiekiu „Syla Sibiri“ („Sibiro jėga“) prasidės tik 2020 metais, tai yra, dviem metais vėliau, negu manyta anksčiau, skelbia Rusijos žiniasklaida. Agentūra „ITAR-TASS“ informuoja, kad akcinės bendrovės „Gazprom dobyča Nojabrsk“ Čiajandos valdybos viršininko pavaduotojas Viktoras Sielinas papasakojo: „Mes pakoregavome terminus. Anksčiau transportuoti dujas buvo planuojama 2018 metais".


2014-09-30 12:47

Šildymas šiemet pigs, bet ar kitąmet nebrangs - dar nežinia

9

Artėjantį šildymo sezoną gyventojai už patalpų šildymą mokės vidutiniškai 12 proc. mažiau, skaičiuoja Ministras Pirmininkas Algirdas Butkevičius. Ar pavyks tą patį kainų lygį išlaikyti ir kitąmet, dar nėra aišku, nes nežinia, ar nebus panaikintos PVM šildymo lengvatos.


2014-09-30 10:27

Skalūnų apmokestinimas: užteko tiktai paabejoti

14|2

Mokesčiai Lietuvoje gali didėti kuriam nors pareigūnui viešai suabejojus dėl Briuselio reakcijos. Taip nutiko ir dėl skalūnų dujų gavybos apmokestinimo. Vakar Vyriausybė nutarė, kad skalūnų dujų gavyba pirmuosius trejus metus turi būti apmokestinama 1 procento tarifu. Anksčiau siūlyta taikyti nulinį mokesčio tarifą.


2014-09-30 08:28

Šiauliuose pinga šildymas, Klaipėdoje - brangsta

3

Šiauliuose nuo spalio 1 d. šilumos kaina mažėja 2,8 proc. Šilumą atpigina biokatilų statyba įmonėje. Nuo spalio 1 d. šiauliečiai mokės 17,01 cento už kilovatvalandę (be pridėtinės vertės mokesčio). Dėl to pinga ir karštas vanduo – suvartotas kubas kainuos 16,58 lito (be PVM), o su 9 proc. PVM – 18,07 lito.


2014-09-29 19:35

Per vieną dieną įmūrijo dvi statybų pradžios kapsules

10|16

Centralizuotai šilumą tiekianti bendrovė „Kauno energija“ paskelbė apie dviejų reikšmingų projektų pradžią – Petrašiūnų elektrinėje ir „Inkaro“ katilinėje pradeda biokuro katilų įrengimą. Bendra abiejų katilinių galia sieka 50 megavatų, o investicijos sudarys 51 mln. litų. Iš jų Europos Sąjungos fondų parama – 12 mln. litų.


2014-09-29 17:52

„Chevron“ nesidomi skalūnų dujų gavyba Lietuvoje

31

„Chevron“ nebesidomi galimybe žvalgyti skalūnų dujas Lietuvoje. Bendrovės atstovai sako, kad Lietuva nebegali konkuruoti pasaulyje. Premjeras Algirdas Butkevičius kitą savaitę ketina vykti į JAV, kur susitiks su žvalgybos ir gavybos darbus atliekančia asociacija. Pasak jo, tarp asociacijos atstovų galbūt bus ir „Chevron“ atstovų.


2014-09-29 17:21

Kas lauktų Europos ir Rusijos kilus dujų karui

228

Kijevo karas su separatistais Ukrainos rytuose, atrodo, pamažu išsikvepia, tačiau artėjant žiemai galime pamatyti Rusijos ir Vakarų karo naujo fronto atidarymą. Šis karas vyks be kraujo praliejimo, bet bus ne mažiau dramatiškas politiniu požiūriu, rašo „Newsweek“ apie Maskvos ir Europos dujų karą. Fronto linijos lyg ir aiškios: Rusijai Vakarai reikalingi, kad galėtų gauti paskolų, maisto prekių ir technikos, ko ji neteko dėl sankcijų. Europa savo ruožtu yra priklausoma nuo Rusijos bendrovės „Gazprom“, kuri tiekia trečdalį visų jos naudojamų dujų. Kremliui lieka tik panorėti panaudoti šį svertą atsakant į Europos sankcijas – ir štai laukas dujų mūšiams paruoštas.


Populiariausi per 24 val.