Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Naujasis atominės elektrinės vadovas: „Nukem“ turi labai pasistengti“

Naujasis atominės elektrinės vadovas: „Nukem“ turi labai pasistengti“

2013-03-04 12:13

Ignalinos atominės elektrinės (IAE) uždarymo procesus galėtų paspartinti nepriklausomas arbitras, galintis pasiūlyti su projekto rangovu Rusijos kapitalo bendrove „Nukem“ kylančių ginčų sprendimus, teigia naujasis IAE direktorius Darius Janulevičius.

1/2

D. Janulevičius mano, kad Ignalinos atominės elektrinės (IAE) uždarymo procesus galėtų paspartinti nepriklausomas arbitras. eVersus

Naujasis atominės elektrinės vadovas: „Nukem“ turi labai pasistengti“

1 / 2

D. Janulevičius mano, kad Ignalinos atominės elektrinės (IAE) uždarymo procesus galėtų paspartinti nepriklausomas arbitras. eVersus

Ignalinos atominės elektrinės (IAE) uždarymo procesus galėtų paspartinti nepriklausomas arbitras. J. Stacevičius

(2 nuotraukos) J. Stacevičius, eVersus

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Energetika
2014-10-30 16:50

Ukraina prašys ES ir JAV padėti sumokėti už rusiškas dujas

91

Ukrainos premjeras Arsenijus Jaceniukas ketvirtadienį pareiškė prašysiąs Jungtinių Valstijų ir Vokietijos padėti sumokėti Kijevo skolas už rusiškas dujas, kad Rusija galėtų atnaujinti tiekimą. A.Jaceniukas per vyriausybės posėdį pranešė apie ketinimus kalbėti su JAV viceprezidentu Joe Bidenu ir Vokietijos kanclere Angela Merkel ketvirtadienio vakarą.


2014-10-30 14:53

Naftos kainos menksta, o kartu kenčia ir biudžetas

24

Lietuviškos naftos gavėjai skaudama širdimi stebi pastaruoju metu besitęsiantį jos kainų nuopuolį. Tačiau mažėja ne tik jų, bet ir biudžeto pajamos. Atpigusi nafta vairuotojus ir kitus vartotojus pradžiugino, užtat gavėjus nuliūdino. Lietuvoje sumažėjus naftos kainai ir gavybai, šalies biudžetas šįmet iš šio sektoriaus įmonių gaus perpus mažiau pajamų nei užpernai.


2014-10-30 14:01

Paaiškėjo dvi vietos, kurios tiktų atominei jėgainei statyti

27

Parinktos dvi naujos Visagino atominės elektrinės (VAE) statybos vietos yra tinkamos branduolinei elektrinei, pareiškė Lietuvos valstybinė atominės energetikos saugos inspekcija (VATESI).


2014-10-30 09:40

R.Masiulis apie „Independence“ kainą: tai – komercinė paslaptis

79|

Aprimus visaliaudinei šventei dėl atplaukusio suskystintų gamtinių dujų terminalo – puiki proga pakalbėti ne tik apie politinę šio projekto naudą, bet ir apie skaičius.


2014-10-29 18:23

Dujotiekio statybai - milijardas litų

8|2

Lietuvą ir Lenkiją sujungsiančiam dujotiekiui ES skyrė paramą. Dujotiekio statybai – 295 milijonus eurų (1,019 mlrd. litų), jo parengiamiesiems darbams - 10,6 mln. eurų (36,599 mln. litų), Klaipėdos-Kuršėnų dujotiekio statybai - 27,6 mln. eurų (95,297 mln. litų). Taip Europos Sąjunga paskirstė paramą Lietuvos energetikos projektams


2014-10-29 07:45

Klaipėdos uostas jau skaičiuoja pinigus, kuriuos uždirbs iš dujų

120|4|

Antradienį į Klaipėdos uostą įplaukęs pirmasis dujovežis „Golar Seal“ jau sėkmingai prigludo šonu prie suskystintų gamtinių dujų (SGD) laivo – saugyklos „Independence“ Kuršių mariose, šalia Kiaulės nugaros salos. Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijos iždas pasipildė puse milijono litų uosto rinkliavų. Kaip sekėsi ši operacija, ar tai buvo dar vienas iššūkis Klaipėdos uosto kapitonų ir kitoms tarnyboms?


2014-10-28 18:45

Naujos elektrinės statybų pradžią Kaune paskelbė robotas

14|16

Žinoma Vokietijos energetikos įmonė „Danpower“ pirmajai investicijai Lietuvoje pasirinko Kauną – kartu su partnere bendrove „GECO Investicijos“ pradėjo naujos kogeneracinės elektrinės statybą.


2014-10-28 17:22

Energetinės laisvės priešai tūnojo ir tarp saviškių

231|4|

Dūdų orkestrai ir skambūs šalies vadovų žodžiai pirmadienį Klaipėdoje sutiko Suskystintųjų gamtinių dujų (SGD) terminalo laivą „Independence“ – „Nepriklausomybė“. Bet ar ne per daug buvo duobių einant į energetinę nepriklausomybę? Tiek vyresni, tiek vidutinio amžiaus žmonės puikiai pamena 1990-uosius, kai Lietuvai atkūrus nepriklausomybę tuomet dar nesubyrėjusi, tačiau agonijos apimta SSRS nusprendė paskelbti energetinę blokadą. Degalai buvo parduodami tik ribotai, bet ir tų pačių katastrofiškai stigo.


2014-10-28 15:57

Milžiniškas dujovežis į Klaipėdą atgabeno pirmąsias dujas

112|23|

Pirmadienio vidurdienį Klaipėdos uoste šalia Kiaulės nugaros salos Kuršių mariose sėkmingai prišvartuotas suskystintų gamtinių dujų (SGD) laivas – saugykla „Independence“, o antradienio rytą per mūsų uosto vartus įplaukė dujas atgabenantis laivas „Golar Seal“. Tai dar vienas iššūkis visoms uosto tarnyboms.


2014-10-28 14:43

Analitikai: SGD terminalas – politinė, o ne ekonominė pergalė

66|

Suskystintųjų gamtinių dujų (SGD) terminalas yra ekonomiškai neefektyvi politinė pergalė, Lietuva apskritai turėtų atsisakyti dujų. Taip LRT Radijo laidoje „Lietuvos diena“ teigia Lietuvos banko valdybos pirmininko pavaduotojas Raimondas Kuodis. Tačiau ekonomistas Gitanas Nausėda su tokiu požiūriu nesutinka. Jo teigimu, SGD terminalas naudos Lietuvai atnešė dar nė nepastatytas.


Populiariausi per 24 val.