Naujasis atominės elektrinės vadovas: „Nukem“ turi labai pasistengti“

Naujasis atominės elektrinės vadovas: „Nukem“ turi labai pasistengti“


2013-03-04 12:13

Ignalinos atominės elektrinės (IAE) uždarymo procesus galėtų paspartinti nepriklausomas arbitras, galintis pasiūlyti su projekto rangovu Rusijos kapitalo bendrove „Nukem“ kylančių ginčų sprendimus, teigia naujasis IAE direktorius Darius Janulevičius.

1/2

D. Janulevičius mano, kad Ignalinos atominės elektrinės (IAE) uždarymo procesus galėtų paspartinti nepriklausomas arbitras. eVersus

Naujasis atominės elektrinės vadovas: „Nukem“ turi labai pasistengti“

1 / 2

D. Janulevičius mano, kad Ignalinos atominės elektrinės (IAE) uždarymo procesus galėtų paspartinti nepriklausomas arbitras. eVersus

Ignalinos atominės elektrinės (IAE) uždarymo procesus galėtų paspartinti nepriklausomas arbitras. J. Stacevičius

(2 nuotraukos) J. Stacevičius, eVersus

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Energetika
2015-08-28 15:48

Naftos kaina sparčiai kyla. Kas vyksta?

26

Spalio mėnesio „Brent“ markės naftos ateities sandorių kainos Londono ICE biržoje perkopė 48 JAV dolerių už barelį ribą. Apie tai praneša naujienų agentūra „Reuters“.


2015-08-27 18:02

Naftos maitintos valstybės jau ruošiasi saulėlydžiui

62

usijos valdininkai tikisi, kad šiais metais vidutinė naftos barelio kaina bus šiek tiek didesnė kaip 50 dolerių, o kitais ji gali išaugti iki 60 dolerių. Tačiau, pasak rinkos ekspertų, per artimiausius dvejus metus vidutinė naftos barelio kaina neviršys 45 dolerių, be to, galimi trumpalaikiai smukimai net iki 20 dolerių už barelį. Venesuela jau prašo Rusiją aljanse su OPEK sustabdyti kainų kritimą, kadangi Venesuelos nafta jau atpigo iki 35 dolerių, rašo Aleksejus Topalovas portale „gazeta.ru“.


2015-08-27 13:48

Latviai dujas iš Lietuvos pirktų, bet pigiau

43

Latvija dujas iš Klaipėdos suskystintų gamtinių dujų (SGD) terminalo pirktų tuo atveju, jei jų kaina būtų konkurencinga, teigia Latvijos ekonomikos ministrė.


2015-08-26 16:37

Atominio atliekyno statytojus ir valdžią sutaikė milijonai eurų

11|13

Ko negali pinigai, tą gali dideli pinigai. Net ir užkasti karo kirvį. Abipusiais kaltinimais ir grasinimais besisvaidžiusi Lietuvos valdžia ir branduolinį atliekyną statanti rusų valdoma „Nukem Technologies“ dabar – lyg geriausi bičiuliai. Nors šimtus milijonų eurų kainuojančios saugyklos jau turėjo veikti prieš kelis metus, mūsų valdžia statytojams neturi jokių priekaištų ir žarsto tik komplimentus. Ignalinos atominės elektrinės uždarymo finansavimą padidinęs Briuselis sutaikė ir pikčiausius priešus.


2015-08-26 15:06

Atominis monstras – į skutelius

10|58

Rimčiausi metalo laužo supirkėjai mina Ignalinos atominės elektrinės slenkstį. Galingiausia pasaulyje, bet jau nebeveikianti  elektrinė, vis dar turinti RBMK tipo reaktorius, virsta milžiniška metalo atliekų aikštele.


2015-08-26 11:57

„Gazprom neft“ prašo apsaugoti nuo sankcijų investicijas

Bendrovė „Gazprom neft“ paprašė Rusijos aplinkos apsaugos ministerijos palaikyti naująją darbo su investuotojais schemą, kurioje numatomas dalijimasis su jais pelnu mainais į leidžiančias išvengti sankcijų technologijas ir finansavimą. Tokią informaciją trečiadienį pateikia naujienų portalas RBK, remdamasis „Gazprom neft“ vadovo Aleksandro Diukovo laišku vicepremjerui Aleksandrui Chloponinui, kuruojančiam naudojimąsi gelmių ištekliais.


2015-08-26 10:37

Po naujų Kinijos skatinimo priemonių naftos kaina kiek pakils

Trečiadienį Azijos rinkose buvo registruojami naftos kainų šuoliai. Kainos kiek kilstelėjo, kompensuodamos prekybos pradžioje susidariusius nuostolius, nors investuotojai ir toliau išlieka sunerimę dėl rinkų nepastovumo. Apie tai praneša „Dow Jones“.


2015-08-26 09:41

Jungtys su Švedija ir Lenkija nebūtinai atpigins elektrą

4

Šių metų pabaigoje pradėsiančios veikti jungtys su Švedija ir Lenkija padės užtikrinti stabilų bei sklandų elektros energijos srautą į Lietuvą ir išjos. Taip anksčiau energetine sala vadinta Lietuva taps elektros tranzito valstybe, tačiau dėl šios priežasties jungčių įtaka kainų mažėjimui gali ir nebūti tokia didelė, kokios tikimasi, mano Latvijos energetikos bendrovės „Latvenergo“ antrinės įmonės „Elektrum Lietuva“ pardavimų direktorius Martynas Giga.


2015-08-25 11:48

Permokos už dujas? Jų vis dar nepavyksta susigrąžinti

Valstybinės įmonės „Lietuvos dujų tiekimas“ gamtinių dujų naudotojams taikomas permokos, kuri susidarė nuo 2013 metų sausio iki 2014-ųjų balandžio, grąžinimo modelis yra ydingas. Prie tokios išvados priėjo šilumininkai, apskaičiavę, kad šių metų sausio-liepos mėnesiais „Lietuvos dujų tiekimas“ sugrąžino tik apie 2,5 iš 34 mln. eurų permokos.


2015-08-25 10:30

Atslūgus karščiams elektros kainos krito

Vidutinė elektros energijos kaina „Nord Pool Spot“ biržos Lietuvos prekybos zonoje rugpjūčio 17-23 dienomis buvo 45,54 euro už megavatvalandę (Eur/MWh). Palyginti su ankstesne savaite, kaina krito 12 procentų.


Populiariausi per 24 val.