Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Naujasis atominės elektrinės vadovas: „Nukem“ turi labai pasistengti“

Naujasis atominės elektrinės vadovas: „Nukem“ turi labai pasistengti“ (4)

2013-03-04 12:13

Ignalinos atominės elektrinės (IAE) uždarymo procesus galėtų paspartinti nepriklausomas arbitras, galintis pasiūlyti su projekto rangovu Rusijos kapitalo bendrove „Nukem“ kylančių ginčų sprendimus, teigia naujasis IAE direktorius Darius Janulevičius.

1/2

D. Janulevičius mano, kad Ignalinos atominės elektrinės (IAE) uždarymo procesus galėtų paspartinti nepriklausomas arbitras. eVersus

Naujasis atominės elektrinės vadovas: „Nukem“ turi labai pasistengti“

1 / 2

D. Janulevičius mano, kad Ignalinos atominės elektrinės (IAE) uždarymo procesus galėtų paspartinti nepriklausomas arbitras. eVersus

Ignalinos atominės elektrinės (IAE) uždarymo procesus galėtų paspartinti nepriklausomas arbitras. J. Stacevičius

(2 nuotraukos) J. Stacevičius, eVersus

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (4)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Energetika
2014-04-23 17:19

Elektra Krymui bus tiekiama iš naujos šiluminės elektrinės

6

Rusijos energetikos ministerija baigė bazinės elektros tiekimo Krymui schemos kūrimą: elektros energija pusiasaliui bus tiekiama iš naujos elektrinės Novosibirske. Elektrinės galingumas sieks 600 megavatų, jos statyba atsieis maždaug 60 mlrd. rublių. Apie tai praneša „RIA Novosti“.


2014-04-23 09:24

Elektrinių atnaujinimo projektas atsidūrė valstybės akiratyje

4

Siekdama sumažinti tiekiamos šilumos energijos kainas, Vilniaus ir Kauno miestų centralizuoto šilumos tiekimo ūkio modernizavimo projektai bus pripažinti valstybei svarbiais ekonominiais projektais. Juos vykdant, bus įrengtos vietinius ir atsinaujinančius energijos išteklius naudojančios kogeneracinės elektrinės, kurios galėtų sumažinti šilumos energijos gamybos kainą apie 30 procentų.


2014-04-22 16:08

Dėl atominės elektrinės statybų dar kartą atsiklaus gyventojų?

33

Lietuvos premjeras pareiškė, kad pritarus idėjai Lietuvoje statyti naują Visagino atominę elektrinę, dar kartą gali būti atsiklausta visuomenės nuomonės. 2012 metų spalį patariamajame referendume atominės elektrinės statyba nesulaukė Lietuvos gyventojų paramos.


2014-04-22 14:53

Šilumininkai stebisi: jiems leido prižiūrėti šilumos punktus?

1

Lietuvos šilumos tiekėjų asociacija informuoja, kad žiniasklaidoje pasirodžiusi informacija, esą šilumos punktais daugiabučiuose vėl galės rūpintis šilumą gaminančių bendrovių atstovai ar susijusios įmonės, neatitinka tikrovės.


2014-04-22 10:22

Verslininkams labiau nei pažadai rūpi reali energetikos plėtra

3

Verslo ir energetikos atstovai kritikuoja Energetikos ministerijos parengtą Nacionalinę atsinaujinančių išteklių plėtros programą. Ekspertų teigimu, dokumentas yra deklaratyvus, numato tik minimalius ES reikalavimus atitinkančią plėtrą ir niekaip neprisideda prie šalies energetinės nepriklausomybės užtikrinimo, todėl programą būtina perrašyti.


2014-04-19 13:35

Karaliaučiaus atominės statybų aikštelėje - štilis

15

Rusijos Karaliaučiaus srityje pradėtoje statyti Baltijos atominėje elektrinėje (BAE) darbai sustoję, tačiau jėgainės vadovas teigia, jog sprendimo dėl projekto konservavimo nėra.


2014-04-19 13:35

Eurokomisaras įžvelgia energetinio dujų karo su Rusija grėsmę

18

Europa turi padėti Ukrainai rasti lėšų išsimokėti savo įsiskolinimus už rusiškas dujas. Priešingu atveju tarp Rusijos ir Vakarų gali prasidėti dar vienas energetinis dujų karas. Tokią nuomonę šeštadienį interviu laikraščiui „Welt am Sonntag“ išreiškė už energetiką atsakingas eurokomisaras Guenteris Oettingeris.


2014-04-18 14:46

Ketveri metai po tragedijos: BP tebemoka kompensacijas

2

Nors po Meksikos įlankoje išsiliejusios naftos sprogus naftos gavybos platformai „Deepwater Horizon“ praėjo jau ketveri metai, išsiliejusių 4,9 mln. barelių naftos likučiai tebeskalauja įlankos krantus.


2014-04-18 14:27

Naftos kainos prieš negandas atsilaiko

Nors šiemet geopolitiniai neramumai Rytų Europoje krečia finansų rinkas, naftos kainos laikosi pakankamai stabiliai. Nuo 2013 m. vasaros sutrikęs naftos tiekimas iš Libijos suteikė paspirties kilti naftos kainoms. Tačiau jau šių metų pradžioje Libijos naftos verslovėse protestai aprimo, o nuo Rusijos – Ukrainos konflikto pradžios nafta pabrango tik keliais procentais. Tiesa, kraštutiniu atveju naftos tiekimo iš Rusijos sutrikdymai gali turėti reikšmingos įtakos naftos kainoms.


2014-04-18 10:16

ES sutinka derėtis su Rusija dėl dujų tiekimo per Ukrainą

23

Ketvirtadienį Europos Sąjungos (ES) pareigūnai pranešė susitarę derėtis su Rusija dėl dujų tiekimo per Ukrainos teritoriją ir Maskvą įspėjo, kad kuro tiekėjos patikimumas pakibo ant plauko. Apie tai praneša „EUbusiness“.