Naujasis atominės elektrinės vadovas: „Nukem“ turi labai pasistengti“

Naujasis atominės elektrinės vadovas: „Nukem“ turi labai pasistengti“


2013-03-04 12:13

Ignalinos atominės elektrinės (IAE) uždarymo procesus galėtų paspartinti nepriklausomas arbitras, galintis pasiūlyti su projekto rangovu Rusijos kapitalo bendrove „Nukem“ kylančių ginčų sprendimus, teigia naujasis IAE direktorius Darius Janulevičius.

1/2

D. Janulevičius mano, kad Ignalinos atominės elektrinės (IAE) uždarymo procesus galėtų paspartinti nepriklausomas arbitras. eVersus

Naujasis atominės elektrinės vadovas: „Nukem“ turi labai pasistengti“

1 / 2

D. Janulevičius mano, kad Ignalinos atominės elektrinės (IAE) uždarymo procesus galėtų paspartinti nepriklausomas arbitras. eVersus

Ignalinos atominės elektrinės (IAE) uždarymo procesus galėtų paspartinti nepriklausomas arbitras. J. Stacevičius

(2 nuotraukos) J. Stacevičius, eVersus

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Energetika
2015-08-04 10:11

Lietuva siekia išpirkti laivą „Independence“

16

Premjeras Algirdas Butkevičius sako, kad Lietuva ketina išpirkti suskystintų gamtinių dujų laivą-saugyklą „Independence“, tačiau norvegai nesutinka parduoti jį anksčiau laiko, o tik po 10 metų. Tačiau planuojama iš anksto pasiskolinti 300 milijonų eurų laivo išpirkimui.


2015-08-03 20:14

Pavojaus varpai Rusijai – dar atpigusi nafta nugramzdino rublį

84|2

Rusiškos naftos, kuri perdirba ir Lietuvoje, kaina dar labiau nukrito. Rusiška „Urals“ tipo nafta atpigo iki 49,9 JAV dolerio už barelį, ir nuo vidurio gegužės kaina nukrito 22-23 proc. Tai kartu smukdo Rusijos valiutą – pirmadienį už JAV dolerį prašyta jau 60 rublių.


2015-08-03 17:26

Naujasis A. Lukašenkos įsakas – rasti naftos Baltarusijoje

32

Baltarusijos prezidentas Aliaksandras Lukašenka priėmė naujai paskirtą šalies gamtinių išteklių ir aplinkos apsaugos ministrą Andrejų Kovchutą. Ministras pateikė pranešimą, prezidentas nurodė „rimtus trūkumus naudingųjų iškasenų žvalgybos srityje“ ir pareikalavo aktyvesnės veiklos šia kryptimi, rašo portalas naviny.by.


2015-08-03 15:52

„The Guardian“ redaktorius: iškastinio kuro verslas – pasmerktas

6

Iškastinio kuro bendrovių verslas neturi ateities, be to, ar verta remti tokias bendroves, kurios pražudys planetą ir žmones, LRT RADIJO laidai „Vienkartinė planeta“ sako britų dienraščio „The Guardian“ Nacionalinių naujienų skyriaus redaktoriaus pavaduotojas Jamesas Randersonas.


2015-08-03 14:24

„Dalkia“ tampa „Veolia“

4

Įmones „Vilniaus energija“ ir „Litesko“ valdančiai pagrindinei Prancūzijos kompanijai „Dalkia“ ir jos antrinei „Dalkia International“ įmonei suteiktas pagrindinės kompanijų grupės „Veolia“ vardas. Taip pervadinamos visos energetikos, geriamojo vandens, nuotekų ir atliekų tvarkymo „Veolia“ grupės įmonės, energetikos srityje visame pasaulyje iki šiol dirbusios „Dalkia“ vardu.


2015-08-02 22:04

„Gazprom“ pasiduoda?

39

Rusijos dujų milžinė rengiasi išparduoti savo aktyvus užsienyje. Tai pranešė Rusijos žiniasklaida, didžiausią dėmesį skirianti verslui. Laikraštis „Vedomosti“ rašo, kad taip elgiamasi dėl ES Trečiojo energetikos paketo reikalavimo, kuriuo draudžiama dujų gamintojams ir tiekėjams valdyti dujų transportavimo infrastruktūrą.


2015-07-31 14:46

Dujotiekio projektuotojai aiškinsis dujų poreikį

Dujotiekių jungties tarp Lenkijos ir Lietuvos projekto (angl. sutr. GIPL) vykdytojai, Lenkijos ir Lietuvos dujų perdavimo sistemų operatoriai „Gaz-System“ ir „Amber Grid“ susitarė vykdyti išankstinio pajėgumų paskirstymo (angl. Open Season) procedūros neįpareigojantį etapą.


2015-07-30 16:02

Dėl skalūnų dujų – skirtingos nuomonės Vyriausybėje

29

Naujas konkursas skalūnų dujų žvalgybai turi būti skelbiamas, mano Premjeras Algirdas Butkevičius. Tačiau Aplinkos ministras tuo linkęs abejoti.


2015-07-30 13:43

Valstybes šokdinęs „Gazprom“ iškasė duobę sau

55

Pernelyg optimistiškai ateities perspektyvas vertinęs Rusijos dujų milžinas pasirodė besantis molinėmis kojomis, o jo vadovams svyla padai. Rusijos ekonominės plėtros ministerijos paskelbti „Gazprom“ veiklos rezultatai privertė žagtelėti šios šalies ekonomistus. Anot jų, akivaizdu, kad jau svyruoja šio koncerno valdybos pirmininko Aleksejaus Milerio kėdė, nors jis yra artimas prezidento Vladimiro Putino bičiulis.


2015-07-30 13:04

Kas kaltas, kad degalai nepinga kartu su nafta?

180|3

Nuo šių metų sausio mėnesio „Brent“ rūšies nafta biržose ne tik nepabrango, bet ir šiek tiek atpigo. Užtat litras benzino Lietuvos degalinėse kainuoja 15–20 euro centų daugiau nei metų pradžioje. Dėl kylančių degalų kainų kaltinami degalinių tinklai dažniausiai pirštais bado į bendrovę „Orlen Lietuva“. Neva būtent ji nustatinėjo aukštas didmenines degalų kainas, neatsižvelgdama į naftos kainų svyravimus.


Populiariausi per 24 val.