Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Naujasis atominės elektrinės vadovas: „Nukem“ turi labai pasistengti“

Naujasis atominės elektrinės vadovas: „Nukem“ turi labai pasistengti“

2013-03-04 12:13

Ignalinos atominės elektrinės (IAE) uždarymo procesus galėtų paspartinti nepriklausomas arbitras, galintis pasiūlyti su projekto rangovu Rusijos kapitalo bendrove „Nukem“ kylančių ginčų sprendimus, teigia naujasis IAE direktorius Darius Janulevičius.

1/2

D. Janulevičius mano, kad Ignalinos atominės elektrinės (IAE) uždarymo procesus galėtų paspartinti nepriklausomas arbitras. eVersus

Naujasis atominės elektrinės vadovas: „Nukem“ turi labai pasistengti“

1 / 2

D. Janulevičius mano, kad Ignalinos atominės elektrinės (IAE) uždarymo procesus galėtų paspartinti nepriklausomas arbitras. eVersus

Ignalinos atominės elektrinės (IAE) uždarymo procesus galėtų paspartinti nepriklausomas arbitras. J. Stacevičius

(2 nuotraukos) J. Stacevičius, eVersus

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Energetika
2015-01-28 12:25

Ar energijos ištroškęs pasaulis gali pritrūkti naftos?

5|3| 

Tarptautinių energetikos kompanijų vadovai ir kiti šio sektoriaus sunkiasvoriai praėjusią savaitę Davose sutarė, kad pastaruoju metu energetikos rinka keičiasi taip greitai, kad jos ateitį prognozuoti yra labai rizikinga. Tačiau aišku viena – energijos poreikis didės, o didžiausios jos vartotojos bus Kinija ir Indija.


2015-01-28 11:34

SGD terminalo dujas pirks ir „Eesti Energia“

1

Suskystintų gamtinių dujų (SGD) tiekimo ir prekybos įmonė „Litgas“ pranešė nuo kovo pradėsianti tiekti gamtines dujas Estijos energetikos bendrovei „Eesti Energia“. Iš viso 2015 metais į Estiją planuojama patiekti iki 30 mln. kub. m dujų.


2015-01-27 17:44

Pigios naftos laikai baigėsi ir ateityje ji kainuos 200 dolerių?

78

Po Naftą eksportuojančių šalių organizacijos (OPEC) generalinio sekretoriaus Abdalla Salem el-Badri pareiškimo, esą netrukus dinamika naftos rinkoje pasikeis, pasaulinės naftos kainos šiek tiek atsigavo. Abdala Salemas el Badris įsitikinęs, kad naftos kainos jau pasiekė dugną ir artimiausiu metu pradės augti.


2015-01-26 15:17

Naftą ties Kybartais siurbs „Disetos“ bendrovė

7

Angliavandenilių išteklių naudojimo konkurso komisija nutarė bendrovę „Diseta“ paskelbti angliavandenilių naudojimo konkurso Kudirkos-Kybartų plote laimėtoja ir siūlyti Vyriausybei išduoti šiai bendrovei leidimą naudoti tradicinius angliavandenilių išteklius (naftą) šiame plote.


2015-01-26 13:31

Skalūnų paieškos konkurso sąlygų dar nematyti

37

Pirmiausia – politinis susitarimas, po to – skalūnų paieškos Vakarų Lietuvoje konkursas. Tuo įsitikinusi aplinkos viceministrė Daiva Matonienė. Jos vadovaujama Skalūnų žvalgybos ir gavybos konkurso komisija šiandien tarėsi dėl naujo konkurso sąlygų. Bet jos liko nepatvirtintos.


2015-01-26 11:39

Elektros rinka: ilgai besistaipiusi kaina pagaliau smuktelėjo

1

Pastaruoju metu Baltijos šalyse smarkokai paaugusi elektros kaina praėjusią savaitę pagaliau pritūpė. Lietuvoje ir Latvijoje ji sumažėjo 6 proc., o Estijoje – 1 proc. Teigiamus kainos pokyčius lėmė padidėjęs elektros linijų pralaidumas ir atitinkamai paaugęs importas.


2015-01-24 16:39

Vyriausybės optimizmą prigesino energetikų abejonės

12

Seime penktadienį vykusioje konferencijoje „Šilumos ir energetikos ūkio pertvarka“ premjeras Algirdas Butkevičius negailėjo pagyrų jo vadovaujamai Vyriausybei, neva pasiekusiai esminį lūžį mažinant šilumos ir elektros kainas vartotojams, pereinant nuo iškastinių žaliavų prie vietinių energijos išteklių. Ministras pirmininkas ypač pabrėžė, jog Vyriausybė padarė teisingą žingsnį, paskelbusi kogeneracinių jėgainių statybą Vilniuje ir Kaune nacionalinės svarbos projektais, kuriuos įgyvendinti pavesta valstybės valdomai įmonių grupei. Tačiau tokiu sprendimu abejoja šilumos ūkio specialistai ir ekspertai.


2015-01-24 13:47

Vilnius ir Kaunas gali nebesulaukti pigesnės šilumos

15

Vyriausybės investicijos į Kauno šilumos ūkio pertvarką gali būti mažesnės, negu planuota anksčiau. Bet kainų reguliuotojai apskritai perspėja apie galimą investicijų riziką mieste, kur jau dabar jaučiamas šilumos perteklius.


2015-01-23 20:34

Ar ilgai laikysis kaina – euras už litrą degalų?

37

Kai kuriose degalinėse populiariausio benzino kaina krito žemiau vieno euro už litrą. Dyzelino kaina šią savaitę taip pat peržengė, pasak specialistų, psichologiškai svarbią vieno euro ribą. Ekspertai sako, kad tikėtis, jog tokios žemos degalų kainos laikysis ilgai, neverta.


2015-01-23 16:33

„Orlen Lietuvos“ nuostoliai pernai išaugo 2,1 karto

6

Bendrovė „Orlen Lietuva“, kuri priklauso Lenkijos naftos koncernui „Orlen“, praėjusiais metais patyrė 194 mln. JAV dolerių grynųjų nuostolių. Palyginti su 2013-aisiais, tai – 2,1 karto daugiau. Tuomet „Orlen Lietuva“ skaičiavo 94 mln. JAV dolerių nuostolį.


Populiariausi per 24 val.