Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Didžiausias algas vadovams moka lietuviškos, o darbuotojams - užsienio kapitalo bedrovės

Didžiausias algas vadovams moka lietuviškos, o darbuotojams - užsienio kapitalo bedrovės

2013-03-13 09:33

Ketvirtadalis įmonių vadovų Lietuvoje uždirba kiek daugiau nei 250 tūkstančių litų per metus. Tai parodė dar 2010 metais atliktas bendrovės „Consulteam Baltics” tyrimas. Tačiau daugumai šių vadovų toli iki tų, kurie mūsų šalyje uždirba daugiausia.

1/1

Kai kurių vadovų mėnesio atlyginimas gali netilpti ir į lagaminą. V. Ščiavinsko asociatyvi nuotrauka

Didžiausias algas vadovams moka lietuviškos, o darbuotojams - užsienio kapitalo bedrovės

1 / 1

Kai kurių vadovų mėnesio atlyginimas gali netilpti ir į lagaminą. V. Ščiavinsko asociatyvi nuotrauka

(1 nuotraukos) V. Ščiavinsko asociatyvi nuotrauka

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Rinkos pulsas
2014-11-25 21:59

Vienas geriausių pasaulio virtuvės šefų traukiasi iš Rusijos

18

Vienas geriausių pasaulio virtuvės šefų Alainas Ducasse’as traukiasi iš Rusijos. Garsusis prancūzas uždaro savo restoraną Sankt Peterburge, informuoja newsru.com A.Ducasse'as visame pasaulyje išgarsino aukštąją prancūzų virtuvę, padaręs ja paprastą ir suprantamą visiems. Oficiali pasitraukimo priežastis - žlugusios derybos su patalpų savininku. Tačiau neoficialiai kalbama, kad toks garsaus virtuvės šefo sprendimas susijęs su sankcijomis Rusijai. Mat įvedus sankcijas mūsų kaimynei išaugo kainos, smuko rublis, o kai kuriuos produktus itin sunku gauti.


2014-11-25 19:22

„Coca-Cola“ gamins pieną

1

Jungtinių Valstijų gėrimų gamybos milžinė „Coca-Cola“ gamins pieną su prekės ženklu „Fairlife“. Šio prekės ženklo produkcijos kaina bus du kartus didesnė, lyginant su įprastu pienu amerikiečių parduotuvėse. Kaip rašo „The Daily Telegraph“, šis produktas JAV prekyboje pasirodys 2014 metų gruodį.


2014-11-25 17:54

Pramonininkai: dėl vežėjų verslo trikdžų kentės šalies ekonomika

31

Sugriežtinta Lietuvos vežėjų patikra Rusijos pasienyje gali neigiamai atsiliepti šalies ekonomikai, mano Lietuvos pramonininkų atstovas Sigitas Besagirskas. Dėl to gali tekti labiau pesimistiškai suplanuoti kitų metų šalies biudžetą.


2014-11-25 17:54

Klausimas be atsakymo: kur rasti statybininkų namams renovuoti?

33|35

Daugiabučių atnaujinimo programa šiemet įsisiūbavo. Tačiau, kad ji vykta labai sėkmingai, negalima teigti. Druskininkuose, ir ne vienoje mažesnėje savivaldybėje būta atvejų, kai konkursai rangos darbams pirkti buvo skelbti 6-7 kartus, ir vis tiek neįvyksta. „Rangovų neatsiranda, nes už tą kainą, kuri būna patvirtinta, rangos įmonės konkursuose net nedalyvauja“, - kalbėjo Druskininkų meras Ričardas Malinauskas.


2014-11-25 17:16

Rusija pateikė oficialų atsakymą Lietuvai dėl eilių pasienyje

34| 

Rusijos pasieniečiai pateikė oficialų atsakymą dėl padėties kontrolės punktuose su Lietuva – nesklandumų priežastis esą yra muitinės procedūros. Antradienio popietę Valstybės sienos apsaugos tarnyba (VSAT) gavo oficialią Rusijos pasieniečių informaciją, kuri yra atsakymas į ankstesnį Lietuvos pareigūnų kreipimąsi paaiškinti situacijos kontrolės punktuose su Kaliningrado sritimi priežastis.


2014-11-25 17:09

Kalėdų karštinė prasideda! Miškininkai jau prekiauja eglutėmis

5|2

Lietuvos miestai jau gyvena švenčių nuotaikomis. Įstaigų, kavinių bei restoranų fasadai žiburiuoja įvairiaspalvėmis Kalėdų puošmenomis, niūriomis dienomis suteikiančiomis gatvėms jaukumo. Įsibėgėja ir prekyba eglutėmis. Kazlų Rūdos urėdijos medelynas eglutėmis pradėjo prekiauti maždaug prieš savaitę. Antradienį miškininkai pradėjo eglutes sodinti į vazonus. Eglutėmis jau bemaž savaitę prekiauja ir prekybos tinklas „Moki veži“.


2014-11-25 14:51

Ūkiuose bulves ir galvijus jau keičia gluosniai

32

Švenčionių rajono ūkininkas Alfonsas Pošiūnas prieš 8 metus liovėsi ūkininkauti ekologiškai. Jis visus savo turimus 40 hektarų užsodino kurui skirtais energetiniais gluosniais ir dabar jaučiasi patenkintas. „Aš dabar žiemą dirbu, o vasarą – poilsiauju. Gluosniai – anokia našta, nepalyginsi su ekologiniu ūkiu, kurį daug metų turėjau – auginau bulves, mėsinius galvijus“, – pasakojo A.Pošiūnas.


2014-11-25 14:50

Parama šalies biudžetui: vėl brangs ir alkoholis, ir rūkalai

57

Kitų metų pavasarį alkoholio akcizai didės 0,2-8 proc. daugiau negu siūlė Vyriausybė. Seimas dar padidino viso alkoholio, išskyrus alų, akcizus – dėl to iki 8,5 proc. stiprumo vynas ir sidras papildomai brangs 8 lietuviškais centais, stipresnis – 15 centų, kiti gėrimai – nuo 17 iki 22 centų, etilo alkoholis – 23 centais.


2014-11-25 13:16

Verta suklusti: premjero prognozės kitiems metams

28

Nepaisant grėsmių ir abejonių realusis darbo užmokestis per metus šalies ūkyje padidėjo 4,6 proc. „Džiugu, kad atlyginimas augo ne tik valstybės sektoriuje, bet daugiau privačiajame – realusis darbo užmokestis per metus privačiame sektoriuje išaugo net 4,9 proc.“, – antradienį džiaugėsi Ministras Pirmininkas Algirdas Butkevičius.


2014-11-25 12:36

Rusija įtaria, kad Lietuvos verslininkai sukčiauja

3

Rusija pranešė pradėjusi nuodugniai tikrinti lietuviškus krovinius, nes Europos Sąjungos šalys į Rusiją per Lietuvą gabena „embargo“ produkciją, pareiškė Rusijos muitinės vadovas. Per Lietuvą gabenama daug pseudoimporto krovinių su padirbtais atitikimo sertifikatais, ir šios šalies teritorija naudojama draudžiamos į Rusiją importuoti produkcijos gabenimo maršrutams pakeisti.


Populiariausi per 24 val.