Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Didžiausias algas vadovams moka lietuviškos, o darbuotojams - užsienio kapitalo bedrovės

Didžiausias algas vadovams moka lietuviškos, o darbuotojams - užsienio kapitalo bedrovės

2013-03-13 09:33

Ketvirtadalis įmonių vadovų Lietuvoje uždirba kiek daugiau nei 250 tūkstančių litų per metus. Tai parodė dar 2010 metais atliktas bendrovės „Consulteam Baltics” tyrimas. Tačiau daugumai šių vadovų toli iki tų, kurie mūsų šalyje uždirba daugiausia.

1/1

Kai kurių vadovų mėnesio atlyginimas gali netilpti ir į lagaminą. V. Ščiavinsko asociatyvi nuotrauka

Didžiausias algas vadovams moka lietuviškos, o darbuotojams - užsienio kapitalo bedrovės

1 / 1

Kai kurių vadovų mėnesio atlyginimas gali netilpti ir į lagaminą. V. Ščiavinsko asociatyvi nuotrauka

(1 nuotraukos) V. Ščiavinsko asociatyvi nuotrauka

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Rinkos pulsas
2014-09-21 13:30

Užsimanei kanapės? Užsuk į Tautų mugę – rasi legalios

8|4

Virš Vilniaus Gedimino prospekto, kuriuo nuo penktadienio ryto šliaužioja minios nesėkmingai ieškančių skirtumo tarp Tautų mugės ir Kaziuko šventės žmonių, sklando gaivus žolės kvapas. Lietuva - paskutinė Europoje baigė vaidinti šventuolę ir 2013 m. pagaliau legalizavo tai, ką turėtų vadinti kultūriniu paveldu. Dabar tiesiog Gedimino prospekte išvydome ir pirmąją atgautos laisvės kregždę – gausiai kanapių krūmais išpuoštą paviljoną su užrašu „Kanapių produkcija. Užauginta bei pagaminta Lietuvoje“.


2014-09-21 12:05

Sodininkams klijuoja žemgrobių etiketę

20|13

Būriai vilniečių, sodų sklypų savininkų, pateko į nepavydėtiną padėtį. Valdžia nusprendė, kad prieš 12-14 metų žemė jiems buvo parduota per pigiai. Iš vienų per teismą reikalaujama už ją sumokėti rinkos kainą, iš kitų – apstatytus, apsodintus sklypelius grąžinti valstybei. Daugiau kaip prieš dešimtmetį tuometinė Vilniaus apskrities administracija nusprendė išparduoti sodų bendrijose esančius nenaudojamus žemės sklypelius. Kainą nustatė mažą, todėl daugelis kolektyvinių sodų savininkų susigundė praplėsti savo sklypus.


2014-09-21 08:24

„Žalgirio“ laikrodžio tiksėjime – Kremliaus varpų aidai

256|4

Su kuo jums siejasi žodžiai „Raudonoji aikštė“, „TU-144“, „Lunochod 2“, „Gaz 14“? O su kuo jums siejasi „Žalgiris“? Dabar galime nedvejodami teigti – visi šie žodžiai siesis su rytais. Tiksliau, rytais rusiškai – „Vostok“. Tą žodį savo tiksėjimu primins ir sovietų, ir „Žalgirio“ gerbėjų riešų puošmena.


2014-09-21 08:24

Grandioziniai žuvivaisos planai Kupiškyje virsta realybe

5

Panevėžiečiai gali tikėtis po 6 metų savo keptuvėse čirškinti pigesnių ir įvairesnių žuvų, o ir midijų skonisjiems nebebus nepažinta egzotika. Rugsėjo 18 d. Visgiūnų karjerą (Kupiškio r.) 99 metams išsinuomojusios vilniečių žuvivaisos įmonės planuose – didingos permainos ir darbo pažadai nerandantiems kuo užsiimti kupiškėnams.


2014-09-20 14:44

Kaune - paskutinis šiais metais senturgis

3|41

Kaune, prekybos miestelyje „Urmas“ nuo penktadienio vyksta paskutinis šiais metais, trečiasis senturgis, kuriame dalyvauja apie 100 prekeivių. Tarp jų galima išvysti atvykėlių iš Latvijos, Estijos ir Baltarusijos. Dauguma prekeivių atvyksta ne pirmą kartą. Didžioji dalis pirkėjų - taip pat gerai pažįstami pardavėjams. Senturgyje galima apžiūrėti ir įsigyti indų, baldų, interjero detalių, paveikslų, senovinių buities gaminių, spaudinių, monetų, ženkliukų.


2014-09-20 14:24

Rusų pasitikėjimas užsienio valiuta neblėsta

41

Kremlius kaltina Jungtines Valstijas ir ES, kad jos kursto neramumus Ukrainoje ir remia šią šalį. Užtat pačios Rusijos gyventojai maišais šluoja ir JAV dolerius, ir eurus. Vos per pusę metų Rusijos gyventojai įsigijo 32,5 milijardo JAV dolerių (87,14 mlrd. litų) vertės užsienio valiutos. Šios šalies centrinio banko duomenimis, jau sausį fiziniai asmenys metėsi į valiutos keityklas: jų įsigytų dolerių ir eurų vertė siekė 6,3 mlrd. dolerių, 2013-ųjų sausį – tik 3,7 mlrd. dolerių.


2014-09-19 14:53

Britų farmacininkams kinai išrašė šimtamilijoninę baudą

6

Kinija nubaudė Didžiosios Britanijos farmacijos bendrovę „GlaxoSmithKline“ 490 mln. JAV dolerių bauda po to, kai šalies teismas nustatė, kad įmonė kalta dėl kyšininkavimo. Šios bausmės bendrovė sulaukė po neseniai praūžusio skandalo, kai buvo papirkti gydytojai ir ligoninės, siekiant, kad būtų vartojama ir reklamuojama įmonės gaminama produkcija.


2014-09-19 14:27

Iš Prahos oro uosto išvaryti lietuviai reikalaus atlyginti žalą

38

Ketvirtadienio pavakare triukšmingai iš Prahos uosto išvaryta lietuvių verslininkų delegacija penktadienio rytą jau pasiekė Seulą Pietų Korėjoje. Į konferenciją šiame mieste pavėlavę lietuviai žada kreiptis į juos apdraudusią kompaniją ir reikalauti, kad būtų atlyginta žala.


2014-09-19 14:26

Koncerno „Achemos grupė“ valdyboje – rokiruotė

17|4

Koncernas „Achemos grupė“ turi naują valdybą. Neeiliniame visuotiniame akcininkų susirinkime koncerno „Achemos grupė“ nuspręsta, kad valdybos nariais tapo Lyda Lubienė, Valdas Sutkus, Kęstutis Balutis, Kasparas Jurgelionis ir Rimantas Rėklaitis. Naujojoje valdyboje nebeliko Jono Sirvydžio.


2014-09-19 14:15

Kauno oro uostas ruošiasi plėstis

5|8

Aviacija yra verslo šaka, kuri savo apyvarta visame pasaulyje prilygsta Lenkijos ar Norvegijos bendrajam vidaus produktui. Tiesiogiai aviacijos versle dirba 8,7 mln. gyventojų, tačiau tai turi įtakos net 60 mln. darbo vietų. Aviacijos verslo augimas gana spartus, todėl pradeda trūkti kai kurių specialistų – ypač pilotų ir techninių specialistų.


Populiariausi per 24 val.