Didžiausias algas vadovams moka lietuviškos, o darbuotojams - užsienio kapitalo bedrovės

Didžiausias algas vadovams moka lietuviškos, o darbuotojams - užsienio kapitalo bedrovės


2013-03-13 09:33

Ketvirtadalis įmonių vadovų Lietuvoje uždirba kiek daugiau nei 250 tūkstančių litų per metus. Tai parodė dar 2010 metais atliktas bendrovės „Consulteam Baltics” tyrimas. Tačiau daugumai šių vadovų toli iki tų, kurie mūsų šalyje uždirba daugiausia.

1/1

Kai kurių vadovų mėnesio atlyginimas gali netilpti ir į lagaminą. V. Ščiavinsko asociatyvi nuotrauka

Didžiausias algas vadovams moka lietuviškos, o darbuotojams - užsienio kapitalo bedrovės

1 / 1

Kai kurių vadovų mėnesio atlyginimas gali netilpti ir į lagaminą. V. Ščiavinsko asociatyvi nuotrauka

(1 nuotraukos) V. Ščiavinsko asociatyvi nuotrauka

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Rinkos pulsas
2015-08-04 18:11

Kryme rusai ukrainiečius vaiko kaip muses nuo barščių

10

Rusai moka tampyti nervus ne tik Baltijos valstybių verslininkams. Savaitės pradžioje, rugjūčio 3-iąją jie bent jau leidosi su latviais į kalbas apie tai, kokias klumpes šie dar turi numinti, kad vėl būtų atkelti vartai prekybai žuvų konservais. Žuvies ir žemės ūkio produktai – tai silpniausia importo grandinės vieta, kurią Rusijos tarnybos trauko kada tik panorėjusios. Pastaruoju metu rusams užkliuvo ukrainiečių bulvės ir kiaušiniai, gabenami iš Ukrainos į Krymą.


2015-08-04 17:54

„Fresh Market“ byra: ši savaitė parduotuvėms – paskutinė

80|5

Kaip ir buvo galima tikėtis, prekybos tinklas „Fresh Market“ pradeda byrėti. Tiekėjai raginami skubiai atsiimti prekes. Lrytas.lt gavo prekybos tinklo „Fresh Market“ laišką, siųstą vienam iš tiekėjų, kuriame raginama atsiimti prekes per artimiausias dienas.


2015-08-04 16:50

Būsto kainas Londone kelia pinigus plaunanti rusų mafija

1

Liepos pradžioje britų televizijos kanalas „Channel 4“ parodė tiriamosios žurnalistikos dokumentinį filmą „Iš Rusijos su grynaisiais“, rašo Ispanijos leidinyje „ABC“ Luisas Ventoso. Žurnalistai „su daiktiniais įkalčiais“ aptiko keletą prestižiškiausių Londono nekilnojamojo turto agentūrų.


2015-08-04 16:50

JAV pareigūnai purto „DB“: ieško rusiškų milijardų pėdsakų

6

Jungtinių Valstijų pareigūnai tiria sandorius, kuriuos „Deutsche Bank“ sudarinėjo klientų iš Rusijos vardu, papasakojo agentūra „Bloomberg“ su nuoroda į patikimus šaltinius, gerai susipažinusius su padėtimi. Pasak agentūros žurnalistės pašnekovės, kalbama apie JAV Teisingumo ministerijos tyrimą, apie kurį anksčiau nebuvo skelbta. Žinybą sudomino įtartini „milijardų dolerių vertės“ sandoriai, kurie buvo sudarinėjami per šiuos metus. Patikslinama, kad vadinamieji veidrodiniai sandoriai „galėjo sudaryti galimybes klientams iš Rusijos pervesti pinigus iš šalies deramai apie tai nepranešus valdžios institucijoms“.


2015-08-04 15:40

Rumunija apkaltino „Lukoil“ padalinio vadovą pinigų plovimu

Rumunijos prokuratūra pateikė kaltinimus pinigų plovimu Rusijos įmonei „Lukoil“ priklausančiai naftos perdirbimo įmonei „Petrotel“ ir jos vadovui, informuoja „Reuters“.


2015-08-04 14:59

Pasaulio lietuviai verslo ir mokslo ateitį aptars Izraelyje

3

Po pasaulį išsibarstę žymūs lietuviai ir ryšius su Lietuva puoselėjantys žmonės šių metų spalio mėnesį susitiks jau septintą kartą rengiamame Pasaulio lietuvių ekonomikos forume. Didžiausiame išeivijai skirtame verslo renginyje garsūs verslo lyderiai, Lietuvos politikos elitas, lietuvių ir litvakų bendruomenių nariai dalinsis patirtimi, stiprins tarpusavio ryšius, diskutuos apie galimybes įgyvendinti bendrus projektus.


2015-08-04 13:55

Melioracijos projektus gali teikti ir asmenų grupės

Savivaldybės ir melioracijos sistemų naudotojų asociacijos rugpjūčio 3 d.–rugsėjo 30 d. gali kreiptis Europos Sąjungos (ES) ir valstybės teikiamos paramos vandentvarkos projektams. Nauja tai, kad paraiškas jungtinės veiklos sutarties rėmuose galima teikti ir su partneriais.


2015-08-04 13:55

Sudarė geriausių ir blogiausių darbų sąrašą

10

Jei esate aktuaras, tai jūsų darbas šiais metais pripažintas pačiu geriausiu. Nežinote, kas tai per profesija? Tai asmuo, taikantis statistikos ir tikimybių metodus draudimo išmokoms ateityje įvertinti.


2015-08-04 12:43

Vartus lietuviškiems produktams atveria vis daugiau šalių

5

Afrikinis kiaulių maras tebeplinta, o Rusija užsimojo naikinti europinius, tarp jų ir lietuviškus, maisto produktus, patekusius į šią šalį. Tačiau Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos (VMVT) vadovas Jonas Milius turi ir gerų žinių.


2015-08-04 12:07

„Maxima“ skelbia atpiginusi beveik 3 tūkstančius prekių

44| 

Prekybos tinklas „Maxima“ antradienį paskelbė atpiginusi dar beveik 600 maisto ir kitų kasdienių prekių. „Šiuo metu, įgyvendindamas savo ilgalaikę kainų mažinimo strategiją „Atpigo“, prekybos tinklas savo pelno sąskaita vidutiniškai 12 proc. jau yra sumažinęs 2866 prekių kainas“, – skelbiama pranešime.


Populiariausi per 24 val.