Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Didžiausias algas vadovams moka lietuviškos, o darbuotojams - užsienio kapitalo bedrovės

Didžiausias algas vadovams moka lietuviškos, o darbuotojams - užsienio kapitalo bedrovės

2013-03-13 09:33

Ketvirtadalis įmonių vadovų Lietuvoje uždirba kiek daugiau nei 250 tūkstančių litų per metus. Tai parodė dar 2010 metais atliktas bendrovės „Consulteam Baltics” tyrimas. Tačiau daugumai šių vadovų toli iki tų, kurie mūsų šalyje uždirba daugiausia.

1/1

Kai kurių vadovų mėnesio atlyginimas gali netilpti ir į lagaminą. V. Ščiavinsko asociatyvi nuotrauka

Didžiausias algas vadovams moka lietuviškos, o darbuotojams - užsienio kapitalo bedrovės

1 / 1

Kai kurių vadovų mėnesio atlyginimas gali netilpti ir į lagaminą. V. Ščiavinsko asociatyvi nuotrauka

(1 nuotraukos) V. Ščiavinsko asociatyvi nuotrauka

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Rinkos pulsas
2014-07-28 10:01

Lietuviai kala skydą nuo maro, kuris drumsčia ir kaimynų ramybę

1|2

"Idavang" fermose Ignalinos rajone kiaulės - jau sunaikintos. Tačiau šio rajono gyventojai su nerimu laukia tolesnių žinių, - signalo, kada jiems teks kviestis kerdžių ir versti ant šono iki šiol ramiai pakratą knaisiojusias kiaules. Kaip ir kur bus išplėsta ekstremali zona, paaiškės šiandien, pirmadienį apie pietus, po ekstremalių situacijų komisijos posėdžio


2014-07-28 07:37

Afrikinio kiaulių maro židinyje sunaikintos visos kiaulės

20|

Afrikinio kiaulių maro židinyje Ignalinos rajone sunaikintos visos 19 tūkst. kiaulių. Į užkrato vietą bendrovės „Idavang“ Rupinskų komplekse šią savaitę atvyksta Europos Komisijos (EK) atstovai, BNS pranešė Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos vadovas Jonas Milius.


2014-07-27 17:13

Maro užkrato zonoje Ignalinoje dirba kariuomenė

40|

Kariškiai ir policijos pareigūnai prižiūri, kad iš buferinės afrikinio kiaulių maro židinio zonos Ignalinos rajone nebūtų išvežamos privačių laikytojų auginamos kiaulės.


2014-07-27 10:17

Laivuose vilniečiai įsigudrino rengti darbo susitikimus

8|3

Saulėti orai Vilniuje atgaivino laivybą. Neryje bei Vilnioje vandens pramogas siūlantys verslininkai vasaros pradžioje buvo sunerimę dėl lietaus, bet dabar negali atsidžiaugti plūstančiais klientais, rašo „Lietuvos ryto“ priedas „Sostinė“. „Apyvarta šią vasarą, kaip visuomet, priklauso nuo orų ir nuolat kinta“, – sakė kateriais bei laivu „Švyturys“ Nerimi plaukioti siūlančios įmonės „Bar’ža“ atstovas Aurelijus Kinas.


2014-07-27 08:00

Palangiškių kiemai virto kempingais

97|9

Pajūrį apgulusių poilsiautojų išskėstomis rankomis laukia priekopėje turimose sodybose nelegalius kempingus įsirengę palangiškiai. Bet vaikydamiesi pelno jie spjauna į įstatymus. Du tokius kempingus patikrinę Mokesčių inspekcijos, Palangos savivaldybės, aplinkosaugos, Šventosios girininkijos atstovai aptiko aibę pažeidimų. Apie tai rašo dienraštis „Lietuvos rytas“. Už juos kempingų verslą plėtojantys palangiškiai sulauks solidžių baudų.


2014-07-27 00:54

Sostinės ledų pardavėjai klientus vilioja įvairiais triukais

8|25

Kai visoje šalyje tviskina saulė ir pliko karščiai, žmonės skuba vėsintis vandens telkiniuose, traukia į pajūry, likusieji mieste – kaitrą maldo šaltais gėrimais ar ledais. Atrodo, ledų pardavėjams tokia karšta vasara yra pats darbymetis, tačiau sostinės centre kalbinti pardavėjai vieningai nutarė, jog tokiu metu pelnosi tik iš Vilniuje apsistojusių ir po senamiesčio gatves šmirinėjančių turistų, o siekdami daugiau užsidirbti taiko įvairius rinkodaros triukus: sumažina kainą ar pasiūlo nemokamą ledų porciją.


2014-07-26 14:54

Latvijos verslininkai: euro įvedimas buvo tarsi katastrofa

197|3| 

Po oficialaus Europos Komisijos sprendimo priimti Lietuvą į euro zoną prasidėjo pasirengimas Europos Sąjungos valiutos sutiktuvėms. Latvija tą kelią jau nuėjo, tačiau kaimyninės šalies prekybininkai iki šiol dar prisimena jį kaip didžiausią košmarą. „Apie tą procesą galiu pasakyti tik vieną žodį – katastrofa“, – euro įvedimo laikus prisimena vienas Latvijos mažmeninės prekybos įmonės „Mego“ bei alkoholio prekybos kompanijos „Latalko“ savininkų Viktoras Karbanovas. Patyręs verslo vilkas patenka į šimto turtingiausių Latvijos žmonių sąrašą.


2014-07-26 14:54

„Idavang“ komplekse sunaikinta apie trečdalis kiaulių

11|8|

Nepagydomu afrikiniu kiaulių maru apkrėstame „Idavang“ komplekse Ignalinos rajone jau sunaikinta daugiau kaip trečdalis visų kiaulių. Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos vadovas Jonas Milius BNS sakė, kad šeštadienį ryte Rupinskų komplekse buvo sunaikinta apie 7 tūkst. kiaulių. Iš viso šioje fermoje auginama apie 19 tūkst. kiaulių.


2014-07-26 11:48

Ūkininkai nusivylę: investuoja vis daugiau, bet pelnas mažėja

27

Plūstelėjus karštiems orams, Dzūkijos ūkininkų kombainai išriedėjo į laukus – prasidėjo javapjūtė. Pirmasis derlius – žieminių rapsų ir miežių – nėra prastas, bet grūdų supirkimo kainos ūkininkų nedžiugina. Grūdų supirkėjai beveik šimtu litų už toną siūlo mažiau nei pernai. Alytaus rajono ūkininkai, į aruodus jau pilantys žieminius rapsus ir miežius, ankstyvuosius kviečius, derliaus tikisi ne mažesnio nei pernai, nes kultūros žiemą nenušalo. Skirtingai nei, pavyzdžiui, Suvalkijos ūkininkų laukuose.


2014-07-26 10:34

Svarbiausias reikalavimas - išskersti kiaules

9|4| 

Iki pirmadienio – atokvėpis, bet poryt ekstremali padėtis gali būti paskelbta visoje Lietuvoje. Afrikinio kiaulių maro protrūkis kelia vis didesnį pavojų, rašo „Lietuvos rytas“. Vakar Ignalinos savivaldybėje buvo paskelbta ekstremali padėtis. Pasak žemės ūkio ministrės Virginijos Baltraitienės, svarbiausia dabar – sunaikinti maro židinį bendrovės „Idavang“ komplekse ir užkirsti kelią virusui plisti.