Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Didžiausias algas vadovams moka lietuviškos, o darbuotojams - užsienio kapitalo bedrovės

Didžiausias algas vadovams moka lietuviškos, o darbuotojams - užsienio kapitalo bedrovės

2013-03-13 09:33

Ketvirtadalis įmonių vadovų Lietuvoje uždirba kiek daugiau nei 250 tūkstančių litų per metus. Tai parodė dar 2010 metais atliktas bendrovės „Consulteam Baltics” tyrimas. Tačiau daugumai šių vadovų toli iki tų, kurie mūsų šalyje uždirba daugiausia.

1/1

Kai kurių vadovų mėnesio atlyginimas gali netilpti ir į lagaminą. V. Ščiavinsko asociatyvi nuotrauka

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Rinkos pulsas
2014-07-23 14:48

Nutarta, kad Vilniuje atsiras trys privatūs kolumbariumai

Vilniaus miesto savivaldybė ketina įrengti kolumbariumus Vilniaus miesto Antakalnio, Karveliškių ir Sudervės kapinėse. Šiam sprendimui trečiadienį pritarė Vilniaus miesto savivaldybės taryba.


2014-07-23 14:12

Pensininkai Kremliui neberūpi, užtat armija - svarbiausia

118

Iš ko matyti, kad valstybė kariauja arba ketina tai daryti? Iš biudžeto išlaidų kariuomenei. Rusijoje jos tik didės. Rusija akivaizdžiai didins išlaidas gynybai. Apie tai buvo paskelbta po šios šalies vyriausybės posėdžio.


2014-07-23 11:16

„Wizz Air“ sustabdė skrydžius į Tel Avivą, „Isair“ - ne

20|2| 

Sekdami JAV Federalinės aviacijos administracijos rekomendacijomis, pigių skrydžių bendrovė „Wizz Air”, nusprendė sustabdyti skrydžius į Tel Avivo (Izraelio) Ben Guriono oro uostą iki trečiadienio, liepos 23 d., vidurnakčio.


2014-07-23 10:20

Naminio sidro gamintojai dairosi po sodininkų valdas

Netrukus parduotuvėse pasirodys pirmieji lietuviški šiųmečiai obuoliai. Ne tik prekybininkai, bet ir sidro gamintojai labiau dairosi ne į vasarinius, o į rudeninius ir tikisi dėl jų sukirsti rankomis su sodininkais.


2014-07-23 10:04

Šiukšlių tvarkytojai patys prisišiukšlino

Bendrovei „Bionovus“ laikinai uždrausta priiminėti statybos ir griovimo atliekas iš gyventojų ir įmonių.


2014-07-23 08:46

Už švarą Palangoje kovoja draudimais

1

Versdami palangiškius griežčiau rūšiuoti šiukšles kurorto komunalininkai vien per pirmąjį pusmetį surinko pustrečio tūkstančio tonų mažiau atliekų. Trečdaliu sumažinti mieste surenkamų atliekų kiekį bendrovei „Palangos komunalinis ūkis“ pavyko po to, kai buvo atsisakyta į Regioninį atliekų centrą (RAC) vežti žaliąsias atliekas.


2014-07-22 16:45

Pašvinkusią mėsą valgė ne tik kinai, bet ir japonai

3

Kinijoje kilęs skandalas dėl maisto restoranams tiektos pašvinkusios mėsos persimetė į Japoniją. Tos pačios tiekimo bendrovės paslaugomis naudojosi ne tik restoranų tinklai „McDonald's“ ir KFC, bet ir tokios JAV įmonių grupės kaip „Starbucks“ ar „Burger King Worldwide Inc“.


2014-07-22 16:13

Latvijoje plečiasi nepaprastosios padėties teritorija

Nepaprastoji padėtis dėl afrikinio kiaulių maro (AKM) Latvijoje paskelbta visoje pasienio su Rusija ir Estijoje zonoje. Šį sprendimą kaimyninės šalies vyriausybė priėmė išklausiusi Žemės ūkio ministerijos ataskaitą apie ligos paplitimą.


2014-07-22 16:07

„eBay“ neramu dėl savo verslo ateities Rusijoje ir Ukrainoje

5

JAV interneto aukcionas „eBay“ bijosi, kad Rusijoje taikomi įstatymai užsienio mokėjimo sistemoms gali griežtėti po JAV pradėtų Maskvos bankams taikyti sankcijų. Tokią nuomonę bendrovė išreiškia savo antrojo šių metų ketvirčio finansinėje ataskaitoje. Šiuo metu iš užsienio mokėjimo sistemų operatorių piniginius pervedimus reikalaujama organizuoti per Rusijoje veikiančias finansų institucijas. „Tokie (įstatymų) pakeitimai gali apsunkinti ar pabranginti mums veiklą Rusijos rinkoje“, – pabrėžia „eBay“.


2014-07-22 15:20

Bankai policijai teiks informaciją apie finansines operacijas

21

Lietuvoje veikiantys komerciniai bankai ir kitos finansų institucijos privalės teikti kriminalinei žvalgybai informaciją apie gyventojų ir įmonių finansines operacijas.