Didžiausias algas vadovams moka lietuviškos, o darbuotojams - užsienio kapitalo bedrovės

Didžiausias algas vadovams moka lietuviškos, o darbuotojams - užsienio kapitalo bedrovės


2013-03-13 09:33

Ketvirtadalis įmonių vadovų Lietuvoje uždirba kiek daugiau nei 250 tūkstančių litų per metus. Tai parodė dar 2010 metais atliktas bendrovės „Consulteam Baltics” tyrimas. Tačiau daugumai šių vadovų toli iki tų, kurie mūsų šalyje uždirba daugiausia.

1/1

Kai kurių vadovų mėnesio atlyginimas gali netilpti ir į lagaminą. V. Ščiavinsko asociatyvi nuotrauka

Didžiausias algas vadovams moka lietuviškos, o darbuotojams - užsienio kapitalo bedrovės

1 / 1

Kai kurių vadovų mėnesio atlyginimas gali netilpti ir į lagaminą. V. Ščiavinsko asociatyvi nuotrauka

(1 nuotraukos) V. Ščiavinsko asociatyvi nuotrauka

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Rinkos pulsas
2015-05-24 07:42

V. Putinas perėmė išvogtą gintaro kasyklą Kaliningrade

79|3

Didžiausioje pasaulyje gintaro kasykloje – permainos. Ilgai Kaliningrado gintaro kasybos kombinatas tiesiog merdėjo, o prie valdymo stojusios įvairios grupuotės gintaro kombinatą nustekeno. Galbūt dėl to, kad jis buvo valdomas federaliniu lygiu. Tačiau Rusijos prezidento Vladimiro Putino įsaku gintaro kasybos karjeras perduotas valstybinei gynybos korporacijai „Rostech“, kuriai vadovauja artimas prezidento bičiulis dar nuo KGB laikų Sergejus Čemezovas, rašo „Vedomosti“.


2015-05-23 18:21

Į „Akropolį“ skubantys baltarusiai užkimšo pasienį

24

Pirkėjai iš Baltarusijos įdienojus plūstelėjo į Lietuvą. Todėl Baltarusijos pusėje ties Lavoriškių postu susidarė didelė eilė automobilių. Pasieniečiai teigia dirbantys įprastu režimu, tačiau automobilių srautas yra milžiniškas. Eilės padidėjo ir dėl sugriežtėjusios degalų įvežimo tvarkos.


2015-05-23 14:21

Medikams ir ligoniams skirtoje svetainėje – alkoholio reklama

23|11

Lietuvoje alkoholizmo problemos nėra, nebuvo ir niekada nebus, o alus, degtinė, viskis, brendis, šampanas – gydomųjų savybių turintys produktai. Toks įspūdis susidaro atsivertus interneto svetainę lsveikata.lt – medikų bendruomenei, ligoniams, sveikos gyvensenos patarimų ieškantiems žmonėms skirtas tinklapis perpildytas alkoholinių gėrimų reklamų. Surinkus tinklapio adresą ir paspaudus rubriką „Iš gyvenimo“ , pirmiausia nustebino per visą kompiuterio ekraną iššokusi viskio reklama.


2015-05-23 14:21

Pirkėjai jau atsikando nuolaidų akcijų?

51|9

Saulėtą šeštadienio rytą Vilniaus „Akropolis“ ruošėsi apgulčiai. Prekybos ir pramogų centro parduotuvės buvo atidarytos netgi anksčiau, nei įprasta, – 8 valandą. Juk čia prasidėjo pavasarinė „Jamam“ nuolaidų akcija, kuri, kaip skelbia organizatoriai, truks iš viso 15 valandų.


2015-05-23 14:21

Lenkija skelbia karą statybinių medžiagų brokdariams

14

Kaip Lietuvoje, taip ir kaimyninėje Lenkijoje, naujos statybos butus įsigiję žmonės dažnai patiria šoką dėl drėgstančių lubų, skilinėjančių sienų ir kitokio statybinio broko. Nors dėl tokių „staigmenų“ dažniausiai yra kaltinami neva aplaidžiai dirbantys statybininkai, tačiau dažnai problemos kyla ir dėl nekokybiškų statybinių medžiagų.


2015-05-23 14:21

„Air Lituanica“ maršrutus perima ir „Wizz Air“

7

Gelbėdama „Air Lituanicos“ keleivius „Wizz Air“ prideda dvi naujas kryptis į Stokholmą ir Bilundą. „AirBaltic“ žlungančios kompanijos skrydžius turėtų perimti iki gegužės 31 dienos.


2015-05-23 14:21

Mažąsias bendrijas retina augantys mokesčiai

8|2

Kai 2012 metais buvo leista steigti mažąsias bendrijas, valdžia manė paskatinsianti verslumą. Iš pradžių taip ir nutiko. Tačiau jų savininkai tvirtina, kad tokios įmonės privalumai jau beveik išnaikinti, rašo „Lietuvos rytas“.


2015-05-23 14:21

A. Zuokas: „Air Lituanica“ galėjo veikti ir toliau“

155|13|

Vilnietis Giedrius vasario viduryje už 118 eurų nusipirko bilietus į Berlyną. Vyras ketino birželio 5 dieną ketino skristi į šį miestą stebėti UEFA Čempionų lygos finalų rungtynių. Giedriui puikiai tiko laikas, kada turėjo išskristi į Berlyną ir kada turėjo iš jo grįžti birželio 7-ąją. Kadangi „Air Lituanica“ penktadienį, gegužės 22-ąją, galėjo garantuoti keliones tik tiems keleiviams, kurie į lėktuvus turėjo sėsti iki gegužės 29-osios, Giedrius nežino, ar jo kelionė į Berlyną įvyks.


2015-05-23 11:32

Kokia amžiaus grupė – modernizacijos stuburas?

1

Nors atrodo, kad Daugiabučių namų atnaujinimo (modernizavimo) programa vienodai domina tiek didesnius, tiek mažesnius Lietuvos miestus, o galimybės joje dalyvauti sudarytos visiems itin neefektyviai energiją naudojantiems daugiabučiams, įdomu ir tai, kaip ryžtas atnaujinti savo būstą pasiskirsto pagal gyventojų amžiaus grupes. Šį klausimą uždavėme dviem daugiabučių atnaujinimo specialistams iš Kauno ir Vilniaus – didmiesčių, pirmaujančių pagal būsto modernizacijos tempus.


2015-05-22 16:55

„Air Lituanica“ domėjosi trys investuotojai

14|

Žlunganti Vilniaus savivaldybės valdoma oro bendrovė „Air Lituanica“ galėjo būti išsaugota, jei būtų susitarusi su potencialiais investuotojais, sako susisiekimo ministras.


Populiariausi per 24 val.