Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Kauniečiai sužinojo, kiek kainuos maudynės „Girstučio“ baseine

Kauniečiai sužinojo, kiek kainuos maudynės „Girstučio“ baseine

2013-06-20 12:40, atnaujinta 2013-06-20 15:13

Ketvirtadienį Kaune duris iškilmingai atvėręs „Girstučio“ plaukimo kompleksas kauniečius ir miesto svečius turėtų priimti jau nuo liepos pirmosios. Centro direktorius Mindaugas Špokas akcentavo, jog kainos neturėtų kandžiotis: už 2 valandų trukmės pasiplaukiojimą ir pirties procedūras lankytojai mokės 20 litų. Vandens pramogos abonentus įsigijusiems lankytojams kainuos dar pigiau.

1/1

Nuo liepos 1-osios duris visiems lankytojams atversiančiame "Girstučio" baseine kainos neturėtų kandžiotis. N. Povilaitis

Kauniečiai sužinojo, kiek kainuos maudynės „Girstučio“ baseine

1 / 1

Nuo liepos 1-osios duris visiems lankytojams atversiančiame "Girstučio" baseine kainos neturėtų kandžiotis. N. Povilaitis

(1 nuotraukos) N. Povilaitis

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Rinkos pulsas
2014-10-02 17:07

Drebėkite, vežėjai: ateina škotas su pigiais bilietais

14|3

Lietuvos transporto įmonėms, autobusais gabenančioms keleivius į Varšuvą, ateina sunkus išbandymų metas. Penktadienį reguliarius reisus iš Varšuvos į Vilnių pradeda Lenkijoje mažomis kainomis išgarsėjusi kompanija „PolskiBus.com“.


2014-10-02 16:47

Gudrautojams savivaldybė nebežarstys kompensacijų

3|2| 

Marijampoliečiai, ketinantys kreiptis dėl kompensacijų už šildymą bei karštą vandenį, gali sulaukti tikrintojų iš Marijampolės savivaldybės Socialinių reikalų departamento Piniginės paramos skyriaus ar seniūnijų. Skyriaus vedėja Vida Bružinskaitė teigė, kai šios išmokos bus pradėtos mokėti iš savivaldybės biudžeto, kompensacijų prašytojai bus tikrinami taip pat, kaip ir pašalpų gavėjai.


2014-10-02 16:44

Receptas: šildymui PVM lengvatos neliks, augs išlaidos gynybai

172

Finansų ministerija parengė ir teikia Vyriausybei 2015 m. valstybės biudžeto ir savivaldybių biudžetų finansinių rodiklių patvirtinimo įstatymo projektą. Jis parengtas įvertinus ūkio raidos scenarijų, vykdant Vyriausybės įsipareigojimus išlaikyti viešųjų finansų stabilumą.


2014-10-02 15:25

Anglijos lietuvių žiniasklaida pereina į vienas rankas

1

Žurnalo projektas „Londonietė“ sudomino Anglijoje įsikūrusius lietuvius verslininkus. „Londonietę“ įsigijo kompanija, leidžianti ir vienintelį nemokamą lietuvišką laikraštį Anglijos lietuviams „Tiesa“ bei valdanti portalą Tiesa.com.


2014-10-02 13:56

Kauno degalinės pradėjo protesto akciją: kainų nebesimato

6|17

Ankstų ketvirtadienio rytą visos Kauno degalinės užtemo – jos iki penktadienio vakaro išjungė kainų švieslentes. Taip prekybininkai protestuoja prieš Kauno savivaldybės sprendimą apmokestinti ne tik reklaminius, bet ir informacinius stendus.


2014-10-02 11:58

Ritualinis skerdimas: emocijų karas prieš verslo logiką

10

Gyvulininkystė yra prioritetinė Lietuvos žemės ūkio šaka, tačiau šią šaką smaugia Rusijos embargas. Su šia šalimi prekiavę mėsos perdirbėjai yra priversti karštligiškai ieškoti kitų rinkų. Viena alternatyvų - musulmoniškos valstybės, kurioms galima parduoti tik pagal specialius reikalavimus paskerstų gyvulių mėsą. Tačiau tam audringai priešinasi gyvūnų gerovės sergėtojai.


2014-10-02 10:30

„Creditinfo“: sumažėjo prekybininkų bankrotų

Per pirmuosius tris šių metų ketvirčius Lietuvoje bankrutuojančios statusą įgijo 1195 įmonės. Tai yra 4 proc. daugiau nei 2013 m. tuo pačiu laikotarpiu, kai bankrutavo 1150 įmonių, rodo kreditų biuro „Creditinfo“ analizė pagal Registrų centro duomenis.


2014-10-02 10:17

„Air Lituanica“ sukirto rankomis su prancūzų ir olandų aljansu

3

Vilniaus valdžios kontroliuojama oro bendrovė „Air Lituanica“ bendradarbiaus su Prancūzijos „Air France“ ir Olandijos „KLM Royal Dutch Airlines“ – bendrovės jungiamaisiais skrydžiais skraidins keleivius į Paryžių ir Amsterdamą. Įmonės pasirašė bendradarbiavimo sutartį.


2014-10-02 10:03

Karjeros posūkis: buvo direktorė, dabar gavo patarėjos vietą

15|3

Valstybinio turizmo departamento (VTD) direktorė Raimonda Balnienė ketvirtadienį bus perkelta į naujas pareigas ir taps VTD patarėja. Ūkio ministras Evaldas Gustas dėl „Go Planet Travel“ bankroto spalio 1 dieną nusprendė nebepratęsti R. Balnienės, kaip VTD direktorės, kadencijos.


2014-10-01 18:11

„Maxima Group“ keičia pavadinimą

55

Lietuvos bendrovė „Maxima Group“ nuo šiol vadinsis kitaip. Apie permainas „Maxima Group“ paskelbė savo paskyroje profesinių kontaktų tinkle „LinkedIn“. Pavadinimas keičiamas nuo šių metų spalio mėnesio. Nuo šiol „Maxima Group“ pavadinimas keičiamas į „Franmax“. Anot bendrovės atstovų, „Maxima Group“ pavadinimo keitimas yra nuoseklios ilgalaikės strategijos dalis. „Ir toliau siekiame išgryninti bendrovės „Maxima Group“ funkcijas, todėl manome, kad siekiant šio tikslo pasitarnautų ir pavadinimas, geriau atspindintis bendrovės veiklos specifiką.


Populiariausi per 24 val.