Kauniečiai sužinojo, kiek kainuos maudynės „Girstučio“ baseine

Kauniečiai sužinojo, kiek kainuos maudynės „Girstučio“ baseine


2013-06-20 12:40, atnaujinta 2013-06-20 15:13

Ketvirtadienį Kaune duris iškilmingai atvėręs „Girstučio“ plaukimo kompleksas kauniečius ir miesto svečius turėtų priimti jau nuo liepos pirmosios. Centro direktorius Mindaugas Špokas akcentavo, jog kainos neturėtų kandžiotis: už 2 valandų trukmės pasiplaukiojimą ir pirties procedūras lankytojai mokės 20 litų. Vandens pramogos abonentus įsigijusiems lankytojams kainuos dar pigiau.

1/1

Nuo liepos 1-osios duris visiems lankytojams atversiančiame "Girstučio" baseine kainos neturėtų kandžiotis. N. Povilaitis

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Rinkos pulsas
2015-07-04 17:43

Darbdaviai: „Esame tie, kurie rengia žmones darbui Norvegijoje“

34|6

Provincijos darbdaviai grąžo rankas. Dar niekada nebuvo taip sunku į įmones prisikviesti specialistų. Galima verstis per galvą siūlant didesnį atlyginimą, būstą, nemokamą transportą ir pietus – specialistų tai jau nemotyvuoja.


2015-07-04 17:31

Raudantis graikas pensininkas tapo šalies vargų veidu

3|5

Pensininkas Giorgos Chatzifotiadis penktadienį laukė eilėje trijuose bankų skyriuose Graikijos antrajame didžiausiame Salonikų mieste, tikėdamasis atsiimti savo žmonos pensiją, bet jo pastangos buvo bergždžios. Kai ketvirtame banke vyrui buvo pasakyta, kad jis negalės atsiimti savo 120 eurų, nevilties apimtas pensininkas neatlaikė ir pravirko.


2015-07-04 16:53

Į darbą biure – su savo kiaule

2

Jello Worthington II – labai malonus bendradarbis: į darbą vienoje San Francisko technologijų kompanijoje atvyksta asmeniniu transportu ir darbo metu elgiasi labai ramiai, rašo „The Wall Street Journal“ apžvalgininkė Rachelė Feintzeig. Tačiau ši keturių metų papūga kol kas neįsisavino tam tikrų niuansų – tarkime, kaip elgtis vaizdo konferencijos metu.


2015-07-04 16:40

Gelbėjant bankus gali būti apkarpyti graikų indėliai

4| 

Graikijos indėlininkai gali prarasti mažiausiai 30 proc. savo banko indėlių, kurie gali būti konfiskuoti, siekiant sustiprinti šalies bankų sistemą. Indėlininkai, banko sąskaitose laikantys per 8 tūkst. eurų, gali patirti tokių pat nuostolių, kokių 2013 metais patyrė Kipro indėlininkai, kai gelbėjant finansų sektorių jų nedrausti indėliai buvo apkarpyti.


2015-07-04 11:51

Vilniečiai per kaitrą mėgaujasi varške ir pienu iš patvorio

67|21| 

„Prašom prašom, palieskit varškytę, va kokia šalta!“ – pirkėjus pasitiko pardavėja. Nors atokaitoje svilino vidurvasario saulė, jos galvą ir pečius dengė skara. Sostinės Kalvarijų turgaus pasienyje, troleibusų ir autobusų stotelėje pieno produktai buvo sustatyti ant šaligatvio. Prekeiviai gyrė savo prekes, o pirkėjams nekilo klausimų dėl kokybės – kaina čia svarbiausia. Ant laikraščiu apklotų plastmasinių dėžių alaus tarai krauti, ar brezentiniuose maišuose sustatyti pieno buteliai, varškės maišeliai ar sūrio gabalai pirkėjų laukia nuo septynių ryto.


2015-07-03 16:19

Pavėlavote – vietų nakvynei Palangoje ieškosite su žiburiu

37

Regis, šiemet orai prisitaikė prie švenčių – laukia karštas ilgasis pirmas liepos savaitgalis. Tad neabejotinai nemažai žmonių patrauks prie jūros. Palangos gelbėjimo stoties viršininkas Jonas Pirožnikas netgi tikino, kad Lietuvos pajūryje gali apsilankyti iki milijono žmonių.


2015-07-03 16:19

„Ryanair“ iš Kauno pradės skrydžius nauja kryptimi

14

Šiuo metu iš Kauno tarptautinio oro uosto „Ryanair“ avialinijomis galima pasiekti Airiją, Jungtinę Karalystę, Graikiją, Ispaniją, Italiją, Kiprą, Maltą ir Norvegiją. Tačiau netrukus bus atidaryta dar viena kryptis.


2015-07-03 15:16

Kariaujantys kelininkai įsisuko į teismus

3

Teismas leido tęsti Vilniaus vakarinio aplinkkelio tęsinio rangovo konkursą, kurį laikinai buvo sustabdžiusi viena didžiausių Latvijos kelių statybos bendrovių „Latvijas tilti“ kartu su Kauno bendrove „Kauno keliai“.


2015-07-03 14:58

Susijungė dvi maisto gigantės

JAV maisto milžinė „Heinz“ susijungė su bendrove „Kraft Foods Group“, apie tai skelbiama „Kraft Foods“ pranešime. „Naujoji bendrovė „Kraft Heinz Company“ su džiaugsmu praneša sėkmingai įgyvendinusi „Kraft“ ir „Heinz“ sandorį“, – teigiama pranešime spaudai.


2015-07-03 12:59

Naujas maršrutas: iš traukinio – į laivą ir tiesiai į Trakų pilį

6

Jau nuo rytdienos, liepos 4 dienos, visi vykstantys į Trakus traukiniais galės iš jų persėsti į pontoninius laivelius ir jais patogiai pasiekti Trakų pilį. Į Trakų geležinkelio stotį taip pat nereikės grįžti pėstute – tie patys laiveliai keleivius parplukdys ir atgal.


Populiariausi per 24 val.