Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Kauniečiai sužinojo, kiek kainuos maudynės „Girstučio“ baseine

Kauniečiai sužinojo, kiek kainuos maudynės „Girstučio“ baseine

2013-06-20 12:40, atnaujinta 2013-06-20 15:13

Ketvirtadienį Kaune duris iškilmingai atvėręs „Girstučio“ plaukimo kompleksas kauniečius ir miesto svečius turėtų priimti jau nuo liepos pirmosios. Centro direktorius Mindaugas Špokas akcentavo, jog kainos neturėtų kandžiotis: už 2 valandų trukmės pasiplaukiojimą ir pirties procedūras lankytojai mokės 20 litų. Vandens pramogos abonentus įsigijusiems lankytojams kainuos dar pigiau.

1/1

Nuo liepos 1-osios duris visiems lankytojams atversiančiame "Girstučio" baseine kainos neturėtų kandžiotis. N. Povilaitis

Kauniečiai sužinojo, kiek kainuos maudynės „Girstučio“ baseine

1 / 1

Nuo liepos 1-osios duris visiems lankytojams atversiančiame "Girstučio" baseine kainos neturėtų kandžiotis. N. Povilaitis

(1 nuotraukos) N. Povilaitis

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Rinkos pulsas
2014-11-26 10:39

Baltarusija - Rusijai: „Nepirksite mūsų mėsos, kiti pirks“

2

Rusijos veterinarijos tarnyba „Rosselchoznadzor“ lapkričio 26-ąją dar aštuoniems Baltarusijos gamintojams uždraudė Rusijoje pardavinėti mėsą. Prieš porą dienų toks pat draudimas įsigaliojo 11 bendrovių. Svarstoma, kad Rusija tokiu draudimu baudžia Baltarusiją už reeksportą iš ES šalių.


2014-11-26 10:30

Rusija ketina skelbti 153 pastarųjų metų duomenis apie biudžetą

Rusijos finansų ministerija ketina publikuoti 153 pastarųjų metų duomenis apie šalies biudžetą. Tokią informaciją skelbia „RIA Novosti“, remdamasi institucijos vadovės Tatjanos Nesterenko pateikiamais duomenimis.


2014-11-26 10:22

Lietuva Europoje švyti kaip deimančiukas

1

Prasidedant 2014m, ekonomistai tikėjosi, kad šie metai bus geri tiek makroduomenimis, tiek prieaugiu akcijų rinkose. Deja, lūkesčiai nepasiteisino. 2014 m. prasilenkė su išankstinėmis prognozėmis. Tiesa, metų pabaigoje JAV rezultatai pradėjo stipriai gerėti – pasitaisė darbo rinkos ir bendrojo vidaus produkto (BVP) augimo tempų duomenys.


2014-11-26 10:02

Stinga statybininkų? Kvieskitės iš Ukrainos ir Baltarusijos

4

Daugiabučių atnaujinimas Lietuvoje įsibėgėjo: kitais metais jų turėtų būti pradėta renovuoti kone 1700. Tačiau jau dabar statybininkų, kurie imtųsi tokių darbų, savivaldybės ieško su žiburiu. Todėl svarstoma, kaip ir kiek įsileisti užsieniečių. Pastaruoju metu kone kas savaitę Lietuvoje patvirtinama apie 50–60 daugiabučių atnaujinimo projektų. Būsto energijos taupymo agentūros duomenimis, šiuo metu statybininkai darbuojasi 773 daugiabučiuose.


2014-11-26 09:47

Kalėdų karštinė prasideda! Miškininkai jau prekiauja eglutėmis

11|2

Lietuvos miestai jau gyvena švenčių nuotaikomis. Įstaigų, kavinių bei restoranų fasadai žiburiuoja įvairiaspalvėmis Kalėdų puošmenomis, niūriomis dienomis suteikiančiomis gatvėms jaukumo. Įsibėgėja ir prekyba eglutėmis. Kazlų Rūdos urėdijos medelynas eglutėmis pradėjo prekiauti maždaug prieš savaitę. Antradienį miškininkai pradėjo eglutes sodinti į vazonus. Eglutėmis jau bemaž savaitę prekiauja ir prekybos tinklas „Moki veži“.


2014-11-26 09:43

EK vadovas pristatys 300 mlrd. eurų investicijų planą

1

Europos Komisijos vadovas Jeanas-Claude'as Junckeris trečiadienį Europos Parlamente turi pristatyti nekantriai laukiamą 300 mlrd. eurų investicijų planą buksuojančios Europos Sąjungos (ES) ekonomikos augimui skatinti.


2014-11-26 09:33

Planuojančiųjų keliones į Briuselį laukia nesklandumai

1

Šių metų gruodžio 8 ir 15 dienomis planuojamas didelis streikas visoje Belgijoje, jis palies ir oro uostus bei oro linijų bendrovių skrydžius. Į Briuselį iš Vilniaus skraidina „Air Lituanica" ir „Brussels Airlines".


2014-11-26 08:59

Klausimas be atsakymo: kur rasti statybininkų namams renovuoti?

43|35

Daugiabučių atnaujinimo programa šiemet įsisiūbavo. Tačiau, kad ji vykta labai sėkmingai, negalima teigti. Druskininkuose, ir ne vienoje mažesnėje savivaldybėje būta atvejų, kai konkursai rangos darbams pirkti buvo skelbti 6-7 kartus, ir vis tiek neįvyksta. „Rangovų neatsiranda, nes už tą kainą, kuri būna patvirtinta, rangos įmonės konkursuose net nedalyvauja“, - kalbėjo Druskininkų meras Ričardas Malinauskas.


2014-11-26 06:19

Valdžia tol rodo verslui špygą, kol pati nuvirsta

85|4

Užuot padėjusi plėtoti verslą provincijoje, valdžia neretai įžūliai kaišioja pagalius į ratus. Ką daryti tokiais atvejais? Paskutinė išeitis, kurios jau ne kartą teko griebtis verslininkui Dainiui Dunduliui, – tiesiog laukti, kol ta valdžia pasikeis. Ventos (Akmenės r.) pakraštyje didžiulį prekybos centrą „Norfa“ statyti ketinęs verslininkas susidūrė su netikėtomis kliūtimis. Valdininkai per galvą verčiasi, kad iš savivaldybės nupirktame sklype statybos kuo ilgiau nevyktų – tai būtų naudinga kai kuriems vietiniams veikėjams.


2014-11-25 21:59

Vienas geriausių pasaulio virtuvės šefų traukiasi iš Rusijos

25

Vienas geriausių pasaulio virtuvės šefų Alainas Ducasse’as traukiasi iš Rusijos. Garsusis prancūzas uždaro savo restoraną Sankt Peterburge, informuoja newsru.com A.Ducasse'as visame pasaulyje išgarsino aukštąją prancūzų virtuvę, padaręs ja paprastą ir suprantamą visiems. Oficiali pasitraukimo priežastis - žlugusios derybos su patalpų savininku. Tačiau neoficialiai kalbama, kad toks garsaus virtuvės šefo sprendimas susijęs su sankcijomis Rusijai. Mat įvedus sankcijas mūsų kaimynei išaugo kainos, smuko rublis, o kai kuriuos produktus itin sunku gauti.


Populiariausi per 24 val.