Kauniečiai sužinojo, kiek kainuos maudynės „Girstučio“ baseine

Kauniečiai sužinojo, kiek kainuos maudynės „Girstučio“ baseine


2013-06-20 12:40, atnaujinta 2013-06-20 15:13

Ketvirtadienį Kaune duris iškilmingai atvėręs „Girstučio“ plaukimo kompleksas kauniečius ir miesto svečius turėtų priimti jau nuo liepos pirmosios. Centro direktorius Mindaugas Špokas akcentavo, jog kainos neturėtų kandžiotis: už 2 valandų trukmės pasiplaukiojimą ir pirties procedūras lankytojai mokės 20 litų. Vandens pramogos abonentus įsigijusiems lankytojams kainuos dar pigiau.

1/1

Nuo liepos 1-osios duris visiems lankytojams atversiančiame "Girstučio" baseine kainos neturėtų kandžiotis. N. Povilaitis

Kauniečiai sužinojo, kiek kainuos maudynės „Girstučio“ baseine

1 / 1

Nuo liepos 1-osios duris visiems lankytojams atversiančiame "Girstučio" baseine kainos neturėtų kandžiotis. N. Povilaitis

(1 nuotraukos) N. Povilaitis

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Rinkos pulsas
2015-08-31 16:42

Graikijai jau rišamas tvarstis – gaus pirmąją pinigų injekciją

Graikija gaus pirmąją 1 mlrd. eurų vertės paramos išmoką pagal Europos Komisijos (EK) vykdomą pagalbos programą. Iš viso šios dydis siekia 35 mlrd. eurų.


2015-08-31 16:17

JAV pagirių rinkoje – ambicingi papildai-pirmūnai

7|2

Jei jau vartojate alkoholį, tikriausiai yra buvę vakarų, kai išgėrėte dviem vyno taurėmis per daug ir kitą rytą jautėtės tiesiog siaubingai. Bet pagirios nebūtinos – bent jau Amerikoje į rinkos lyderius išsiveržė kone stebuklingais vadinami papildai „Forgiven“. Produktą, parduodamą ir gėrimo, ir kapsulių pavidalu, kuriančios bendrovės „Forgiven Bottling Group“ šūkis iškalbingas: „Gerk šiandien, sugebėk mąstyti rytoj“.


2015-08-31 16:12

Rusijos valdžia jau suka galvą, kur gauti paskolų ekonomikai

3

Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas savaitgalį aptarė su šalies ministru pirmininku Dmitrijumi Medvedevu Rusijos ekonominę situaciją. Jau kalbama ir apie paskolas ekonomikai iš lėšų, per vieną iš bankų pasieksiančių Nacionalinės gerovės fondą.


2015-08-31 15:35

Nemėtykit pėdų – Lietuva smarkiai nukentėjo nuo Rusijos embargo

18

Praėjusiais metais Lietuvos įmonės, kurios pateko tarp 500 didžiausių Vidurio ir Rytų Europos bendrovių, pasiekė 4 proc. mažesnę apyvartą ir uždirbo net 844 mln. eurų 0mažiau pelno, palyginti su 2013 m. Tačiau įdarbino 4 proc. daugiau darbuotojų. Tokias tendencijas atskleidė verslo rizikos valdymo bendrovės „Coface“ atlikta studija apie didžiausias Vidurio ir Rytų Europos regiono bendroves.


2015-08-31 15:35

Nepradėti statybų – lengviau, nei vėliau griauti pastatus

2

Aplinkos ministerija siūlo nustatyti, kad dėl visų naujų statybų pajūrio juostoje reikėtų gauti Vyriausybės pritarimą.


2015-08-31 13:34

Lietuvos ateitis: suvirintojai iš Kinijos ir auklės iš Filipinų

130

Suvirintojai iš Kinijos, namų tvarkytojos ir auklės iš Malaizijos ar Filipinų – tokią netolimą ateitį piešia Lietuvos verslininkai, kurie darbščių pagalbininkų jau dairosi ne tik kaimyninėse šalyse, bet ir Azijoje. Lietuvoje užsieniečiai sudaro tik 3 proc. dirbančiųjų, o štai, pavyzdžiui, Didžioje Britanijoje, darbo rinkoje emigrantai sudaro apie 17 proc. Ukrainiečiai, baltarusiai, moldavai, rusai ir kinai dažniausiai į mūsų šalį atvyksta dirbti tarptautinio krovinių vežimo transporto priemonių vairuotojais, suvirintojais, metalinių laivų korpusų surinkėjais, restoranų virėjais.


2015-08-31 12:12

„Hesburger“ pamaitins ir ukrainiečius – Kijeve atidarė restoraną

2

Raukotės, pamatę „Hesburger“ sumuštinius ar pasigardžiuodami sužiaumojate? Viskas priklauso nuo požiūrio. Žmonių, kurie mėgsta gretai paruošiamą maistą, niekada nepritrūks. Tai puikiai žino ir verslininkai, todėl ir plečia veiklą.


2015-08-31 12:12

Pratęsiama registracija į konkursą „Aš myliu savo įmonę“

Į dar neišvažiavusį traukinį įšokti galės kompanijos, kurios dar nespėjo užpildyti projekto anketos. Dėl pačių įmonių prašymų registracija į konkursą „Aš myliu savo įmonę“ pratęsiama iki rugsėjo 23 dienos.


2015-08-31 11:39

Kaune statomi „Senukai“ atnaujina ir Aleksotą

8|2

Kaune Aleksote auga jau ketvirtasis didžiausio statybos, remonto ir buities prekių tinklo prekybos centras „Senukai“. Statydamas naują prekybos centrą, kuris duris atvers jau rudenį, prekybos tinklas atnaujina ir paties mikrorajono aplinką. Prekybininkai sako, kad į šiuos darbus ketina investuoti beveik 400 tūkstančių eurų.


2015-08-31 10:17

Spaudos pardavėjai gundo pirkėjus – per ralį skirs VIP vietą

3

Norvegijos kapitalo įmonė „Reitan Convenience Lithuania“, šeimininkaujanti „Narvesen“ ir „Lietuvos spauda“ prekybos paviljonuose, miestiečiams parengė specialią poatostoginę akciją „Pasuk į ralį“. Grįžtantys į miestą atostogautojai turi galimybę laimėti tikrą emocinę bombą – pasivažinėjimą profesionaliu ralio automobiliu su vienu tituluočiausių šio sporto meistrų Aurelijumi Simaška.


Populiariausi per 24 val.