Kauniečiai sužinojo, kiek kainuos maudynės „Girstučio“ baseine

Kauniečiai sužinojo, kiek kainuos maudynės „Girstučio“ baseine


2013-06-20 12:40, atnaujinta 2013-06-20 15:13

Ketvirtadienį Kaune duris iškilmingai atvėręs „Girstučio“ plaukimo kompleksas kauniečius ir miesto svečius turėtų priimti jau nuo liepos pirmosios. Centro direktorius Mindaugas Špokas akcentavo, jog kainos neturėtų kandžiotis: už 2 valandų trukmės pasiplaukiojimą ir pirties procedūras lankytojai mokės 20 litų. Vandens pramogos abonentus įsigijusiems lankytojams kainuos dar pigiau.

1/1

Nuo liepos 1-osios duris visiems lankytojams atversiančiame "Girstučio" baseine kainos neturėtų kandžiotis. N. Povilaitis

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Rinkos pulsas
2015-05-23 12:26

A. Zuokas: „Air Lituanica“ galėjo veikti ir toliau“

146|13|

Vilnietis Giedrius vasario viduryje už 118 eurų nusipirko bilietus į Berlyną. Vyras ketino birželio 5 dieną ketino skristi į šį miestą stebėti UEFA Čempionų lygos finalų rungtynių. Giedriui puikiai tiko laikas, kada turėjo išskristi į Berlyną ir kada turėjo iš jo grįžti birželio 7-ąją. Kadangi „Air Lituanica“ penktadienį, gegužės 22-ąją, galėjo garantuoti keliones tik tiems keleiviams, kurie į lėktuvus turėjo sėsti iki gegužės 29-osios, Giedrius nežino, ar jo kelionė į Berlyną įvyks.


2015-05-23 11:32

Medikams ir ligoniams skirtoje svetainėje – alkoholio reklama

4|11

Lietuvoje alkoholizmo problemos nėra, nebuvo ir niekada nebus, o alus, degtinė, viskis, brendis, šampanas – gydomųjų savybių turintys produktai. Toks įspūdis susidaro atsivertus interneto svetainę lsveikata.lt – medikų bendruomenei, ligoniams, sveikos gyvensenos patarimų ieškantiems žmonėms skirtas tinklapis perpildytas alkoholinių gėrimų reklamų. Surinkus tinklapio adresą ir paspaudus rubriką „Iš gyvenimo“ , pirmiausia nustebino per visą kompiuterio ekraną iššokusi viskio reklama.


2015-05-23 11:32

Pirkėjai jau atsikando nuolaidų akcijų?

21|9

Saulėtą šeštadienio rytą Vilniaus „Akropolis“ ruošėsi apgulčiai. Prekybos ir pramogų centro parduotuvės buvo atidarytos netgi anksčiau, nei įprasta, – 8 valandą. Juk čia prasidėjo pavasarinė „Jamam“ nuolaidų akcija, kuri, kaip skelbia organizatoriai, truks iš viso 15 valandų.


2015-05-23 11:32

Lenkija skelbia karą statybinių medžiagų brokdariams

4

Kaip Lietuvoje, taip ir kaimyninėje Lenkijoje, naujos statybos butus įsigiję žmonės dažnai patiria šoką dėl drėgstančių lubų, skilinėjančių sienų ir kitokio statybinio broko. Nors dėl tokių „staigmenų“ dažniausiai yra kaltinami neva aplaidžiai dirbantys statybininkai, tačiau dažnai problemos kyla ir dėl nekokybiškų statybinių medžiagų.


2015-05-23 11:32

„Air Lituanicos“ maršrutus perima ir „Wizz air“

Gelbėdama „Air Lituanicos“ keleivius „Wizz air“ prideda dvi naujas kryptis į Stokholmą ir Bilundą Didžiausia mažų sąnaudų oro linijų bendrovė Centrinėje ir Rytų Europoje „Wizz Air“ praneša apie tolesnę savo mažų sąnaudų maršruto tinklo plėtrą Lietuvoje pridėdama dvi naujas kryptis į Stokholmą ir Bilundą.


2015-05-23 11:32

Mažąsias bendrijas retina augantys mokesčiai

5|2

Kai 2012 metais buvo leista steigti mažąsias bendrijas, valdžia manė paskatinsianti verslumą. Iš pradžių taip ir nutiko. Tačiau jų savininkai tvirtina, kad tokios įmonės privalumai jau beveik išnaikinti, rašo „Lietuvos rytas“.


2015-05-22 16:55

„Air Lituanica“ domėjosi trys investuotojai

13|

Žlunganti Vilniaus savivaldybės valdoma oro bendrovė „Air Lituanica“ galėjo būti išsaugota, jei būtų susitarusi su potencialiais investuotojais, sako susisiekimo ministras.


2015-05-22 16:55

Nešvarūs žaidimai: įtaria, kad atliekas perdirba tik popieriuje

9

Lietuva ES deklaravo beveik tris kartus didesni pakuočių ir antrinių žaliavų perdirbimo mastą, nei rodo iš savivaldybių ir regioninių atliekų tvarkymo centrų (RATC) surinkti duomenys, tvirtina Alytaus RATC vadovas Algirdas Reipas.


2015-05-22 15:23

Laikinosios sostinės veidą keičia ir modernizacijos spalvos

1

Kaunas – antrasis pagal dydį Lietuvos miestas ir vienas didžiausių lyderių pagal atnaujinamų daugiabučių namų skaičių. Kaip Laikinajai sostinei pavyksta suderinti didelį modernizacijos tempą, gyventojų norus kuo originaliau papuošti savo būsto išorę ir išlaikyti miesto veido darną, sutiko papasakoti Kauno savivaldybės Urbanistikos ir architektūros skyriaus vedėjo pavaduotoja Lolita Rakevičienė.


2015-05-22 14:44

„Air Lituanica“ nutraukia skrydžius

75|5|

Oro linijų bendrovė „Air Lituanica“ nuo gegužės 22 d. vidurdienio skrydžių nebevykdys. Įmonės vadovai, matydami, kad iškilo rizika, jog įmonė dėl finansinių sunkumų gali nepajėgti įvykdyti visų įsipareigojimų keleiviams, stabdo skrydžius visais savo maršrutais ir įgyvendina visas įmanomas priemones, kad keleivių, kurie yra įsigiję skrydžių bilietus, planai būtų sutrikdyti kuo mažiau.


Populiariausi per 24 val.