Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Ryte atsegęs palapinę pamatai tai, dėl ko verta gyventi būtent taip

Ryte atsegęs palapinę pamatai tai, dėl ko verta gyventi būtent taip (4)

2012-11-19 17:34

Vasarą - jūros bangos, žiemą - sniego paklodė. Toks permainingas ir nuo oro sąlygų priklausantis gyvenimo būdas patiktų tik tiems, kas moka „susikalbėti“ su gamtos stichijomis. Lietuviškasis jėgos aitvarų guru Artūras Morauskas, bendraminčių šaukiamas Benzu, tokiu rimtu gyvena jau daugiau nei dešimtmetį - vasarą su jėgos aitvaru arba burlente laviruoja tarp Baltijos jūros bangų, o žiemą stoja ant snieglentės. Kadaise, prisimena Artūras, savo namais prie jūros jis vadino palapinę. Dabar tai - visus kasdienybei būtinus patogumus turintis kemperis.

1/7

Nesvarbu, kaip profesionaliai valdytum jėgos aitvarą, atlikinėdamas naują triuką negali numatyti jo baigties.

Ryte atsegęs palapinę pamatai tai, dėl ko verta gyventi būtent taip

1 / 7

Nesvarbu, kaip profesionaliai valdytum jėgos aitvarą, atlikinėdamas naują triuką negali numatyti jo baigties.

Lietuviškasis jėgos aitvarų guru A. Morauskas ilgą laiką gyveno palapinėje.

„Puikiai prisimenu kaip kartą, praradęs kantrybę, nuvažiavau prie jūros, apsistojau Monciškėse ir sau pasakiau, kad išvažiuosiu iš čia tik susidraugavęs su jūra.“,- pasakoja A. Morauskas.

Patyrus tokias ekstremalias akimirkas supranti, kas yra pavojus.

Šiemet aktyvaus sporto mylėtojų pamėgta Svencelė persimainė – čia buvo atvežti modernūs gyvenamieji konteineriai, įvesta elektra, karštas vanduo, atsirado kavinė.

Gegužę ir spalį Nidoje dominuoja rytinių krypčių vėjai, o plaukiant prie Parnidžio kopos atima nuostabus jausmas.

Džiaugiuosi ir dėl to, kad savo aistra ekstremalioms sporto rūšims užkrėčiau ir vaikus.

(7 nuotraukos)

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (4)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Rinkos pulsas
2014-04-16 17:51

Kur keliauti Europoje? Užsieniečiai pataria: rinkitės Trakus

7

Trakai pelnė pirmąją vietą Europos alternatyvių turizmo vietų dešimtuke, kurį paskelbė populiarus pasaulio keliautojų blogas Tripoto.com. Į alternatyvių turizmo vietų penketuką Europoje taip pat pateko Brno (Čekija), Lauterbrunenas (Šveicarija), Roskildė (Danija), ir Halštatas (Austrija). Likusias 5 alternatyvaus turizmo vietas ketinama paskelbti artimiausiu metu.


2014-04-16 17:51

Prekybos centrų apsuptyje parduotuvė atlaikė tik kelis mėnesius

8

Alytuje, Ulonų gatvėje, pirkėjai nebegali patekti į "Fresh Market" parduotuvę, kuri jiems duris atvėrė lygiai prieš keturis mėnesius. Tik tiek laiko ši parduotuvė išsilaikė kelių gerokai didesnių prekybos centrų apsuptyje - už kelių dešimčių metrų yra "Rimi" ir "Maxima X", o dar už kelių šimtų metrų -- "Norfa" ir "Maxima XX".


2014-04-16 17:42

Krizė Japonijoje atveria nišą Lietuvos verslui

1|6| 

„Gera naujiena - Japonijoje krizė!", - taip trečiadienį vykusiame renginyje „Eksporto klubas: Japonija“ juokavo Andrius Geležauskas, Vasedos (Japonija) universiteto absolventas, „Hitachi Europe“ atstovybės Baltijos šalims vadovas. Anot jo, pastaruosius du dešimtmečius šalį apėmusi ekonominė krizė reiškia, kad užsienio investuotojai yra itin laukiami ir turi galimybių tiesti naujus verslo kelius.


2014-04-16 17:42

Nevalytoje laiptinėje - bakterija žudikė

12|6| 

Pirmą kartą Nacionalinės visuomenės sveikatos priežiūros laboratorijos (NVSPL) atliktas tyrimas pribloškė. Ištyrę dešimtį nevalytų ar prastai prižiūrimų daugiabučių laiptinių Žirmūnų, Justiniškių, Fabijoniškių ir Viršuliškių rajonuose Vilniuje, specialistai aptiko visą puokštę bakterijų. O vienoje laiptinėje veisėsi net auksinis stafilokokas.


2014-04-16 17:07

„Alibaba“ nori priblokšti rinką

1

Kinijos prekybos internetu milžinė „Alibaba Group Holding Ltd“ turėtų pateikti paraišką JAV biržose kitą savaitę rengti pirminį viešą akcijų platinimą (IPO). Tokią informaciją trečiadienį pateikia anoniminiai šaltiniai, praneša „Reuters“.


2014-04-16 17:02

Ūkio banko kreditoriai atsisakė teisių į „Hearts“

1

Ūkio banko kreditorių komitetas trečiadienį pritarė siūlymui už suderėtą sumą atsisakyti reikalavimo teisių į Škotijos futbolo klubo „Hearts“ turtą, įskaitant klubą valdančios bendrovės akcijų įkeitimą.


2014-04-16 16:47

Verslininkai nelinkę lėktuvo bilietų pirkti internetu

Nors elektroninė prekyba vis populiarėja, kai kurias paslaugas įsigyjant pirmenybė teikiama tiesioginiam bendravimui – verslo kelionės dažniau perkamos ne ieškant savarankiškai, bet patikint tai kelionių agentui.


2014-04-16 16:40

VU Botanikos sode - pokalbiai apie Japonijos ekonomiką

14

„Versli Lietuva“, kviesdama eksportuojančias Lietuvos įmones ieškoti naujų verslo nišų, plėsti eksporto rinkas ir suprasti jų specifiką, organizavo renginį „Eksporto klubas: Japonija“. Renginio metu didelis dėmesys buvo skiriamas Japonijos verslo kultūrai ir etiketui bei mentaliteto suvokimui. Taip pat buvo apžvelgiamos Japonijos rinkos realijos ir ateities perspektyvos. Įžvalgomis ir asmenine patirtimi dalinosi į Japoniją sėkmingai prekes ir paslaugas eksportuojantys Lietuvos verslininkai. Diskusijų metu buvo aptarta kaip tinkamai užmegzti ir palaikyti partnerystės ryšius, ką pasiruošti prieš vykstant į šią rinką ir kiti klausimai.


2014-04-16 15:50

„Grand Cavalier Honey“ – populiariausia gėrimų naujiena

1|2

Dešimtmetį Lietuvos rinkoje platinamo ir tarptautinius apdovanojimus pelnančio brendžio „Grand Cavalier“ atstovai Lietuvoje UAB „Bennet distributors”, sulaukė dar vieno svarbaus įvertinimo. Vos prieš metus rinkoje pasirodęs ir į populiariausių 2013 m. naujienų trejetuką stipriojo alkoholio kategorijoje Lietuvoje patekęs naujasis gėrimas „Grand Cavalier Honey“, pelnė populiariausios naujienos „Best New Launch 2013“ apdovanojimą stipriųjų gėrimų kategorijoje.


2014-04-16 15:29

Koks darbuotojas šiandien iškart gautų darbą?

23

Verslo apetitas auga: reikalauja darbuotojų, išmanančių kelias sritis. Tarptautinės personalo atrankos ir laikino įdarbinimo kompanijos „Manpower“ duomenimis, dviejų ir daugiau specialybių kompetencijų turinčių darbuotojų poreikis darbo rinkoje nenumaldomai auga. Vis daugiau įmonių pirmenybę teikia darbuotojams, turintiems netradicinių užsienio kalbų žinių ar profesinių kompetencijų. Šiuo metu itin vertinami darbuotojai, kurie studijavo technologijas, o vėliau dirbo pardavėjais, vadybininkais, konsultantais.