Ryte atsegęs palapinę pamatai tai, dėl ko verta gyventi būtent taip

Ryte atsegęs palapinę pamatai tai, dėl ko verta gyventi būtent taip


2012-11-19 17:34

Vasarą - jūros bangos, žiemą - sniego paklodė. Toks permainingas ir nuo oro sąlygų priklausantis gyvenimo būdas patiktų tik tiems, kas moka „susikalbėti“ su gamtos stichijomis. Lietuviškasis jėgos aitvarų guru Artūras Morauskas, bendraminčių šaukiamas Benzu, tokiu rimtu gyvena jau daugiau nei dešimtmetį - vasarą su jėgos aitvaru arba burlente laviruoja tarp Baltijos jūros bangų, o žiemą stoja ant snieglentės. Kadaise, prisimena Artūras, savo namais prie jūros jis vadino palapinę. Dabar tai - visus kasdienybei būtinus patogumus turintis kemperis.

1/7

Nesvarbu, kaip profesionaliai valdytum jėgos aitvarą, atlikinėdamas naują triuką negali numatyti jo baigties.

Ryte atsegęs palapinę pamatai tai, dėl ko verta gyventi būtent taip

1 / 7

Nesvarbu, kaip profesionaliai valdytum jėgos aitvarą, atlikinėdamas naują triuką negali numatyti jo baigties.

Lietuviškasis jėgos aitvarų guru A. Morauskas ilgą laiką gyveno palapinėje.

„Puikiai prisimenu kaip kartą, praradęs kantrybę, nuvažiavau prie jūros, apsistojau Monciškėse ir sau pasakiau, kad išvažiuosiu iš čia tik susidraugavęs su jūra.“,- pasakoja A. Morauskas.

Patyrus tokias ekstremalias akimirkas supranti, kas yra pavojus.

Šiemet aktyvaus sporto mylėtojų pamėgta Svencelė persimainė – čia buvo atvežti modernūs gyvenamieji konteineriai, įvesta elektra, karštas vanduo, atsirado kavinė.

Gegužę ir spalį Nidoje dominuoja rytinių krypčių vėjai, o plaukiant prie Parnidžio kopos atima nuostabus jausmas.

Džiaugiuosi ir dėl to, kad savo aistra ekstremalioms sporto rūšims užkrėčiau ir vaikus.

(7 nuotraukos)

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Rinkos pulsas
2015-07-29 20:53

Kas siejo B. Lubį su turtingiausiu Lenkijos žmogumi?

46|

Vienas iš „PKN Orlen“ savininkų, kuris nenorėjo, kad tautiečiai pirktų „Mažeikių naftą“. Tačiau kartu su Bronislovu Lubiu puoselėjęs planą statyti elektros tiltą. Tai – turtingiausias Lenkijos žmogus Janas Kulczykas, netikėtai miręs antradienio naktį būdamas 65 metų. Jis mirė po širdies operacijos komplikacijų Vienoje.


2015-07-29 17:10

A. Butkevičius LJL laivus išlaisvinti žada kitą savaitę

3

Premjeras Algirdas Butkevičius tikisi, kad dėl skolų užsienio uostuose jau kelis mėnesius sulaikyti keturi žlungančios bendrovės „Lietuvos jūrų laivininkystė“ laivai bus išlaisvinti kitą savaitę.


2015-07-29 16:23

Vyriausybė žada atlyginti už Juodkrantėje nugriautą restoraną

21

Neringos savivaldybei bus skirta papildomų lėšų, kuromis ji galėtų padengti žalą už nugriautą restoraną Juodkrantėje, sako premjeras Algirdas Butkevičius.


2015-07-29 16:10

Netikėtai mirė turtingiausias Lenkijos žmogus Janas Kulczykas

33|4

Antradienio naktį, po širdies operacijos komplikacijų, mirė turtingiausias Lenkijos žmogus, kompanijos „Kulczyk Holding“ ir tarptautinių investicijų grupės „Kulczyk Investments“ savininkas Janas Kulczykas. Jam buvo 65-eri.


2015-07-29 16:03

A. Tsipras: „Nesuderintų papildomų priemonių nesiimsime“

Trečiadienį Europos centrinio banko (ECB) pareigūnai pranešė neketinantys didinti Graikijos bankams pagal skubios paramos likvidumui padidinti programą (ELA) teikiamos paramos apimties. Atėnai didinti pagalbos taip pat neprašė, nurodė anonimiškai naujienų agentūrai „Reuters“ kalbėjęs šaltinis.


2015-07-29 14:49

„Creditinfo“: sumažėjo verslo skolų suma

Birželio mėnesį, palyginti su geguže, įmonių pradelstų skolų portfelis už paslaugas ir prekes į kreditą sumažėjo 16 mln. EUR ir laikotarpio gale sudarė 1,38 mlrd. EUR. Kreditų biuro „Creditinfo“ duomenimis, portfelio sumažėjimui didžiausią įtaką turėjo įmonių pradelstų mokėjimų padengimai vienam iš šalies bankų. Pradelstų mokėjimų portfelio pokyčiai kituose šalies bankuose buvo nežymūs. Tuo pačiu laikotarpiu ūgtelėjo įmonių vėlavimai už elektros tiekimo ir komunalines paslaugas, o įsiskolinimų suma telekomunikacijų, kitoms įmonėms beveik nepakito.


2015-07-29 14:39

Ideologija kainuoja: V. Putinas įstūmė Rusiją į aukso spąstus

287|2

Rusijos prezidentas norėjo padaryti valstybės iždą auksinį. Tokiu būdu jis norėjo pabėgti nuo dolerio dominavimo ir išpešti naudos iš augančios aukso kainos kriziniu laikotarpiu. Kaip dabar aiškėja, tai buvo didelė klaida, rašo Nando Sommerfeldtas ir Holgeris Zschäpitzas Vokietijos dienraštyje „Die Welt“. Ideologija kainuoja. Vladimiras Putinas dabar turi progą pats tuo įsitikinti. Rusijos prezidentas seniai turėjo tikslą išsivaduoti iš Vakarų, kadangi su jo pasaulėžiūra niekaip nesiderino tas faktas, kad Rusijos iždas iš esmės buvo dolerinis. Ir jis ėmė galvoti apie alternatyvą.


2015-07-29 14:35

Ekonomistai: ar Lietuvai lemta pasivyti išsivysčiusias kaimynes?

35

Didžiulis atotrūkis tarp Europos Rytų ir Vakarų valstybių dar ilgai lems emigraciją iš skurdesnių šalių į turtingesnes, sako SEB banko prezidento patarėjas Gitanas Nausėda. Optimistinių tendencijų tikina neįžvelgiantis ir ekonomistas Stasys Jakeliūnas: „Konkurencingumą ir valdymo kokybę užtikrinančios švietimo bei politinė sistemos turi būti keičiamos, antraip optimistinių prognozių tikėtis neverta.“


2015-07-29 14:24

LJL laivai niekaip negali išplaukti iš uostų

1

Vyriausybei ir Susisiekimo ministerijai svarstant, kaip skubiai padėti žlungančiai bendrovei „Lietuvos jūrų laivininkystė“ (LJL) ir keturiems užsienio uostuose sulaikytiems jos laivams, nė vienas jų kol kas negali pajudėti ir išplaukti iš JAV, Senegalo, Portugalijos ir Italijos uostų. Pasak LJL laikinojo vadovo Valerijaus Adamonio, kol negautas papildomas 3 mln. eurų finansavimas, įmonė negali iš uostų išleisti laivų. Anot jo, padėtis sudėtinga, nes laivų skolos auga.


2015-07-29 13:53

Šarūnas Marčiulionis svarsto parduoti savo viešbutį

55

Buvęs krepšininkas Šarūnas Marčiulionis gali parduoti savo viešbutį „Šarūnas“, esantį sostinės Žirmūnų rajone, rašo „Verslo žinios“. Vienintelis viešbučio „Šarūnas“ operatoriaus „Eat & Viešbutis Šarūnas“ akcininkas Š.Marčiulionis šios informacijos neneigė.


Populiariausi per 24 val.