Ryte atsegęs palapinę pamatai tai, dėl ko verta gyventi būtent taip

Ryte atsegęs palapinę pamatai tai, dėl ko verta gyventi būtent taip


2012-11-19 17:34

Vasarą - jūros bangos, žiemą - sniego paklodė. Toks permainingas ir nuo oro sąlygų priklausantis gyvenimo būdas patiktų tik tiems, kas moka „susikalbėti“ su gamtos stichijomis. Lietuviškasis jėgos aitvarų guru Artūras Morauskas, bendraminčių šaukiamas Benzu, tokiu rimtu gyvena jau daugiau nei dešimtmetį - vasarą su jėgos aitvaru arba burlente laviruoja tarp Baltijos jūros bangų, o žiemą stoja ant snieglentės. Kadaise, prisimena Artūras, savo namais prie jūros jis vadino palapinę. Dabar tai - visus kasdienybei būtinus patogumus turintis kemperis.

1/7

Nesvarbu, kaip profesionaliai valdytum jėgos aitvarą, atlikinėdamas naują triuką negali numatyti jo baigties.

Ryte atsegęs palapinę pamatai tai, dėl ko verta gyventi būtent taip

1 / 7

Nesvarbu, kaip profesionaliai valdytum jėgos aitvarą, atlikinėdamas naują triuką negali numatyti jo baigties.

Lietuviškasis jėgos aitvarų guru A. Morauskas ilgą laiką gyveno palapinėje.

„Puikiai prisimenu kaip kartą, praradęs kantrybę, nuvažiavau prie jūros, apsistojau Monciškėse ir sau pasakiau, kad išvažiuosiu iš čia tik susidraugavęs su jūra.“,- pasakoja A. Morauskas.

Patyrus tokias ekstremalias akimirkas supranti, kas yra pavojus.

Šiemet aktyvaus sporto mylėtojų pamėgta Svencelė persimainė – čia buvo atvežti modernūs gyvenamieji konteineriai, įvesta elektra, karštas vanduo, atsirado kavinė.

Gegužę ir spalį Nidoje dominuoja rytinių krypčių vėjai, o plaukiant prie Parnidžio kopos atima nuostabus jausmas.

Džiaugiuosi ir dėl to, kad savo aistra ekstremalioms sporto rūšims užkrėčiau ir vaikus.

(7 nuotraukos)

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Rinkos pulsas
2015-09-02 19:44

Lietuva artėja prie visų laikų rekordo: tokio derliaus nėra buvę

198|15

Dėmenys jau sudėti. Šįmet lietuviai prikūlė rekordinį kiekį grūdų. Nors jau praėjusieji metai buvo rekordiniai pagal augalų kiekį, bet šįmet, panašu, Lietuva pasieks visų laikų rekordą. Tokio derliaus nebuvo nei sovietmečiu, nei per visus nepriklausomybės metus.


2015-09-02 18:04

Rusijos sostinei – nepatenkintų turistų smūgiai

27

Turistų pamėgtas tarptautinis žurnalas „Travel and Leisure“, kaip ir kasmet, paskelbė nedraugiškiausius keliautojams pasaulio miestus. Buvo apklausta beveik 200 tūkst. žmonių. „Travel and Leisure“ teiravosi jų nuomonės apie 266 pasaulio miestus.


2015-09-02 18:04

Restoranų atstovai po šventės: alkoholis – jau nebemadingas

16|3

Alkoholio prekyba Lietuvoje smunka, rodo statistika. Restoranų atstovai pastebi, kad rugsėjo 1-ąją alkoholį jaunimas vartojo saikingai, bet mieliau rinkosi pietus su bičiuliais.


2015-09-02 16:15

Sodų darbininkai: nepasiekia nukritusio obuolio patys nenugriuvę

68

Obuoliai soduose jau pribrendo, ir juos laikas skinti. Tačiau ūkininkai sunkiai randa įgudusių skynėjų. O šalies darbo biržose, pamatę trumpalaikio įdarbinimo čekius, nuo jų nusigręžia vos ne visi bedarbiai. Panevėžio rajone plušančio ūkininko Rimanto soduose obelys subrandino vaisius 50 hektarų medelyne. Šiuo metu tarp vaismedžių jau pradėjo nardyti skynėjai, tačiau ūkininkas, matydamas juos svyrinėjančius po obelimis, negaili karščių žodžių.


2015-09-02 15:41

Aleksejus Kudrinas: „Vietoj importo Rusija gavo šoko terapiją“

193

Buvęs Rusijos finansų ministras Aleksejus Kudrinas prognozuoja, kad 2020 metais Rusijos dalis pasauliniame bendrajame vidaus produkte (BVP) bus „pati mažiausia per visus naujosios Rusijos laikus“ ir sudarys vos 2,6 proc. „Komersant“ publikuotame straipsnyje jis rašo, kad tokios tendencijos jau akivaizdžios. „Šiuo metu mes pasmerkti mažam 0,5-1,5 proc. BVP augimui po 2016 metų. Tai reiškia stagnaciją.“


2015-09-02 14:46

Iš Vilniaus – daugiau skrydžių į Europos sostines

13

Oro bendrovė „airBaltic“ rugsėjo 1 d. iš Vilniaus oro uosto pradeda skraidinti penkiomis naujomis kryptimis. Naujaisiais maršrutais bus galima pasiekti Belgijos, Švedijos, Suomijos, Prancūzijos ir Vokietijos sostines.


2015-09-02 14:14

Įpykę milijonai dirbančių indų užtvindė šalies gatves

14

Milijonai indų trečiadienį nutraukė darbą, protestuodami prieš premjero Narendros Modi ekonomines ir darbo rinkos reformas. Darbuotojus į streiką sukvietė dešimt profsąjungų.


2015-09-02 13:02

Kinijos akcijų vertė vėl krinta

Trečiadienį Azijos rinkose akcijų vertė ir toliau krinta, pagrindinis Šanchajaus akcijų indeksas sumenko jau 4 procentais, iki 3054,17 punkto, investuotojams nerimaujant dėl mažėjančio Kinijos ekonomikos augimo. Apie tai praneša BBC.


2015-09-02 08:03

LRT televizijos reklamos tortą surijo konkurentai

6

Televizijų pajamos pernai išaugo 6 proc. – labiausiai savo rodiklius pagerino LNK, o TV3 kanalų grupės pajamos sumažėjo. Šiuos metus televizijos vadina lūžio metais, nes iš komercinės reklamos lauko pasitraukė LRT ir likę dalyviai dalijasi didesnį pyragą, rašo „Verslo žinios“.


2015-09-01 17:45

Iš kruizinio laivo turistus išviliojo Klaipėdos istorija ir alus

2|15| 

Antradienį Klaipėdą aplankė du kruiziniai laivai – „Astor“ ir „Albatros“. Jie atplukdė per pusantro tūkstančio turistų iš vakarų šalių, daugiausia – Vokietijos. Per vienuolika dienų poilsiautojai aplankys šešias šalis. Lietuvai jie skyrė ypatingą dėmesį. Klaipėdoje keliautojai ne tik poilsiavo ir smaguriavo, bet ir užsisakė istorines ekskursijas.


Populiariausi per 24 val.