Ryte atsegęs palapinę pamatai tai, dėl ko verta gyventi būtent taip

Ryte atsegęs palapinę pamatai tai, dėl ko verta gyventi būtent taip

2012-11-19 17:34

Vasarą - jūros bangos, žiemą - sniego paklodė. Toks permainingas ir nuo oro sąlygų priklausantis gyvenimo būdas patiktų tik tiems, kas moka „susikalbėti“ su gamtos stichijomis. Lietuviškasis jėgos aitvarų guru Artūras Morauskas, bendraminčių šaukiamas Benzu, tokiu rimtu gyvena jau daugiau nei dešimtmetį - vasarą su jėgos aitvaru arba burlente laviruoja tarp Baltijos jūros bangų, o žiemą stoja ant snieglentės. Kadaise, prisimena Artūras, savo namais prie jūros jis vadino palapinę. Dabar tai - visus kasdienybei būtinus patogumus turintis kemperis.

1/7

Nesvarbu, kaip profesionaliai valdytum jėgos aitvarą, atlikinėdamas naują triuką negali numatyti jo baigties.

Ryte atsegęs palapinę pamatai tai, dėl ko verta gyventi būtent taip

1 / 7

Nesvarbu, kaip profesionaliai valdytum jėgos aitvarą, atlikinėdamas naują triuką negali numatyti jo baigties.

Lietuviškasis jėgos aitvarų guru A. Morauskas ilgą laiką gyveno palapinėje.

„Puikiai prisimenu kaip kartą, praradęs kantrybę, nuvažiavau prie jūros, apsistojau Monciškėse ir sau pasakiau, kad išvažiuosiu iš čia tik susidraugavęs su jūra.“,- pasakoja A. Morauskas.

Patyrus tokias ekstremalias akimirkas supranti, kas yra pavojus.

Šiemet aktyvaus sporto mylėtojų pamėgta Svencelė persimainė – čia buvo atvežti modernūs gyvenamieji konteineriai, įvesta elektra, karštas vanduo, atsirado kavinė.

Gegužę ir spalį Nidoje dominuoja rytinių krypčių vėjai, o plaukiant prie Parnidžio kopos atima nuostabus jausmas.

Džiaugiuosi ir dėl to, kad savo aistra ekstremalioms sporto rūšims užkrėčiau ir vaikus.

(7 nuotraukos)

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Rinkos pulsas
2015-05-06 14:22

Pusmetį algų negaunantys Lietuvos jūrininkai įstrigo Karibuose

21|2

Iš skolų neišbrendančios Lietuvos jūrų laivininkystės (LJL) motorlaivio „Romuva“ jūrininkai, supykę dėl nemokamų atlyginimų, savo darbdavius apskundė Tarptautinei transporto federacijai (ITF) ir reikalauja už skolas areštuoti laivą. Valstybės valdomos įmonės vadovybė teigia, kad sumaištį sėja galbūt tik keli Karibų saulės spindulių paveikti, beprotiškai namų pasiilgę jūros darbininkai.


2015-05-06 14:22

Okupuotame Kryme pastebėtas Lietuvos vežėjų vilkikas

148|3

Rusijos okupuoto Krymo gyventojai pastebėjo vilkiką iš Lietuvos. Šiaulių bendrovei „Transimeksa“ priklausantis vilkikas su estiškais numeriais pastebėtas kelyje Kerčė-Simferopolis. Tai pastebėję Krymo gyventojai nufotografavo vilkiką, o nuotraukas išsiuntinėjo žiniasklaidai. Lietuvos vežėjai lrytas.lt prisipažino į Krymą gabenę baldus iš Turkijos, o šiam kroviniui ES sankcijos negalioja.


2015-05-06 12:17

Prieš baltąsias naktis – skrydžiai į Sankt Peterburgą

3

Rusijos oro bendrovė „RusLine“ nuo 2015 m. gegužės 19 d. pradeda siūlyti naujus skrydžius maršrutu Vilnius – Sankt Peterburgas. Skrydžiai bus vykdomi antradieniais, ketvirtadieniais ir šeštadieniais ir vyks 50 vietų kanadietiškais lėktuvais „Bombardier CRJ-100/200“.


2015-05-06 12:17

„Hilton“ Vilniuje pagaliau išsirinko vietą savo viešbučiui

27|11

Derybos baigėsi. Su investuotojais jau sutarta. Tad „Hilton“ viešbučių tinklas plėtrą Lietuvoje pradės nuo sostinės. Lietuvos viešbučių ir restoranų asociacijos prezidentė Evalda Šiškauskienė portalui lrytas.lt patvirtino, kad keturių žvaigždučių „Hilton“ viešbutis iškils Vilniuje, sklype, adresu Rinktinės gatvė 2.


2015-05-06 09:28

Berlyno bankomatai tarsi iššluoti – juose nebeliko grynųjų

13

Jau kuris laikas Europoje kalbėta, kad prasta finansinė padėtis Graikijoje prives prie to, kad šalies bankomatai ištuštės. Tačiau spėjimai bent iki šiol nepasitvirtino – Atėnuose pinigus galima išsigryninti kaip anksčiau, o štai Vokietijos sostinėje Berlyne iš bankomatų išsiimti grynųjų – problema.


2015-05-06 08:58

„Du broliai“ atsidarys sostinės Rotušės aikštėje

3

Prabangių drabužių parduotuves valdanti įmonė „Du broliai“ ketina atidaryti penktąją parduotuvę Vilniuje, Rotušės aikštėje. Penktasis „Du broliai“ salonas birželio pabaigoje turėtų įsikurti Didžiojoje gatvėje, buvusiose likviduotos parduotuvės „Bison“ patalpose.


2015-05-06 08:54

Dar nestuktelėjo 20 metų? Rudenį svaigalų nebenusipirksit

80| 

Kartelė pakilo. Nuo lapkričio 1-osios dvidešimties metų dar nesulaukę jaunuoliai svaigalų nebegalės nusipirkti. Rudenį ketinama uždrausti ir prekybą bet kokiais alkoholiniais gėrimais per jaunimui skirtus renginius. Seimas jau pritarė tai numatančioms Alkoholio kontrolės įstatymo pataisoms, bet turės balsuoti dar kartą.


2015-05-06 08:35

Magnato R.Murdocho „News Corporation“ pelnas stipriai smuko

Tarptautinė žiniasklaidos bendrovė „News Corporation“, pavaldi JAV žiniasklaidos magnatui Rupertui Murdochui, paskelbė apie 52 proc. sumažėjusį trečiojo finansinių metų ketvirčio pelną.


2015-05-05 18:45

Vyrai rado išsigelbėjimą nuo apsipirkimo prekybos centre

3

Nuolatinis socialinės medijos vartotojų augimas Lietuvoje bei plačiai paplitusi rinkodara „iš lūpų į lūpas“ išpopuliarino socialinės komercijos projektus. Socialinio apsipirkimo projektai, tokie kaip vinted.lr ar musumazyliai.lt, patenka į populiariausių interneto prekybos priemonių penktuką. Jų populiarumas nusileidžia tik el. parduotuvėms bei vadinamiesiems masinio apsipirkimo portalams.


2015-05-05 18:32

Vilniuje – tarptautiniai inovatyvių idėjų mainai

Gegužės 6-8 dienomis Vilniuje vyks 13-oji metinė konferencija „Regionų inovacijos globaliam konkurencingumui“. Forume patirtimi bei įžvalgomis dalinsis garsūs akademinių institucijų ir verslo atstovai iš įvairių pasaulio valstybių. Konferenciją organizuoja Baltijos vadybos plėtros asociajcija (BMDA) kartu su ISM vadybos ir ekonomikos universitetu.


Populiariausi per 24 val.