Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Ryte atsegęs palapinę pamatai tai, dėl ko verta gyventi būtent taip

Ryte atsegęs palapinę pamatai tai, dėl ko verta gyventi būtent taip

2012-11-19 17:34

Vasarą - jūros bangos, žiemą - sniego paklodė. Toks permainingas ir nuo oro sąlygų priklausantis gyvenimo būdas patiktų tik tiems, kas moka „susikalbėti“ su gamtos stichijomis. Lietuviškasis jėgos aitvarų guru Artūras Morauskas, bendraminčių šaukiamas Benzu, tokiu rimtu gyvena jau daugiau nei dešimtmetį - vasarą su jėgos aitvaru arba burlente laviruoja tarp Baltijos jūros bangų, o žiemą stoja ant snieglentės. Kadaise, prisimena Artūras, savo namais prie jūros jis vadino palapinę. Dabar tai - visus kasdienybei būtinus patogumus turintis kemperis.

1/7

Nesvarbu, kaip profesionaliai valdytum jėgos aitvarą, atlikinėdamas naują triuką negali numatyti jo baigties.

Ryte atsegęs palapinę pamatai tai, dėl ko verta gyventi būtent taip

1 / 7

Nesvarbu, kaip profesionaliai valdytum jėgos aitvarą, atlikinėdamas naują triuką negali numatyti jo baigties.

Lietuviškasis jėgos aitvarų guru A. Morauskas ilgą laiką gyveno palapinėje.

„Puikiai prisimenu kaip kartą, praradęs kantrybę, nuvažiavau prie jūros, apsistojau Monciškėse ir sau pasakiau, kad išvažiuosiu iš čia tik susidraugavęs su jūra.“,- pasakoja A. Morauskas.

Patyrus tokias ekstremalias akimirkas supranti, kas yra pavojus.

Šiemet aktyvaus sporto mylėtojų pamėgta Svencelė persimainė – čia buvo atvežti modernūs gyvenamieji konteineriai, įvesta elektra, karštas vanduo, atsirado kavinė.

Gegužę ir spalį Nidoje dominuoja rytinių krypčių vėjai, o plaukiant prie Parnidžio kopos atima nuostabus jausmas.

Džiaugiuosi ir dėl to, kad savo aistra ekstremalioms sporto rūšims užkrėčiau ir vaikus.

(7 nuotraukos)

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Rinkos pulsas
2015-02-01 18:48

Lietuvos pašto atstovė teigia, kad litų keitimas į eurus slūgsta

Lietuvos pašto atstovė sako, kad litų keitimo į eurus procesas slūgsta. Paštas per mėnesį nuo euro įvedimo jau iškeitė daugiau nei 700 mln. litų. „Mes esame suskaičiavę, tikslios sumos, aišku, negaliu pasakyti, nes vakar buvo šeštadienis, tai neturiu vakar dienos informacijos, bet tai yra suma, kuri viršijo 700 mln. litų“ , – LRT radijui sakė Lietuvos pašto tinklo tarnybos direktorė Inga Dundulienė.


2015-02-01 17:24

Po antausio Lietuvos kaime danų verslininkai kartėlio nejaučia

8|2| 

Kalvarijos krašto bendruomenė, ne vienus metus besibylinėjanti su kiaulininkyste besiverčiančia danų įmone, siekia įrodyti, kad užsienio bendrovės veikla Jusevičių kaime yra neteisėta. Prieš kurį laiką du teismo procesai Marijampolės ir vienas Kauno apygardos teisme baigėsi kalvarijiečių pergale.


2015-02-01 16:56

Sostinės Ukmergės gatvė liko be turgaus

4

Suradę daugybę pažeidimų tikrintojai uždarė Centrinę ūkininkų turgavietę Ukmergės gatvėje, bet prekeiviai parduodamas gėrybes išdėliojo čia pat, ant žemės, rašo „Lietuvos ryto“ priedas „Sostinė“. Neužtikrintas vandens tiekimas, nefasuoti maisto produktai neapsaugoti nuo taršos, jais prekiaujama tiesiai iš dėžių, kai kurie prekeiviai neturi maisto tvarkymo subjektų patvirtinimo pažymėjimų, suteikiančių teisę pardavinėti žuvies produktus, namų gamybos daržovių konservus, raugintas ir marinuotas daržoves, sultis.


2015-02-01 14:01

Vilniaus Sapiegų parke netrukus įsikurs jaunų įmonių lopšys

19|2

Istoriniame Sapiegų parke permainos prasidės jau po poros mėnesių. Nebeliks ligoninės, vietoj jos metų pabaigoje duris atvers analogų Europoje neturintis technologijų miestelis „Vilnius Tech Park“.


2015-02-01 10:40

Su Maskva dėl lietuvių kiaulienos bandys tartis gražiuoju

100

Rusijai pareiškus, kad Baltijos šalys ir Lenkija dar bent trejus metus negalės eksportuoti kiaulienos į Rusiją, Lietuvos Maisto ir veterinarijos tarnybos vadovas sako tikintis, jog Europos Komisija dėl to derėsis su Rusija. Jonas Milius neabejoja, kad sprendimas bus rastas, juo labiau, kad visų afrikinio kiaulių maro apimtų šalių atstovai tariasi, kaip dar efektyviau kovoti su maru.


2015-01-31 18:14

„Chevron“ stabdo skalūnų dujų telkinių paieškas Lenkijoje

41

JAV energetikos milžinė „Chevron Corp.“ paskelbė sustabdysianti skalūnų dujų paieškas Lenkijoje, nes šis sektorius nebepateisina ankstesnių lūkesčių, kad jis sukels perversmą Rytų Europos energetikos išteklių rinkoje.


2015-01-31 16:18

Slaptos ES ir JAV derybos dėl prekybos kelia ginčų ir Lietuvoje

40

Europos Sąjungai (ES) ir JAV derantis dėl laisvosios prekybos susitarimo, Lietuvos ambasadorius ES Raimundas Karoblis sako, kad tai bus labai svarbi šalims ir saugi vartotojams sutartis. Tuo metu žalieji baiminasi, kad slaptai diskutuojama sutartis atvers kelią nesaugiems produktams į Europą ir Lietuvą. Pramonininkai sako, kad ją pasirašius, sustiprės Vakarų partnerystė ir bus sukurta didžiausia pasaulyje laisva rinka.


2015-01-31 15:08

„McDonald's“ akcija: už maistą leis atsiskaityti apsikabinimais

17

„Iš jūsų – penki apsikabinimai“, – tokius „čekius“ už maistą ateinančias dvi savaites gaus kai kurie JAV restoranų tinklo „McDonald's“ klientai. Atsitiktiniu būdu atrinktiems pirkėjams bus leista už maistą atsiskaityti atliekant nesudėtingas užduotis: apsikabinti, pašokti, paskambinti draugui ir pan.


2015-01-31 11:13

Eurokomisaras P.Moscovici: „Graikija liks euro zonoje“

30

Europos Sąjungos (ES) ekonomikos ir finansų reikalų komisaras Pierre Moscovici paskelbė, kad Graikija yra euro zonos narė ir nuo jos priklauso bendros valiutos likimas.


2015-01-31 09:40

A.Merkel nežada atleisti Graikijai skolų

39| 

Vokietijos kanclerė Angela Merkel pareiškė, kad Atėnams nebus jokių nuolaidų dėl Graikijos skolų, rašo šeštadieninio numeryje vienas vokiečių laikraštis, prisidėdamas prie įtampos tarp radikalios naujosios Graikijos vyriausybės ir jos tarptautinių kreditorių.


Populiariausi per 24 val.