Ryte atsegęs palapinę pamatai tai, dėl ko verta gyventi būtent taip

Ryte atsegęs palapinę pamatai tai, dėl ko verta gyventi būtent taip


2012-11-19 17:34

Vasarą - jūros bangos, žiemą - sniego paklodė. Toks permainingas ir nuo oro sąlygų priklausantis gyvenimo būdas patiktų tik tiems, kas moka „susikalbėti“ su gamtos stichijomis. Lietuviškasis jėgos aitvarų guru Artūras Morauskas, bendraminčių šaukiamas Benzu, tokiu rimtu gyvena jau daugiau nei dešimtmetį - vasarą su jėgos aitvaru arba burlente laviruoja tarp Baltijos jūros bangų, o žiemą stoja ant snieglentės. Kadaise, prisimena Artūras, savo namais prie jūros jis vadino palapinę. Dabar tai - visus kasdienybei būtinus patogumus turintis kemperis.

1/7

Nesvarbu, kaip profesionaliai valdytum jėgos aitvarą, atlikinėdamas naują triuką negali numatyti jo baigties.

Ryte atsegęs palapinę pamatai tai, dėl ko verta gyventi būtent taip

1 / 7

Nesvarbu, kaip profesionaliai valdytum jėgos aitvarą, atlikinėdamas naują triuką negali numatyti jo baigties.

Lietuviškasis jėgos aitvarų guru A. Morauskas ilgą laiką gyveno palapinėje.

„Puikiai prisimenu kaip kartą, praradęs kantrybę, nuvažiavau prie jūros, apsistojau Monciškėse ir sau pasakiau, kad išvažiuosiu iš čia tik susidraugavęs su jūra.“,- pasakoja A. Morauskas.

Patyrus tokias ekstremalias akimirkas supranti, kas yra pavojus.

Šiemet aktyvaus sporto mylėtojų pamėgta Svencelė persimainė – čia buvo atvežti modernūs gyvenamieji konteineriai, įvesta elektra, karštas vanduo, atsirado kavinė.

Gegužę ir spalį Nidoje dominuoja rytinių krypčių vėjai, o plaukiant prie Parnidžio kopos atima nuostabus jausmas.

Džiaugiuosi ir dėl to, kad savo aistra ekstremalioms sporto rūšims užkrėčiau ir vaikus.

(7 nuotraukos)

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Rinkos pulsas
2015-10-05 20:07

„Air France“ vadovus užsipuolė įpykę darbuotojai

2

Du Prancūzijos bendrovės „Air France“ vadovai buvo priversti sprukti iš susitikimo, kuriame buvo aptariamas masinis darbo vietų mažinimas, po to, kai į posėdžių salę su plakatais ir vėliavomis įsibrovė įpykusi minia protestuotojų, vienam iš įmonės vadovų buvo suplėšyti marškiniai, informuoja BBC.


2015-10-05 19:50

Rusijoje išnyko sviestas ir sūriai – liko baisios jų kopijos

119|3

Rusijoje maisto parduotuvių lentynos užverstos pieno gaminiais, bet ar įmanoma sūrį pavadinti sūriu, jei vietoj pieno riebalų į jį prikimšta 90-95 proc. palmių aliejaus? Arba sviestą – sviestu, jei tai tik mišinys, suplaktas iš augalinių riebalų?


2015-10-05 18:32

Renovacijos perlai: kam darbininkui rūbai, jei rytoj jo nebus?

16|2

Daugiabučius namus renovuojantys statybininkai darbo aprangos nedėvi – kam ji jiems, jei po dviejų dienų darbininkai dings. Nereikia ir šalmų – nukritus iš aukštai jie nepadės. Tačiau alaus dirbdami negeria, nes alkoholį vartoja tik vakarais. Su tokia statybininkų logika susidūrė darbo inspektoriai Telšiuose.


2015-10-05 15:37

Uostas džiūgauja – sulaukė rekordinio keleivių skaičiaus

7|2

Pirmadienį Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcija pranešė, kad šis sezonas – rekordinis. Į uostą atplaukę 50 kruizinių laivų atplukdė rekordinį keleivių skaičių. Klaipėdą šiemet pasiekė beveik 60 tūkst. turistų – 3 tūkst. daugiau nei pernai.


2015-10-05 14:14

Pro vieną langelį – statybų dokumentai ir įmonėms, ir žmonėms

Jau pradėjo veikti naujoji Teritorijų planavimo dokumentų rengimo ir teritorijų planavimo proceso valstybinės priežiūros informacinė sistema (TPDRIS). Ji leis sutaupyti ir laiko, ir pastangų, ir lėšų visiems teritorijų planavimo proceso dalyviams, pradedant fiziniais asmenimis ir baigiant valstybės ir savivaldos institucijomis.


2015-10-05 13:44

Standartų – trūkstančiai, tad kaip išsirinkti tinkamiausią?

2

Atrodo, kad visi verslininkai puikiai nusimano apie ISO kokybės standartus, tačiau nedaug kas pasinaudoja kitų standartų, kurių Lietuvoje yra per 9 tūkst., teikiamais privalumais.


2015-10-05 12:15

Rusija: sankcijos nepastojo kelių į Japoniją

1

Šiuo metu Rusijos atžvilgiu galiojančios sankcijos beveik niekaip neveikia Rusijos ir Japonijos bendradarbiavimo. Tokią nuomonę pareiškė Rusijos premjero pavaduotojas Arkadijus Dvorkovičius.


2015-10-05 12:05

Ar žinojote, kaip atkeliauja apelsinai? Brazilai papasakojo

40|5

0,06 euro. Tiek kainuoja apelsinų kilogramas Brazilijoje. Arba apie 2 eurus – 30 kilogramų maišas. Tol, kol apelsinai pasiekia parduotuvių lentynas Lietuvoje, jų kaina padidėja mažiausiai 25 kartus. Šiuo metu jų kilogramo kaina parduotuvėse sukasi apie 1,45 euro.


2015-10-05 11:38

Per daug žmonių nenori savęs matyti darbo rinkoje

2

Investuotojų atstovai nepaliauja kartoti, kad naujasis Socialinis modelis pritrauks daugiau investicijų į šalį ir sumažins nedarbą. Nerijus Mačiulis, vyriausiasis „Swedbank“ ekonomistas, spaudos konferencijoje pastebėjo, kad nors konkurencingumo indekse Lietuva pakilo penkiais punktais į viršų – dabar šalis yra 36 vietoje, tačiau darbo santykių lentelėse Lietuva – viena paskutinių ES.


2015-10-05 11:31

Valstybės kontrolė valdžią pamokė matematikos

Finansų ministerija prognozuoja per didelį 2016-2018 metų valdžios sektoriaus deficitą, teigia Valstybės kontrolė. Anot jos, patvirtinus iki 1 proc. BVP deficitą, išaugtų valdžios finansų ilgalaikio tvarumo rizika.


Populiariausi per 24 val.