„Blogometro“ dalyvis D. Belevičius: „Mėgstu būti dėmesio centre“

Kaunietis 20-metis Domantas Belevičius piešė Kauno miestą ant merginos sėdmenų, bučiavo nepažįstamas ir leidosi jų mušamas per veidą, o vieną dieną visiems sakė „taip“. Ir visa tai filmavo vaizdo tinklaraštininkų konkursui „Blogometras“. Šiame portalo lrytas.lt projekte dėl geriausio vaizdo tinklaraštininko vardo varžosi net 10 savo srities populiariausiųjų ir kas savaitę kuria vaizdo siužetus skirtingomis temomis. Susipažinkite su dalyviais artimiau.

D.Belevičius: „Jei reikėtų save apibūdinti trimis žodžiais, jie būtų – drąsa, charizma, jautrumas.“
D.Belevičius: „Jei reikėtų save apibūdinti trimis žodžiais, jie būtų – drąsa, charizma, jautrumas.“
Daugiau nuotraukų (1)

Vykintė Budrytė

Oct 6, 2014, 9:36 PM, atnaujinta Jan 28, 2018, 8:48 AM

Kas jis toks? „Aš esu Domantas Belevičius, Kauno technologijos universiteto antrojo kurso studentas. Studijuoju marketingą.“

Išskirtinumas. „Iš kitų „Blogometro“ dalyvių išsiskiriu tuo, jog jau turiu dalyvavimo projektuose patirties, tad bent kiek gaudausi, kaip, kas ir kur vyksta. Iš praėjusiųjų vaizdo siužetų galiu teigti, jog ir savo mąstymu išsiskiriu iš jų. Jei reikėtų save apibūdinti trimis žodžiais, jie būtų: drąsa, charizma, jautrumas.“

„Žalgirio radijas“. „Rugsėjo 29 dieną debiutavau laidoje „Žalgirio radijas“. Tai laida apie Kauno „Žalgirio“ komandą radijo stotyje „Tau“. Esu laidos vedėjas ir stengiuosi klausytojui kuo įdomiau ir kuo greičiau perteikti informaciją, susijusią su „Žalgiriu“.“

Kita veikla. „Pastaruoju metu veiklos turiu tiek, kad net nebespėju visko daryti. Jei būna užsakymų, niekada neatsisakau ir vedu renginius, nes tai yra mėgstamiausia mano veikla. Be darbo „Žalgirio radijuje“, dar dirbu vadybininku vienoje įmonėje. Taip pat atlieku praktiką kitoje įmonėje. Su savo renginių organizavimo komanda „Youthvents“ organizuojame renginius. Aišku, studijuoju. O kai lieka laisvo laiko, būtinai lekiu sportuoti.“

Pirmasis darbas. „Pirmasis mano darbas – suplauti namuose indus. O kalbant apie oficialią veiklą, tai buvo darbas prekybos miestelio „Urmas“ radijuje. Dirbdavau savaitgaliais, tad man tai buvo tikra kančia. Vienintelė paguoda, jog darbas buvo itin artimas mano širdžiai ir tai pirmas labai mažas žingsniukas iki to, kuo esu dabar, pirmas žingsniukas į šou verslą.“

Svajonių profesija. „Kai buvau labai mažas, norėjau kurti kompiuterinius žaidimus. Bet kiek vėliau, nuo kokių 12 metų, ėmiau svajoti apie šou verslą. Galima sakyti, jog panorau eiti tėčio pėdomis, be to, žinojau, jog tam turiu visus duomenis. Dabar manau, kad norėčiau būti televizijos laidų vedėjas. Tai vienas būdų, kaip galėčiau įgyvendinti savo vaikystės svajonę. Niekuomet nebandžiau vesti TV laidos, bet manau, kad tai yra panašu į renginio vedimą, tad tai turėtų būti šaunu.“

Vaizdo siužetai. „Vaizdo siužetai mano gyvenime atsirado prieš 2–3 metus. Tada buvo vasara ir turėjome labai daug laisvo laiko. Sumąstėme, jog reikia kurti kokius linksmus klipukus. Taip atsirado „Expromtai“ – grupelė gerų draugų, kartu kuriančių vaizdo klipukus ir keliančių juos į tinklą „YouTube“.“

Pomėgiai. „Vienas didžiausių mano pomėgių – šnekėti, dažniausiai net nesvarbu, su kuo, svarbu šnekėti! Iš to galima spręsti, jog labai mėgstu dirbti scenoje – vesti renginius ir skleistis naujame savo darbe radijuje. Kitas mano pomėgis – renginių organizavimas. Su kolega turime renginių organizavimo komandą „Youthvents“.“

Idealai. „Idealo, į kurį lygiuočiausi, neturiu. Bet yra tokių žmonių, kurių sėkme ir veikla aš žaviuosi. Tai „radistai“ Rolandas Mackevičius ir Jonas Nainys, humoristai Mantas Katleris ir Mantas Stonkus ir keletas kitų.“

TV3 projektas „Tik nesakyk mamai“. „Laimėjau šį projektą. Prie to labai prisidėjo mano mamytė, nes projekte, kaip ir gyvenime, mes buvome komanda. Viso projekto metu tiesiog stengiausi išlikti savimi ir per daug nesivelti ten, kur man ne vieta – į pykčius ar intrigas. Net ir gyvenime visą laiką stengiuosi tų nereikalingų pykčių išvengti. Man daug labiau patinka pajuokauti ir nusukti temą. O ko nesakyčiau mamai? Tai pats sunkiausias klausimas. Tiesa yra tokia, kad mes pasikalbame apie viską ir aš jai papasakoju visiškai viską, kartais net tai, ko ji galbūt nenori žinoti.“

Pravardė. „Socialiniame projekte „Tik nesakyk mamai“ Giedrius buvo mane praminęs Tedžiu, bet taip ir nesupratau, kodėl. Paprastai mane visi draugai vadina ne Domantu, o Domu.“

Dėmesys. „Neslėpsiu, esu narcizas, tad dėmesio centre būti man tikrai labai patinka. Iš to, kaip man tai patinka, kartais net šaiposi mano draugai.“

Pikti komentarai. „Daugiausia piktų komentarų sulaukiu dėl savo išvaizdos – esą atrodau nevyriškai, nes esu nusidažęs plaukus. Į tokius komentarus dažniausiai numoju ranka, bet jei jau susiruošiu atsakyti, atsakau į juos sarkastiškai.“

Gerbėjos. „Jau prieš metus kai kurios merginos mane atpažindavo gatvėje iš mano kuriamų vaizdo filmukų arba socialinio tinklapio ask.fm. Po socialinio projekto „Tik nesakyk mamai“ mano populiarumas išaugo: kartkartėmis mane gatvėje seka žvilgsniu, bado pirštais, pasisveikina, pakalbina, paprašo nusifotografuoti ar parašo man į „Facebook“ paskyrą. Tiesa, iškart po projekto tai įvykdavo dažniau nei dabar. Gal mane jau spėjo pamiršti arba atsibodau? Bet niekada neteko gintis nuo gerbėju, nes aš visą laiką labai noriai su jais bendrauju, labai visu tuo džiaugiuosi.“

Mergina. „Esu ne vienišas, turiu merginą, vardu Miglė. Mes kartu esame dar labai neilgai, vos keletą mėnesių. Su Migle susipažinome šiuolaikiškai – per „Facebook'ą“. Šis faktas stebina ir mane patį.“

UAB „Lrytas“,
A. Goštauto g. 12A, LT-01108, Vilnius.

Įm. kodas: 300781534
Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

lrytas.lt redakcija news@lrytas.lt
Pranešimai apie techninius nesklandumus pagalba@lrytas.lt

Atsisiųskite mobiliąją lrytas.lt programėlę

Apple App Store Google Play Store

Sekite mus:

Visos teisės saugomos. © 2024 UAB „Lrytas“. Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Lrytas“ sutikimą.