Kviečia visus gyvūnų mylėtojus ir jų augintinius į šventę Vingio parke: laukia legendinės lenktynės

Pirmąją rugpjūčio dieną visi vilniečiai, miesto svečiai ir jų augintiniai bus kviečiami apsilankyti Vingio parke vyksiančioje šventėje, skirtoje gyvūnų mylėtojams bei visiems keturkojams. Atvykusiųjų lauks įvairios pramogos – nuo edukacinių paskaitų apie gyvūnų priežiūrą iki legendinių lenktynių su savo augintiniais.

 Šunys.<br> V.Ščiavinsko nuotr.
 Šunys.<br> V.Ščiavinsko nuotr.
 Šunys.<br> D.Umbraso nuotr.
 Šunys.<br> D.Umbraso nuotr.
 Šunys.<br> V.Ščiavinsko nuotr.
 Šunys.<br> V.Ščiavinsko nuotr.
 Šunys.<br> V.Ščiavinsko nuotr.
 Šunys.<br> V.Ščiavinsko nuotr.
 Šunys.<br> V.Ščiavinsko nuotr.
 Šunys.<br> V.Ščiavinsko nuotr.
 Šunys.<br> V.Ščiavinsko nuotr.
 Šunys.<br> V.Ščiavinsko nuotr.
 Šunys.<br> V.Ščiavinsko nuotr.
 Šunys.<br> V.Ščiavinsko nuotr.
 Šunys.<br> V.Ščiavinsko nuotr.
 Šunys.<br> V.Ščiavinsko nuotr.
 Šunys.<br> V.Ščiavinsko nuotr.
 Šunys.<br> V.Ščiavinsko nuotr.
Daugiau nuotraukų (9)

Lrytas.lt

Jul 23, 2020, 12:44 PM

Ne pelno siekianti organizacija „Gyvūnų gerovės iniciatyvos“ (toliau – GGI) organizuoja savo aštuntąjį gimtadienį „GGI 8“, kuriame visi susirinkę galės ne tik smagiai praleisti laiką, bet ir įgyti naujų žinių konsultuojantis su įvairių sričių specialistais, pasirengusiais atsakyti į visus iškilusius klausimus gyvūnų maisto, sveikatos bei priežiūros temomis.

Renginys vyks rugpjūčio 1-ąją dieną, 12.00–17.00 val. Šiuo metu visų svečių lauks įvairios paskaitos, užsiėmimai ir žaidimai, prie kurių įgyvendinimo prisidės tiek renginio organizatoriai, tiek įmonės ir organizacijos, paskyrusios savo veiklą keturkojams draugams.

Viso renginio metu svečiai galės nemokamai konsultuotis su veterinarijos ir mitybos specialistais iš klinikos „PetCity Lietuva“ bei pasverti savo augintinius. Taip pat jų atstovai skaitys pranešimą tema „Keturkojų mityba“ bei „PetCity“ klinikos veterinarijos gydytojas pristatys itin naudingą paskaitą – „Erkės. Pavojai ir profilaktika“.

„PetCity Lietuva“ palapinėje bus galima rasti savanorių komandą, kuri papasakos apie gyvūnų reabilitaciją po paralyžiaus – jie pasidalins savo patirtimi bei priklausomai nuo problemos nukreips į atitinkamus specialistus.

Sužinoti apie augintinių viešnages jiems skirtuose viešbučiuose bus galima iš gyvūnų viešbučio „Four Paws“. Programoje jų atstovas ves paskaitą tema „Gyvūno palikimas viešbutyje. Mitai ir tiesa“, tad jei kada nors kilo klausimų šia tema – renginyje bus puiki proga gauti visus atsakymus.

Atvykusieji turės progą susipažinti su gyvūnų žaislų kūrėjais „Chew it“ ir ne tik įsigyti jų rankų darbo žaislų šunims, katėms bei graužikams, bet ir su kūrėjų pagalba savo rankomis pagaminti žaislą augintiniui arba prieglaudoje gyvenančiam gyvūnui. Specialiai tam skirtose sesijose lankytojai išmoks, kaip šioje veikloje galima išnaudoti paprasčiausias medžiagas kaip seni džinsai, pledai ar marškinėliai.

Viso renginio metu šventės dalyviai galės apsilankyti šunų kirpyklos „Dog Re-Look“ palapinėje ir pasinaudoti siūlomomis nemokamomis paslaugomis – kiekvienas šeimininkas galės pasikonsultuoti apie augintinio kailio priežiūrą ir su specialisto pagalba pasirūpinti augintinio nagais.

Gimtadienio šventėje dalyvaus ir ištikimi GGI draugai – Lietuvos Respublikos muitinės atstovai, kurie papasakos apie CITES konvenciją ir jos tikslą apsaugoti laukines faunos ir floros rūšis kontroliuojant tarptautinius jų gabenimus. Taip pat dalyviai bus kviečiami pasiklausyti paskaitos „Kas yra šuo, kaip jis mato, kaip uodžia?“ bei sužinoti, kaip vyksta keturkojų atrankos į Lietuvos Respublikos muitinės tarnybą.

Svečiai renginyje turės progą susipažinti su šunimis-terapeutais, kuriuos pristatys „Kaniterapijos klubas“ – vienas pirmųjų tokią veiklą vykdančių klubų Lietuvoje. Susidomėjusieji galės daugiau sužinoti apie pačią kaniterapiją, o savanoriai plačiau papasakos ne tik apie vykdomas veiklas, bet ir apie galimybes kartu su savo augintiniais prisijungti prie šio klubo.

„Festivalis gyvūnų gerovei – Spaudžiam leteną“ orientuosis į vaikų užimtumą – vykdys piešinių konkursą „Cirkas be gyvūnų“ tema. Piešiniai dalyvaus konkurse Facebook paskyroje „GGI-Gyvūnų gerovės iniciatyvos“, o rugpjūčio 15 d. bus skelbiamas nugalėtojas.

Aktyviausi renginio keturkojai svečiai taip pat ras begalę veiklų. Dalyviai bus kviečiami susipažinti su šunų sporto klubu „Vilnis“, kurie renginio metu visus norinčius supažindins su linksmu ir azartišku šunų vikrumo sportu, dar kitaip vadinamu – agility. Taip pat pramogų bus paruošęs ir šunų sporto klubas „Doggy gym“ – kiekvienas keturkojis galės išbandyti specialiai šunims sukurtus bėgimo takelius, sudalyvauti loterijoje ir netgi laimėti apsilankymus šiame sporto klube.

Apšilus ant bėgimo takelių, energingiausi augintiniai kartu su šeimininkais bus kviečiami išbandyti savo jėgas ir greitį tradicinėse GGI gimtadienio lenktynėse, kurios bus skirstomos į tris kategorijas – didelių, vidutinių ir mažų šunų – taip varžybose bus užtikrinta lygybė visiems keturkojams dalyviams.

Nugalėtojų lauks taurės ir įspūdingi prizai, taip pat kiekvienas finišo linijos kirtimas bus įamžintas vaizdo įraše. Lenktynėms būtina išankstinė registracija.

Dvikojai ir keturkojai renginio lankytojai taip pat galės nusifotografuoti prie linksmos foto sienelės, sudalyvauti gimtadienio loterijoje bei plačiau išgirsti apie GGI vykdomus projektus, tokius kaip www.draugiskigyvunams.lt – didžiausią Lietuvoje vietų žemėlapį, kur žmonės gali apsilankyti su augintiniais, ir www.neBrisius.lt – išgelbėtų gyvūnų istorijų puslapį.

„Labai laukiame savo 8-ojo gimtadienio, kuriame ne tik švęsime, bet ir tarsime didelį ačiū savo ištikimiems draugams – gyvūnų mylėtojams, pagalbos ranką ištiesusioms organizacijoms ir visiems gyvūnams, dėl kurių mes ir esame. Tikimės, kad mūsų susirinks labai daug – laukiami ir nauji veidai, nes keturkojų ir dvikojų draugų mums niekada nebus per daug“, – apie artėjantį renginį atsiliepia GGI įkūrėja Beatričė Vaitiekūnaitė-Pliuskė.

Renginio programa:

12.00 val. Renginio atidarymas.

12.15 val. Paskaita „Erkės. Pavojai ir profilaktika“ (Pristato „PetCity Lietuva“ klinika).

13.00 val. Paskaita „Keturkojo mityba“.

13.45 val. Paskaita „Kas yra šuo, kaip jis mato, kaip uodžia? Kaip vyksta atranka į tarnybą?“ (Pristato LR muitinės visuomenės informavimo specialistas Artūras Zaleckas).

14.30 val. „GGI lenktynės su šunimi“ (Vedėja Kamilė Sakalauskaitė).

15.45 val. Paskaita „Gyvūno palikimas viešbutyje. Mitai ir tiesa“ (Pristato gyvūnų viešbutis „Four Paws“).

16.15 val. Lenktynių apdovanojimai.

16.30 val. Gimtadienio tortas.

17.00 val. Renginio uždarymas. Daugiau informacijos apie renginį rasite čia.

Prie gimtadienio šventės įgyvendinimo prisidėjo rėmėjai UAB „Mars Lietuva“, spaustuvė „Friskas“ ir žurnalas „Panelė“. Dalyvius prizais džiugins makiažo akademija „MakeUp2go“ ir juvelyrikos meistrai iš „Ramių bičių menų studija“, o kantriausieji dalyviai turės progą paragauti „Chaika“ kepyklėlės dovaną šventei – gimtadienio tortą.

UAB „Lrytas“,
A. Goštauto g. 12A, LT-01108, Vilnius.

Įm. kodas: 300781534
Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

lrytas.lt redakcija news@lrytas.lt
Pranešimai apie techninius nesklandumus pagalba@lrytas.lt

Atsisiųskite mobiliąją lrytas.lt programėlę

Apple App Store Google Play Store

Sekite mus:

Visos teisės saugomos. © 2024 UAB „Lrytas“. Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Lrytas“ sutikimą.