Dėl žiauriai sumušto ir gyvo užkasto šunelio Gauso – naujausios žinios

2025 m. liepos 27 d. 12:29
Lrytas.lt
Raseinių rajone, Ariogaloje, neblaivios moters ir vyro žiauriai sumuštas, o vėliau ir gyvas namo kieme užkastas šunelis Gausas po patirto siaubo jau rado naujus namus. Kaip šeštadienį pranešė gyvūnų globos organizacija „Nuaras Lietuva“, šunelis išlydėtas į globą.
Daugiau nuotraukų (1)
„Gausas turi sveikatos problemų, bet tyrimų rezultatai rodo, jog būklė neblogėja, – teigiama „Nuaro“ įraše. – Ir toliau prie jo išlaikymo finansiškai prisidėsime iš jūsų paaukotų pinigėlių.“
Sekmadienį „Nuaras“ pasidalijo ir pirmąja žinute iš Gauso globėjos:
„Kelionę Gausas atlaikė puikiai! Panašu, kad naujoje vietoje labai patinka! Vakare užtruko kol bent kartą prigulė – vis ėjo ir ėjo. Reikėjo dar jam suprati, kad gali miegoti laisvas kambaryje, ne narve, pasimetęs buvo. Reikėjo užglostyti, kad pagaliau užmigtų ir pailsėtų. <...>. Kėlėmės ir naktį porą kartų, nes pasiprašė į lauką , – rašė naujoji šuniuko globėja.
Pasak jos, šunelis jaučiasi vis drąsiau, mielai leidžia laiką su dviem kitais šunimis – Kava ir Čili.
„Šiandien jau saugiai jaučiasi, kai nori ir atsigula lauke su Kava ir Čili (kitais dviem šuniukais), ir pasėdi, pailsi. <...>. Šiaip labai smalsus ir drąsus mažylis Ir labai mėgsta vandenį, tempte tempia į tvenkinį“, – dalijosi moteris.
Šuogyvūnų priežiūraglobėja
Rodyti daugiau žymių

UAB „Lrytas“,
A. Goštauto g. 12A, LT-01108, Vilnius.

Įm. kodas: 300781534
Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

lrytas.lt redakcija news@lrytas.lt
Pranešimai apie techninius nesklandumus pagalba@lrytas.lt

Atsisiųskite mobiliąją lrytas.lt programėlę

Apple App StoreGoogle Play Store

Sekite mus:

Visos teisės saugomos. © 2026 UAB „Lrytas“. Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Lrytas“ sutikimą.