Po antrojo WRC etapo S. Ogieras aplenkė S. Loebą

Tai buvo aštuntoji 29-erių metų lenktynininko pergalė šių pirmenybių istorijoje bei pirmoji jo atstovaujamai „Volkswagen“ komandai.

Švedijoje S. Ogieras iškovojo aštuntąją pergalę šių pirmenybių istorijoje bei pirmąją jam atstovaujant „Volkswagen“ komandai.<br>AP

Feb 11, 2013, 3:51 PM, atnaujinta Mar 12, 2018, 4:11 AM

Antras šiame ralyje buvo septynis greičio ruožus laimėjęs bei 2004 metais Švedijoje triumfavęs devyniskart planetos čempionas prancūzas Sebastienas Loebas su „Citroen“. Jis nugalėtoju tapusiam tautiečiui pralaimėjo 41,8 sekundės.

Trečiąja pozicija tenkinosi norvegas Madsas Ostbergas („Ford“), aplenkęs ketvirtąją vietą užėmusį praėjusių metų Švedijos ralio nugalėtoją suomį Jarį-Mattį Latvalą („Volkswagen“):

1. Sebastien Ogier (Prancūzija), „Volkswagen“ 3 val. 11 min. 41,9 sek.

2. Sebastien Loeb (Prancūzija), „Citroen“ atsiliko 41,8 sek.

10.Juho Haenninen (Suomija) 8

Be laimėto Monte Karlo ir pastarojo Švedijos ralio, dešimtojo pasaulio autoralio čempiono titulo nesieksiantis S. Loebas šiemet žada dalyvauti dar dvejuose - Argentinos bei Prancūzijos etapuose.

Komandų rikiuotėje lyderės pozicijoje su 57 taškais tebėra „Citroen Total Abu Dhabi World Rally Team“ komanda: