Simas Juodviršis Vokietijos kartingo čempionate tapo prizininku

Europos kartingo čempionato antrajam etapui, kuris vyks liepos 9-13 dienomis Vokietijoje, besirengiantis Lietuvos atstovas Simas Juodviršis dalyvavo Vokietijos kartingo čempionato etape.

S.Juodviršis bendroje įskaitoje rikiuojasi ketvirtas.<br>V.Ščiavinsko nuotr.

ELTA ir lrytas.lt inf.

2014-07-01 12:36, atnaujinta 2018-02-12 08:27

Kvalifikacinėse treniruotėse „RKV Racing“ komandos lenktynininkas pasiekė tik 12-ą rezultatą, tačiau kvalifikaciniuose važiavimuose du kartus finišavo penktas, o vėliau pradėjus lyti iškovojo dvi pergales. Susumavus visų važiavimų rezultatus, S. Juodviršis tarp 72 dalyvių užėmė trečiąją vietą. Lietuvį aplenkė tik suomis Simas Puhaka (Simo Puhakka) ir pasaulio čempionas italas Davidė Forė (Davide Fore).

Pagrindiniai finalai Vokietijoje susideda iš dviejų važiavimų. Pirmajame finale S. Juodviršis, startavęs iš trečios pozicijos, finišavo penktoje vietoje, o antrajame finale užėmė antras.

Europos kartingo čempionato bendroje įskaitoje S. Juodviršis po pirmojo etapo Belgijoje užima ketvirtą vietą, vos vienu tašku atsilikdamas nuo trečioje pozicijoje esančio Švedijos sportininko.

Iš viso Europos čempionatą sudaro trys etapai.