„Formulės 1“ lenktynės Meksikoje virto „Ferrari“ košmaru

Septynioliktąjį pasaulio „Formulės 1“ čempionato etapą – Meksikos „Grand Prix“ lenktynes – sekmadienį laimėjo iš pirmosios pozicijos startavęs vokietis Nico Rosbergas iš „Mercedes“ komandos.

Lenktynes Meksikoje laimėjo Nico Rosbergas iš „Mercedes“.<br>AFP/Scanpix nuotr.
Lenktynes Meksikoje laimėjo Nico Rosbergas iš „Mercedes“.<br>Reuters/Scanpix nuotr.
Meksikos „Grand Prix“ akimirkos.<br>AFP/Scanpix nuotr.
Lenktynės Meksikoje „Ferrari“ buvo prasčiausios per dešimtmetį.<br>AFP/Scanpix nuotr.
Daugiau nuotraukų (16)

BNS ir lrytas.lt inf.

Nov 2, 2015, 9:29 AM, atnaujinta Oct 6, 2017, 6:53 AM

Jis su 272 taškais bendrojoje įskaitoje iš antrosios pozicijos išstūmė lenktynių dėl avarijos nebaigusį keturiskart pirmenybių nugalėtoją tautietį Sebastianą Vettelį (251 tšk.; „Ferrari“).

„Ferrari“ ekipai lenktynės Meksikoje buvo blogiausios per visą dešimtmetį. Lenktynių nebaigė nė vienas iš ekipos sportininkų.

Kimis Raikkonenas turėjo pasitraukti iš kovos po susidūrimo su tautiečiu Valtteri Bottu („Williams-Mercedes“).

Negana to, abu suomiai bendroje įskaitoje kovojo dėl ketvirtosios pozicijos, o trečiojoje vietoje sekmadienį finišavęs V.Bottas surinko pakankamai taškų, kad atimtų aukštesnę poziciją iš K.Raikkoneno.

30-metis N. Rosbergas 71 trasos ratą (305,354 km) įveikė per 1 valandą 42 minutes ir 35,038 sekundės, iškovojo ketvirtą pergalę šiame sezone bei dvyliktą per visą karjerą pirmenybių istorijoje.

Antras po 23 metų pertraukos Meksikoje surengtose „Formulės 1“ lenktynėse finišavo prieš savaitę JAV trečiąjį čempiono titulą jau užsitikrinęs šio sezono lyderis bei N. Rosbergo komandos draugas britas Lewisas Hamiltonas, kuris iki šiol čempionatuose triumfavo 2008 bei 2014 metais.

„Formulės-1“ Meksikos GP rezultatai:

1. Nico Rosberg (Vokietija), „Mercedes“ 1 val. 42 min. 35,038 sek.

2. Lewis Hamilton (D. Britanija), „Mercedes“ atsiliko 1,954 sek.