Vaikų dieną – kartingo turnyras vaikų globos namų auklėtiniams

Pirmąjį birželio savaitgalį Plytinės kartodrome Vilniuje vyko jau gražia tradicija tapusi šventė, į kurią iš visos Lietuvos suvažiavo įvairiausių vaikų globos namų auklėtiniai.

Vaikai susirungė tradiciniame kartingo turnyre.<br>Organizatorių nuotr.
Vaikai susirungė tradiciniame kartingo turnyre.<br>Organizatorių nuotr.
Daugiau nuotraukų (1)

Lrytas.lt

Jun 7, 2016, 1:13 PM, atnaujinta May 22, 2017, 6:00 PM

Jau aštuntą kartą šią dieną praskaidrino azartiškos signataro Egidijaus Bičkausko iniciuojamas Všį „Plytinės Kartodromas“ organizuojamas kartingo turnyras.

Susirungė vaikai

Kaip ir kiekvienais metais vaikų teisių apsaugos kontrolieriaus įstaiga į turnyrą iš visos šalies padėjo sukviesti kelis šimtus vaikų. Įvairaus amžiaus dalyviai atstovavo savo globos namus ir siekė nugalėti kartingo turnyre, o juos palaikančios komandos varžėsi dėl azartiškiausios komandos titulo.

Renginį vedė Lina Bražinskaitė-Tupikovskienė ir Šarūnas Navionis. Pirmiausia visus vaikus su gražia švente pasveikino šio renginio iniaciatorius Nepriklausomybės akto signataras Egidijus Bičkauskas, Vaiko teisių apsaugos kontrolierė Edita Žobienė bei nebe pirmus metus prie renginio prisidedančios vairuojančių moterų asoaciacijos prezidentė Asta Jonušienė bei kartodromo vadovas Aleksejus Čerešniovyj. Visi jie linkėjo dalyviams ir palaikymo komandoms puikiai ir smagiai praleisti laiką.

Praėjusių metų šio turnyro nugalėtoja Anželika paskelbė renginio atidarymą, ištardama tradicinę lenktynių frazę – „prašome užvesti variklius“.

Vaikus pasveikino ir kartodromo trasa garbės ratą apsuko Lietuvos teisėsaugininkų motociklininkų klubas „Warriors“, Lietuvos policijos patruliai, kariuomenės karo policijos atstovai su savo įspūdingais motociklais. Po šio pasirodymo prasidėjo pirmosios treniruotės ir kvalifikaciniai važiavimai.

Stebėjo profesionalus

Visi vaikai buvo suskirstyti į amžiaus grupes. Tarpuose tarp važiavimų trasoje net kelis kartus pasirodė jaunimo pamėgtas šonaslydžio pasaulyje gerai žinomas Norbertas Daunoravičius „Norbė“, tiesiog sužavėjęs vaikus savo važiavimu.

Šventės dalyviai ir jų palaikymo komandos šiemet buvo pasitiktos išties gausiomis pramogomis: Plytinės kartodrome vaikus aplankė Lietuvos Didžiojo Kunigaikščio Gedimino štabo bataliono Garbės sargybos kuopos atstovai, kurie pamokė kaip saugiai elgtis su ginklais ir supažindino visus norinčius su savo veikla.

Per pietų pertrauką pasivaišinę kareiviška koše vaikus pavaišino ir nedidelį koncertą surengė Gražvydas Sidiniauskas, vaikai palaikė dainininką gausiai aplodismentais bei panoro po pasirodymo įsiamžinti su juo, o pats Gražvydas nusifotografavo su renginyje savo lenktynių techniką demonstravusiu daugkartiniu Lietuvos čempionu ir prizininku Ramūnu Čapkausku.

Ramūnas į kartodromą atvežė net du lenktyninius automobilius, kuriais jis surengė įspūdingą pasirodymą kartodromo trasoje.

Šių metų E. Bičkausko vaikų kartingo turnyrą laimėjo Egidijus Porozovas, o pagal grupes vaikų rezultatai pasiskirstė taip:

Merginų klasė

I-a vieta Greta Steponavičiūtė; II-a vieta Ieva Gaižauskaitė; III-ia vieta Smiltė Baliukaitė.

Vaikinai 12-14metų:

I-a vieta Edvard Zamaro; II-a vieta Ričard Milevskij; III-ia Aleksas Kralikauskas.

Vaikinai 15-16metų:

I-a vieta Egidijus Žalys; II-a vieta Egidijus Porozovas; III-ia Aivaras Brizinskas.

SUPER FINALAS:

I-a vieta Egidijus Porozovas; II-a vieta Egidijus Žalys; III-ia vieta Edvardas Zamaro.

Egidijui Porozovui įteikta E. Bičkausko taurė, medalis, tortas, Nepriklausomybės akto kopija, kuria kasmet pasirūpina pats turnyro iniciatorius, bei kelionė į Europos parlamentą nugalėtojui ir jo draugams bei auklėtojui.

Kiti prizininkai ir savo grupių nugalėtojai apdovanoti taurėmis, medaliais, socialinės apsaugos ir darbo ministrės įsteigtais dovanų kuponais į „Vichy“ parką bei „Nemuno“ keptais tortais bei gavo gausybę kitų praktiškų dovanų.

Azartiškiausios komandos:

I- a vieta Lietuvos katalikų moterų sąjungos vaikų ir jaunimo paramos centras; II –a vieta Obelių vaikų globos namai; III-ia vieta Panevėžio Algimanto Banzos kūdikių ir vaikų globos namai. IV-a vieta Jonavos rajono vaikų globos namai.

Pirmąjai vietai atiteko Krašto apsaugos ministerijos taurė ir puiki Lietuvos policijos dovana – ekskursija į bet kurią pasirinktą vietą Lietuvoje.

Antrai vietai taip pat atiteko Krašto apsaugos ministerijos taurė bei ekskursija į generolo Jono Žemaičio karo akademiją.

Jauniausiai turnyro dalyvei Ūlai vairuojančių moterų asociacija ir „Imaginarium“ padovanojo „Kico Nico“ žaislą.

Nei vienas iš atvykusių vaikų neliko užmirštas ir iš „Plytinės“ kartodromo išvažiavo ne tik su geromis emocijomis bet ir su dovanomis, o kiekvienas atvykęs į turnyrą dalyvavo ir loterijoje, kurioje laimėjo naudingus vasariškus prizus.

UAB „Lrytas“,
Gedimino 12A, LT-01103, Vilnius.

Įm. kodas: 300781534
Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

lrytas.lt redakcija news@lrytas.lt
Pranešimai apie techninius nesklandumus webmaster@lrytas.lt

Atsisiųskite mobiliąją lrytas.lt programėlę

Apple App Store Google Play Store

Sekite mus:

Visos teisės saugomos. © 2022 UAB „Lrytas“. Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Lrytas“ sutikimą.