Silverstono trasoje iš pirmos pozicijos startuos L. Hamiltonas

2. Nico Rosbergas (Vokietija), „Mercedes“, 1:29,606

Trečiąją ir ketvirtąją vietą kvalifikacijoje užėmė du „Red Bull–TAG Heuer“ komandos lenktynininkai – olandas Maxas Verstappenas bei australas Danielis Ricciardo.<br>AFP/ „Scanpix“ nuotr.
Trečiąją ir ketvirtąją vietas kvalifikacijoje užėmė du „Red Bull-TAG Heuer“ komandos lenktynininkai – olandas Maxas Verstappenas bei australas Danielis Ricciardo.<br>AFP/ „Scanpix“ nuotr.
Trečiąją ir ketvirtąją vietas kvalifikacijoje užėmė du „Red Bull–TAG Heuer“ komandos lenktynininkai – olandas Maxas Verstappenas bei australas Danielis Ricciardo.<br>AFP/ „Scanpix“ nuotr.
Daugiau nuotraukų (6)

2016-07-09 16:31, atnaujinta 2017-05-19 09:28

Šeštadienį kvalifikacijoje triskart pasaulio čempionas iš Didžiosios Britanijos vieną 5,891 km Silverstono trasos ratą įveikė per 1 minutę 29,287 sekundės ir 0,319 sekundės aplenkęs sezono lyderį bendrojoje įskaitoje bei ekipos draugą vokietį Nico Rosbergą iš pirmosios pozicijos startuos jau ketvirtą kartą šioje trasoje, šeštą sykį 2016 metų sezone ir 55-ą kartą per savo karjerą.

1. Lewisas Hamiltonas (Didžioji Britanija), „Mercedes“, 1 min. 29,287 sek.