Alytaus ralyje – paskutinė kova dėl čempiono titulų

Sekmadienį Alytuje įvyko penktasis, paskutinis šių metų Lietuvos mini ralio čempionato etapas.

Lrytas.lt ekipažas tapo Lietuvos mini ralio "Open 2wd" čempionais.<br> Asmeninio archyvo nuotr.
 Alytuje vyko paskutinės Lietuvos mini ralio čempionato lenktynės.<br> Asmeninio archyvo nuotr.
Daugiau nuotraukų (9)

Oct 10, 2017, 6:43 PM, atnaujinta Oct 10, 2017, 6:50 PM

Lietaus permerktos varžybos startavo prie Alytaus rotušės, o greičio ruožai buvo išdėstyti įvairiose miesto vietose: Dainų slėnyje, buvusio mėsos kombinato teritorijoje, Fortų gatvėje ir Raudonkalnio gatvėje.

Alytaus ralyje startavo ir Lrytas.lt ekipažas, Jonas Skrebūnas ir Ilona Steponėnė su „Honda Civic“. Jie šiose varžybose pelnė ketvirtąją sezono pergalę „Open 2WD“ klasėje ir tapo Lietuvos čempionais.

„Open 4WD“ klasėje nugalėjo Gintaras Šalkauskas ir Evelina Drilingienė su BMW e46.

Galingiausioje SGC4 klasėje pergalę šventė Justinas Kvaraciejus ir Ignas Stravinskas su „Subaru Impreza“.

SGC3 klasėje Alytaus ralį laimėjo Vytautas Venclovas ir Steponas Mickevičius su BMW.

SGC2 klasėje nugalėjo Audrius Sinkevičius ir Juozas Keršys, taip pat vairavę BMW.

SGC1 klasėje laimėjo Vaidas Karašauskas ir Inga Surdokienė su „Honda Civic“.

Tarp veteranų greičiausias buvo svečių iš Sankt Peterburgo ekipažas, Mixailas Gogolevas su „Lada“.

O istorinių automobilių įskaitoje nugalėjo Arūnas Kudarauskas ir Egidijus Babelis su VAZ.