Kartingo lenktynininkai Anykščiuose kėlė sniego pūgą

Praėjusį sekmadienį, vasario 11 dieną, Anykščių kartodrome vyko LKF „Žiemos taurės“ ketvirtojo etapo varžybos.

„Žiemos taurės“ ketvirtojo etapo lenktynių akimirkos.<br>Organizatorių nuotr.
Daugiau nuotraukų (10)

2018-02-13 12:35

Šią žiemą tai buvo praktiškai pirmas kartas, kai lenktynės vyko visiškai žiemiškomis sąlygomis – savaitgalį Anykščių kartodromo danga buvo visiškai užklota sniego, todėl ratus trasoje sukę kartingai kėlė tikrą sniego pūgą.

Žiemiškos sąlygos koregavo ir lenktynių taktiką – vieni sportininkai rinkosi vizualiai lėtesnį, tačiau „švarų“ važiavimą, stengdamiesi įveikti trasą daug nenukrypdami nuo idealios trajektorijos, o kiti džiugino žiūrovus slysdami šonu ir ramstydamiesi posūkiuose į kibesnio neišvažinėto sniego zonas.

Skirtingos visų LKF „Žiemos taurės“ etapų gamtinės sąlygos, ir kelių sportininkų dalyvavimas varžybose Europoje, lėmė dar vieną detalę – nors žiemos varžybų cikle Anykščių etapas buvo priešpaskutinis, prognozuoti nugalėtojus daugumoje klasių dar nepavyksta.

Taškų skirtumai tarp sportininkų minimalūs, todėl intriga išlieka.

LKF „Žiemos taurės“ ketvirtojo etapo lenktynių „Micro“ klasėje triumfavo Dovydas Gudelevičius, antras buvo Markas Usevičius, o trečias – Dominykas Vinogrodskis.

„Mini“ klasėje nepralenkiamas buvo stabilų važiavimą demonstravęs Laurynas Žadeika, antroji vieta atiteko Jokūbui Bagdonavičiui, o trečią vietą iškovojo Ainis Klimavičius.

„Raket 120“ klasėje, kurios sportininkai lenktynėse važiavo drauge „Open“ klase, pirmoji vieta atiteko Povilui Reisui, antrą vietą iškovojo Darius Maciulevičius, o trečia liko Milena Ždanovičiūtė.

„Open Junior“ pogrupyje Anykščiuose triumfavo Lukas Sherbinskas, antra liko Andrėja Vibrianytė, o trečioji vieta atiteko Simonui Šimkui.

Tarp „Open“ sportininkų po įtemptos kovos nugalėtoju tapo Denas Marcinkevičius, antroji vieta atiteko Dajui Dabašinskui, o trečia – Lukui Stanevičiui. „Open P“ pogrupyje pirmą vietą užėmė Audrius Vibriantis.

Komandų įskaitoje po keturių etapų pirmauja „Lenktynių linija“ su 623 taškų bagažu, antrąją vietą užima 431 tašką surinkusi „JC United“ komanda, o 340 taškų turinti „Razas Motorsport“ komanda – trečia.

Paskutinis šio sezono LKF „Žiemos taurės“ etapas vyks vasario 25 dieną Aukštadvario kartodrome, taigi greičiausi šios žiemos kartingo lenktynininkai paaiškės jau labai greitai.