Po etapo Aukštadvaryje įpusėjo kartingo čempionato kovos

Birželio 30 dieną Aukštadvario kartodromo techniniame parke vos tilpo gausiai susirinkusių sportininkų palapinės – čia vyko trečiojo Lietuvos kartingo čempionato etapo varžybos.

Lietuvos kartingo čempionate liko tik du etapai.<br> Organizatorių nuotr.
Daugiau nuotraukų (4)

2018-07-05 12:29, atnaujinta 2018-07-05 13:10

Drauge su jomis buvo surengtas kartingo federacijos taurės trečiojo etapo, ARTKart taurės ketvirtojo etapo ir „Rotax Lithuania challenge“ antrojo etapo lenktynės.

2018 metų sezoną sportininkai varžosi penkiuose Lietuvos kartingo čempionato etapuose.

Tad lenktynių savaitgalis Aukštadvaryje simbolizavo šių metų sezono vidurį.

Intriga tik didėja

Po lenktynių Aukštadvaryje lieka dar du Lietuvos kartingo čempionato etapai – Vilniaus ir Elektrėnų kartodromuose.

Įpusėjus čempionatui atsiranda vis daugiau ingtrigos – taškų skirtumas tarp kiekvienos klasės lyderių išlieka minimalus.

Lietuvos kartingo čempionato trečiajame etape „Mini“ kategorijoje nugalėjo Marius Gudelevičius. Antrąją vietą iškovojo Jokūbas Bagdonavičius, o trečioji atiteko Edgarui Kelmui.

Tuo metu „OK-Junior“ klasėje triumfavo Kajus Šikšnelis, antras liko Ferapontas Barinovas, o trečias – Tadas Bagdonavičius.

„KZ2 Masters“ kategorijoje Aukštadvaryje nugalėjo Vytautas Surdokas, antrąją vietą iškovojo Gytis Melzbakas, o trečias liko Vytautas Adomaitis.

Jau tradiciškai itin atkakli kova virė tarp pačios greičiausios KZ2 kategorijos lenktynininkų. Čia šįsyk triumfavo Paulius Paškevičius. Antras liko Justas Jonušis, o trečiąją vietą užėmė Evaldas Dzialtuvas.

Kovoja dėl taurės

Lietuvos kartingo federacijos taurės „Micro“ kategorijos finale tarp „Micro Rotax“ greičiausias buvo latvis Alexanderis Skjeltenas, antrąją vietą užėmė Tomas Rudokas, o trečiąją – Sondre Norheimas.

Tarp „Micro Vortex“ greičiausias buvo Markas Usevičius, antrąją vietą užėmė Aironas Dapkevičius, o trečias liko Kipras Jurse.

LKF taurės „Open“ kategorijoje nugalėjo Ignas Kaselis, antrą vietą užėmė Laurynas Žadeika, o trečioje vietoje liko Tadas Juknevičius.

„ARTkart“ taurės varžybų serijoje Aukštadvaryje tarp „Art120“ sportininkų nugalėjo Mindaugas Daunoravičius, antras liko Vaidas Mičiuda, o trečias – Povilas Jankavičius.

DD2 kategorijoje pirmas buvo Simas Juodviršis, antras liko Paulius Macevičius, o trečias – Žymantas Butkus.

„Rotax Lithuania Challenge“ taurėje tarp „Rotax Junior“ sportininkų nugalėtojų trejetas atrodo taip – Martynas Morkis, Lukas Sherbinskas, ir Andreja Vibriantytė.

Tarp „Rotax DD2“ sportininkų nugalėjo Dajaus Dabašinskas, antras liko Maksimas Kardakovas, o trečias – latvis Juris Zalitis.