Lenktynininkas L.Kancius jau pelnė kelialapį į 2021-ųjų Dakaro ralį

Lenktynininkas Laisvydas Kancius šeštadienį sėkmingai finišavo Andalūzijos ralyje. Jis užėmė penktąją vietą iš penkių „Quad“ klasėje finišavusių sportininkų. Jis yra vienintelis lietuvis šiame ralyje.

L.Kancius daugeliui žinomas dėl savo dalyvavimo „Perimetro“ bekelės maratono varžybose.<br> Asmeninio archyvo nuotr.
Daugiau nuotraukų (3)

Oct 10, 2020, 4:40 PM, atnaujinta Oct 10, 2020, 4:50 PM

Apie tai pranešė portalo 15min. žurnalistas. Tokiu būdu L.Kancius pelnė kelialapį į 2021 m. Dakaro ralį. Jis prasidės sausio 2 dieną.

L.Kancius daugeliui žinomas dėl savo dalyvavimo „Perimetro“ bekelės maratono varžybose. Jis taip pat yra startavęs į Breslau ralyje. Tačiau patyrė avariją ir rimtą traumą.