Savų žiūrovų akivaizdoje M. Verstappenas iškovojo dar vieną „pole“ poziciją

15-ajame 2022 metų „Formulės 1“ etape, Nyderlanduose kvalifikacijoje greičiausias buvo ir „pole“ poziciją iškovojo vietinis herojus Maxas Verstappenas.

M. Verstappenas.<br> Imago/Scanpix nuotr.

Sep 3, 2022, 6:28 PM, atnaujinta Oct 11, 2022, 11:05 AM

Greičiausią ratą pasaulio čempionas su „Red Bull“ bolidu įveikė per 1 min. 10.342 sek. Ir tik 0.021 sek. Aplenkė „Ferrari“ pilotą Charlesą Leclercą.

Trečioje vietoje liko kitas „Ferrari“ atstovas Carlosas Sainzas (1 min. 10.434 sek.).

Iš ketvirtosios pozicijos sekmadienio lenktynes pradės „Mercedes“ pilotas Lewisas Hamiltonas (1 min. 10.648 sek.), jo komandos draugas George’as Russellas startuos šeštas (1 min. 11.147 sek.).

Abu „Mercedes“ pilotai galėjo užfiksuoti kur kas greitesnius ratus, tačiau jiems sutrukdė tarp jų įsimaišęs „Red Bull“ lenktyninkas Sergio Perezas (1 min. 11.077 sek.).

Tiek L.Hamiltonas, tiek G.Russellas kvalifikacijos pabaigoje važiavo labai greitu tempu ir kėsinosi į kur kas aukštesnes vietas, tačiau S.Perezas apsisuko trasoje ir sutrukdė „Mercedes“ automobiliams užfiksuoti gerus rezultatus.