Greta galingiausių automobilių jėgas išbandė slalomo mėgėjai

Prieš „Eneos 1000 km lenktynių“ finišą buvo apdovanoti šiemet pirmą kartą itin įvairią renginio programą papildžiusių ir visas tris jo dienas vykusių „Dunlop“ slalomo lenktynių, kuriose buvo pakviesti dalyvauti visi norintys žiūrovai, nugalėtojai ir prizininkai.

Mėgėjai varžėsi slalomo trasoje.<br>A.Brazaičio ir V.Čičinsko nuotr.
„Racing Ladies“ susirungė virtualiose lenktynėse.<br>T.Bauro nuotr.
Daugiau nuotraukų (7)

2015-07-18 21:31, atnaujinta 2017-10-25 09:01

FWD klasės mėgėjų varžytuves su „Honda“ laimėjo Robertas Sidabras iš Mažeikių, AWD – Igoris Aleksejevas iš Kauno, vairavęs „Ford Sierra“, o RWD – uteniškis Mantas Šliogeris su „Mazda“.

Damos varžėsi atskiroje įskaitoje, kurios nugalėtoja tapo „Volkswagen Golf“ vairavusi kaunietė Evelina Drilingienė.

Pirmąsias mėgėjų slalomo varžybas primins vertingos „Dunlop“ dovanos ir prizai, pradžiuginę varžybų nugalėtojus ir prizininkus.

„Racing Ladies“ asociacijos narės susirungė kitokiose lenktynėse – merginos varžėsi virtualiose lenktynėse „Eneos“ lenktynių simuliatoriumi. Varžybas dėl grožio salono „Novana“ bei „Eneos“ prizų laimėjo Jolita Kuliešytė, antrą vietą užėmė Rita Sabaitė, o trečiąją – portalo lrytas.lt Auto redaktorė Ilona Steponėnė.