14 kilogramų karpį ištraukęs žvejys laimėjo automobilį

Žvejų klubo „Vienam gale kablys“ organizuojamose kasmetinėse karpių gaudymo „Dynamite Baits Kur Tu, karpi?“ varžybose buvo laimėtas pagrindinis prizas – KIA automobilis.

Laimingą karpį ištraukę tėvas ir sūnus laimėjo naują automobilį.<br>Organizatorių nuotr.
Daugiau nuotraukų (6)

Jul 29, 2015, 4:05 PM, atnaujinta Oct 22, 2017, 7:21 PM

Antradienį „KIA Vilnius“ salone jis buvo iškilmingai įteiktas varžybų nugalėtojams.

Tradicinėse, jau šešioliktus metus iš eilės rengiamose karpių gaudymo varžybose iki turnyro pradžios likus kelioms dienoms į tvenkinį paleidžiami specialiai pažymėti karpiai.

Šiais metais buvo įleista net trylika specialiais žetonais pažymėtų žuvų. Pagrindinis prizas – tai karpis, kuris pažymėtas KIA simboliu.

Jį ištraukusi komanda iš karto gauna pagrindinį varžybų prizą – automobilį „KIA cee'd“. Du karpiai buvo pažymėti sidabriniais žetonais ir dešimt – bronziniais.

Likus vos dviem minutėms iki varžybų pabaigos, komanda „Wisma‘s“ dar nebuvo sugavusi nei vienos žuvies. Tačiau Mindaugui Radzevičiui jau pradėjus „vyniotis meškeres“ jo sūnus Vismantas netikėtai pajuto, kad užkibo didelė žuvis.

Per likusias pusantros minutės jis sugebėjo ištraukti didžiulį, daugiau kaip 14 kg sveriantį karpį, nors teisėjai jau skaičiavo paskutines varžybų sekundes.

Pasirodė, kad ši žuvis nepaprasta, bet pažymėta KIA žetonu. Tai reiškia, kad šis karpis komandai atnešė ne tik vienuoliktą vietą bendroje įskaitoje, bet ir klubo „Vienam gale kablys“ ir „BTA draudimo“ įsteigtą prizą – naują automobilį.

Per visą šių varžybų istoriją KIA automobilis buvo ištrauktas tik vieną kartą – prieš trejus metus, 2012 metais.

Šiemet varžybose dalyvavo net 58 komandos, kurių uždavinys – per parą ištraukti kiek įmanoma daugiau žuvų. Ištraukus specialiais žetonais pažymėtą karpį komandos gauna specialius prizus.

Šių metų varžybose buvo pagauti net 262 karpiai, kurių bendras svoris – net 436 kg.

Varžybų nugalėtojai „Gelmių šernų“ komanda laimėjo varžybas, per parą sugebėjusi pagauti 32 žuvis, kurių bendras svoris – net 44 kg.

Komanda „Autominutė“ ištraukė bronzinį karpį ir buvo apdovanota piniginiu prizu.