Nuo antradienio vairuotojams keičiasi vienas svarbus reikalavimas

2018 m. balandžio 10 d. 10:35
Jurgita Čeponytė, LRT radijas, LRT.lt
Vairuotojai nuo balandžio 10-osios nebegali važinėti su dygliuotomis žieminėmis padangomis. Draudikai primena, kad jų nepasikeitus negalios draudimas.
Daugiau nuotraukų (1)
Tuo metu servisai, keičiantys padangas, sako, kad padangų keitimo gali tekti laukti savaitę ir ilgiau.
Dygliuotomis žieminėmis padangomis galima važinėti nuo lapkričio 1-osios iki balandžio 9-osios.
Tai reiškia, kad balandžio 10-osios automobiliais su tokiomis padangomis važinėti nebegalima, transporto priemonė bus laikoma techniškai netvarkinga.
Dėl to, automobiliui su dygliuotomis padangomis sukėlus eismo įvykį, draudimas negalios.
Nors draudimo kompanija atlygins nuostolius nukentėjusiajam, vėliau šią sumą išsireikalaus iš kaltininko, važiavusio netinkamomis padangomis.
Kelių policijos pareigūnai taip pat turi teisę automobiliui su dygliuotomis padangomis anuliuoti techninę apžiūrą.
Padangas keičiantys servisai sako, kad šiuo metu, kaip ir kasmet, juntamas klientų antplūdis.
Tačiau vizualiai tai mažiau matoma, nes žmonės retai kur laukia gyvose eilėse, registruojasi keitimui telefonu arba internetu. Vis dėlto dabar dangų keitimo gali tekti laukti ir savaitę ar ilgiau.
Padangosdygliuotos padangos^Instant
Rodyti daugiau žymių

UAB „Lrytas“,
A. Goštauto g. 12A, LT-01108, Vilnius.

Įm. kodas: 300781534
Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

lrytas.lt redakcija news@lrytas.lt
Pranešimai apie techninius nesklandumus pagalba@lrytas.lt

Atsisiųskite mobiliąją lrytas.lt programėlę

Apple App StoreGoogle Play Store

Sekite mus:

Visos teisės saugomos. © 2026 UAB „Lrytas“. Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Lrytas“ sutikimą.