Išjungiama vilniečiams svarbi interneto svetainė: pasakė, kur reikės susimokėti gavus „geltonąjį lapelį“

Nuo gegužės 15 dienos gauti Vilniaus miesto parkavimo leidimus, pasitikrinti ir sumokėti vietinės rinkliavos mokestį gavus „geltonąjį lapelį“, klientai galės tik JUDU svetainėje ir savitarnoje. JUDU svetainė užtikrins sklandesnį ir greitesnį paslaugų teikimą bei pasiūlys naujų ir patogesnių paslaugų užsakymo, valdymo galimybių.

Nuo gegužės 15 dienos gauti Vilniaus miesto parkavimo leidimus, pasitikrinti ir sumokėti vietinės rinkliavos mokestį gavus „geltonąjį lapelį“, klientai galės tik JUDU svetainėje ir savitarnoje.<br>J.Stacevičiaus nuotr.
Nuo gegužės 15 dienos gauti Vilniaus miesto parkavimo leidimus, pasitikrinti ir sumokėti vietinės rinkliavos mokestį gavus „geltonąjį lapelį“, klientai galės tik JUDU svetainėje ir savitarnoje.<br>J.Stacevičiaus nuotr.
Nuo gegužės 15 dienos gauti Vilniaus miesto parkavimo leidimus, pasitikrinti ir sumokėti vietinės rinkliavos mokestį gavus „geltonąjį lapelį“, klientai galės tik JUDU svetainėje ir savitarnoje.<br>JUDU nuotr.
Nuo gegužės 15 dienos gauti Vilniaus miesto parkavimo leidimus, pasitikrinti ir sumokėti vietinės rinkliavos mokestį gavus „geltonąjį lapelį“, klientai galės tik JUDU svetainėje ir savitarnoje.<br>JUDU nuotr.
Daugiau nuotraukų (2)

Lrytas.lt

May 10, 2024, 8:54 AM

JUDU svetainėje klientai ras visas funkcijas, kurios veikė parking.lt svetainėje. „Didžiausias klientų laukiantis pokytis – registracija, nors dalis paslaugų bus prieinamos ir neregistruotiems vartotojams.

Prašydami registruotis rūpinamės ne tik klientų duomenų saugumu, bet ir suteikiame galimybę vienoje paskyroje matyti informaciją apie visas naudojamas JUDU paslaugas, jas administruoti, keisti“, – teigia Lina Juknevičienė, JUDU Klientų patirties vadovė.

Taip pat klientų patogumui čia siūlomos ir naujos funkcijos: įvedus transporto priemonės valstybinį numerį bus galima pasitikrinti stovėjimo pažeidimus ir juos apmokėti per 7 dienas. Užregistravus transporto priemonę savo paskyroje, aktuali informacija papildomai bus siunčiama nurodytu el. pašto adresu. Ateityje savitarnoje klientams bus matoma informacija apie stovėjimo leidimo galiojimą, paslaugų naudojimo ir „geltonojo lapelio“ istorija.

Pereinamuoju laikotarpiu, kuris įsigalioja nuo šiandien, veiks abi svetainės, tačiau jau gegužės 15 d. puslapis parking.lt bus išjungtas.

Paslaugos bus teikiamos ir neregistruotiems savitarnos klientams

Naujas funkcionalumas – „Rinkliava už stovėjimą“ suteiks galimybę be registracijos pasitikrinti ir apmokėti galimai gautą pažeidimo pranešimą – „geltonąjį lapelį“. Naujovė, kad nuo šiol informaciją apie „geltonąjį lapelį“ bus galima pasitikrinti, net nežinant jo numerio – užteks suvesti automobilio valstybinį bei transporto priemonės registracijos numerį.

Be registracijos savitarnoje galima pasinaudoti ir dar viena naujove – elektroniniu leidimu „Lengvata“ asmenims su negalia, kuris leidžia registruoti Asmens su negalia automobilio statymo kortelę ir susikurti skaitmeninį leidimą.

Registruojant kortelę elektroniniam leidimui, klientai galės nurodyti dviejų automobilių valstybinius numerius, kuriuos, esant poreikiui, galės atnaujinti arba pakeisti per 24 val.

„Ši paslauga ypač aktuali Vilniuje pradėjus vykdyti automatinę parkingo kontrolę. Automatinė sistema gali nuskaityti tik skaitmeninį leidimą, todėl labai svarbu, kad Asmens su negalia kortelė būtų registruota judu.lt“, – teigia JUDU Klientų patirties vadovė.

Kaip sumokėti rinkliavos mokestį gavus „geltonąjį lapelį“?

Gautą „geltonąjį“ pranešimo lapelį, kuris informuoja apie nesumokėtą vietinės rinkliavos mokestį už automobilio stovėjimą, nuo gegužės 15 d. bus galima apmokėti tik per https://judu.lt/ pasirinkus vieną iš galimų būdų:

Prisijungti www.judu.lt/savitarna ir prie paskyros pridėti savo vardu registruotą transporto priemonę. Atlikus šį veiksmą klientas galės matyti visus gautus pažeidimų pranešimus („geltonuosius lapelius“), kuriuos greitai ir patogiai apmokės per elektroninę bankininkystę arba banko kortele.

Jeigu nenorima prisijungti JUDU savitarnoje, funkcionalumas – Rinkliava už stovėjimą suteiks galimybę be registracijos pasitikrinti ir apmokėti galimai gautą pažeidimo pranešimą – „geltonąjį lapelį“.

Kaip gauti ilgalaikį stovėjimo leidimą rinkliava apmokestintose vietose?

Prisijungti www.judu.lt/savitarna ir prie savo paskyros pridėti transporto priemonę. Atlikus šį veiksmą klientas už ilgalaikį leidimą žalioje arba geltonoje zonose galės sumokėti per elektroninę bankininkystę arba banko kortele.

Kaip gauti parkavimosi leidimą gyventojui ir elektromobiliui?

Prisijungti https://judu.lt/savitarna/ ir prie savo paskyros pridėti transporto priemonę. Atlikus šį veiksmą pateikti prašymą gauti elektromobilio arba gyventojo leidimą statyti automobilį rinkliava apmokestintose vietose.

Kaip gauti rezervuotų rinkliavos vietų ir komercinių patalpų leidimą?

Juridiniai asmenys, norėdami įsigyti rezervuotą automobilio stovėjimo vietą mieste arba išsiimti komercinių patalpų savininko leidimą automobilio stovėjimui apmokestintoje daugiabučio gyvenamojo namo vidinėje teritorijoje (kieme), turi pateikti prašymą Vilniaus miesto savivaldybės administracijos Eismo organizavimo skyriui. Dėl komercinių patalpų automobilių stovėjimo leidimų išdavimo kreiptis į JUDU Klientų aptarnavimo centrus.

Norėdami komentuoti turite prisijungti.

UAB „Lrytas“,
A. Goštauto g. 12A, LT-01108, Vilnius.

Įm. kodas: 300781534
Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

lrytas.lt redakcija news@lrytas.lt
Pranešimai apie techninius nesklandumus pagalba@lrytas.lt

Atsisiųskite mobiliąją lrytas.lt programėlę

Apple App Store Google Play Store

Sekite mus:

Visos teisės saugomos. © 2024 UAB „Lrytas“. Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Lrytas“ sutikimą.