Nepatikėsite, kokį kelių siaubūną sustabdė Latvijos policija – tokius automobilius mes matome tik autolaužynuose

2025 m. kovo 5 d. 08:21
Lrytas.lt
Video
Latvijos policija pasidalino vaizdo įrašu, kuriame užfiksuotas kelyje sustabdytas neįtikėtinas autoegzempliorius – tokius automobilius mes pripratę matyti tik autolaužynuose, tačiau šis realiai dalyvavo eisme. Beteisiui vairuotojui po šio incidento pradėtos devynios administracinės bylos, o automobilis konfiskuotas.
Daugiau nuotraukų (3)
Kaip rašoma Latvijos policijos pranešime, Limbažių savivaldybėje (Limbažių savivaldybė (latv. Limbažu novads) – rajonas šiaurės Latvijoje, Vidžemėje, Rygos įlankos pakrantėje į šiaurę nuo Rygos, ribojasi su Estijos siena) policija, reaguodama į liudininkų pranešimą, sustabdė techniškai netvarkingą automobilį „VW Passat“ be valstybinių numerių.
Kovo 3 d. apie 12 val. 33 min. policija sulaukė liudininko skambučio apie važiuojantį automobilį „VW Passat“ be valstybinių numerių. Automobilis, pasak pranešimo, yra prastos techninės būklės.
„Gyventojų pastabumo dėka policijos ekipažas operatyviai sureagavo ir sustabdė transporto priemonę“, – praneša policija.
Pareigūnai buvo švelniai šokiruoti, kai išvydo tai, ką liudininkas apibūdino, kaip „prasta techninė būklė“. Policijos pranešime rašoma, kad automobilis buvo kritiškai blogos techninės būklės: trūko priekinių durelių, bagažinės dangčio ir sėdynių, taip pat registracijos numerių. Maža to, automobilis nebuvo oficialiai įregistruotas.
Techninė apžiūra? Nebuvo. Artimųjų šviesų žibintai ar dienos šviesos? Ne. Nebuvo. Nebuvo ir saugos diržų, o tai reiškia, kad vairuotojas fiziškai negalėjo prisisegti.
Tarsi to būtų negana, transporto priemonėje buvo vežamas krovinys, kuris nebuvo pritvirtintas pagal teisės aktų reikalavimus, todėl kilo papildoma rizika eisme.
1969 m. gimęs vyras teigė, kad tik važiavo į parduotuvę. Netrukus paaiškėjo, kad vyras sėdo prie vairo neturėdamas vairuotojo pažymėjimo.
Už nustatytus pažeidimus vyrui skirta 345 eurų bauda, jam iš viso pradėtos devynios administracinės bylos. Policija nusprendė konfiskuoti transporto priemonę.
LatvijaVolkswagen Passatsulaikymas
Rodyti daugiau žymių

UAB „Lrytas“,
A. Goštauto g. 12A, LT-01108, Vilnius.

Įm. kodas: 300781534
Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

lrytas.lt redakcija news@lrytas.lt
Pranešimai apie techninius nesklandumus pagalba@lrytas.lt

Atsisiųskite mobiliąją lrytas.lt programėlę

Apple App StoreGoogle Play Store

Sekite mus:

Visos teisės saugomos. © 2026 UAB „Lrytas“. Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Lrytas“ sutikimą.