Kaip socialiniame tinkle „Facebook“ pranešė Lietuvos policija, Lietuvos kelių policijos tarnybos pareigūnai, vykdydami neviešą patruliavimą, vos netapo tragiško eismo įvykio dalyviais.
Mažojo krovininio automobilio vairuotojas iš kaimyninės šalies važiavo be poilsio, pavargęs tiek, kad jam nerūpėjo nei eismo saugumas, nei Kelių eismo taisyklių reikalavimai.
Lietuvoje lenkas vairavo neišsimiegojęs – vos išvengė nelaimės
Kaip lenkas vairuoja užfiksavo policijos automobilyje sumontuota vaizdo kamera. Antradienį policija išplatino šį vaizdo įrašą.
Įraše matyti, kad lenko sunkvežimis vos nesusidūrė su nežymėtu policijos automobiliu.
Sustabdytas užsienietis teisinosi, kad vairavo nemiegojęs. Esą jam reikėjo į Vilnių, iki kurio ne taip ir daug beliko.
Policija primena, kad Kelių eismo taisyklės draudžia vairuoti susirgus ar pavargus, jei dėl to gali kilti pavojus eismo saugumui.
