Užfiksuota: pagudrauti sumanęs taksistas vos nesukėlė avarijos

2018 m. kovo 5 d. 13:40
Lrytas.lt
Paskui taksi automobilį važiavęs vairuotojas užfiksavo netikėta poelgį. Ryškiai raudonas „Ford Galaxy“ degant raudonam šviesoforo signalui įvažiavo į sankryžą ir pasuko į kairę.
Daugiau nuotraukų (1)
Pavojingas manevras buvo užfiksuotas Panevėžyje.
Taksisto akibrokštą automobilio vaizdo registratoriumi įamžinęs lrytas.lt skaitytojas Tomas atkreipė dėmesį, kad iš pradžių vairuotojas vos nepartrenkė pėsčiojo. Pastarasis suskubo prabėgti pro automobilio priekį.
Skubantys vairuotojai įpratę panašiu būdu pažeisti Kelių eismo taisykles. Jie stengiasi įvažiuoti į sankryžą dar prieš užsidegant žaliam šviesoforo signalui, o vėliau – kuo greičiau startuoti.
Toks įžūlus manevras jiems leidžia išvengti stovėjimo praleidžiant priešpriešiais važiuojančias transporto priemones. Tačiau taip jie ne tik parodo žemą kultūros lygį, bet ir sukelia pavojų aplinkiniams.

Užfiksavo taksisto akibrokštą – vos nepartrenkė pėsčiojo

Šį kartą neatsakingas taksistas nesukėlė avarijos, tačiau toks jo poelgis galėtų būti įtrauktas į blogiausių netoleruojamų pavyzdžių sąrašą.

UAB „Lrytas“,
A. Goštauto g. 12A, LT-01108, Vilnius.

Įm. kodas: 300781534
Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

lrytas.lt redakcija news@lrytas.lt
Pranešimai apie techninius nesklandumus pagalba@lrytas.lt

Atsisiųskite mobiliąją lrytas.lt programėlę

Apple App StoreGoogle Play Store

Sekite mus:

Visos teisės saugomos. © 2026 UAB „Lrytas“. Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Lrytas“ sutikimą.