Siekiant išvengti spūsčių per koncertus – įrengta nauja žiedinė sankryža

2025 m. birželio 7 d. 09:22
Gegužės pabaigoje Perkūno alėjoje įrengti kelio užkardai, čia pat šią savaitę įrengta ir nauja žiedinė sankryža. Kauno miesto savivaldybė tikisi, kad šios naujovės padės išvengti spūsčių per didžiuosius renginius Dariaus ir Girėno stadione.
Daugiau nuotraukų (4)
Apie tai, kad Perkūno alėjoje atsirado kelio užkardai portalas „Kas vyksta Kaune“ jau rašė gegužės 29-ąją. Kaunietė pasakojo pastebėjusi, kad gatvėje, vedančioje Ąžuolyno link, statomi automobilių numerių nuskaitymo įrenginiai – tačiau gyventojai apie tai nebuvo informuoti.
Tąkart į gyventojų ir „Kas vyksta Kaune“ klausimus Kauno miesto savivaldybė atsakyti negalėjo. Tačiau birželio 3 dieną išplatino spaudos pranešimą, kuriame aptariami eismo pokyčiai Ąžuolyno prieigose.
Kaip aiškino savivaldybė, užkardai Perkūno alėjoje bus nuleisti tik didžiųjų renginių metu. Įprastomis dienomis eismas nebus ribojamas.
Kaip veiks sistema?
Pirmasis naujos eismo organizavimo tvarkos išbandymas įvyko birželio 6 d., per Justino Timberlake’o koncertą.
Šįkart apsaugos postas persikelė prie užkardų – ten buvo  tikrinami dokumentai įprasta tvarka.
Planuojama, kad sistema oficialiai startuos rugpjūtį – gyventojų transportas bus atpažįstamas pagal iš anksto sistemoje registruotus valstybinius numerius.
Pažymima ir tai, kad gyventojai ir įmonės galės valdyti paskyras bei gauti leidimus tam tikram automobilių kiekiui.

UAB „Lrytas“,
A. Goštauto g. 12A, LT-01108, Vilnius.

Įm. kodas: 300781534
Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

lrytas.lt redakcija news@lrytas.lt
Pranešimai apie techninius nesklandumus pagalba@lrytas.lt

Atsisiųskite mobiliąją lrytas.lt programėlę

Apple App StoreGoogle Play Store

Sekite mus:

Visos teisės saugomos. © 2026 UAB „Lrytas“. Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Lrytas“ sutikimą.