Kaunietę sukrėtė policininkų elgesys su vagyste įtariamu anūku

Švietė kaitri pavasario saulė, kviesdama ištrūkti iš daugiabučio „narvelio“ ir pasimėgauti jos teikiamais malonumais.

Policija pranešė, jog sulaikytas 17-metis buvo teistas 7 kartus.<br>V.Balkūno asociatyvioji nuotr.
Policija pranešė, jog sulaikytas 17-metis buvo teistas 7 kartus.<br>V.Balkūno asociatyvioji nuotr.
Daugiau nuotraukų (1)

Gražina

Apr 16, 2015, 3:37 PM, atnaujinta Jan 6, 2018, 4:12 PM

Mano anūkas (redakcijai vardas žinomas) kartu su draugais, daugiabučio kiemelyje prisėdo ant suolelio pasišnekučiuoti, juk septyniolikmečiai turi apie ką kalbėtis. Tiek gražių merginų aplinkui, o jei dar į širdį „įkrito“kuri, tai juk pokalbiui net valandos neužtenka.

Taip įsilinksminę, nė nepajuto, kai vos kojų nepervažiavo staigiai priartėjusi mašina. Iš automobilio iššoko mentų trijulė ir kaip reikiant aptalžė vaikinus. Suguldė visus ant žemės ir antrankiais surakinę sugrūdo visus į mašiną. Nepaaiškino nei už ką, nei kodėl juos vežasi į nuovadą.

Mano anūkas dėvėjo mėlyną striukę, kuri ir pridarė jam problemų. Kartu su juo buvusiems draugams pasisekė labiau – jie buvo apsirengę kitaip.

Pasirodo paslaptis yra labai paprasta. Vilkėdamas mėlyną striukę, kažkoks vargeta pagrobė kažkokios močiutės rankinę. Mano anūkas buvo sulaikytas 24 valandoms. Liūdėjo jis ne sulaikymo, bet dėl rūbų, kuriuos gimtadienio proga buvo padovanojęs tėtis ir kurie, per šį incidentą, buvo suplėšyti. 

Mūsų Lietuvėlėj, jau reikia saugotis ne tik vagių, bet ir chuliganiškų mentų. Ar esi šiandien garantuotas, kad einant gatve jie nesurakins tavęs antrankiais ir neuždarys nakčiai į karcerį?

Tai štai, tampo vaiką po policiją ir nežinau, ko iš jo nori – ar kad prisipažintų, ko nepadaręs, ar kad sau policininkai užsidėtų pliusiuką, kad bylą ištyrė?

Atsargiai! Policininkai!

***

„Bendraukime“ susisiekė su Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato komunikacijos poskyrio specialistu Kęstučiu Kasciukevičiumi, kuris pateikė policijos įvykių versiją:

„Šių metų balandžio 2 d. buvo įvykdytos dvi atvirosios vagystės (pagal LR BK 178 str. 2 d.), balandžio 3 d. plėšimas (pagal LR BK 180 str. 1 d.). Kauno miesto Žaliakalnio policijos komisariate buvo pradėti ikiteisminiai tyrimai. Nukentėjusieji išsamiai apibūdino asmenį (jo išvaizdą, aprangą ir pan.), nuo kurio nukentėjo.

Balandžio 9 d. pareigūnai pastebėjo įtariamojo apibūdinimą atitinkantį asmenį, kuris buvo su dar keliais asmenimis. Tik pastebėję policijos pareigūnus, visi trys pasileido bėgti.

Jaunuoliai buvo sučiupti. Du, nustačius asmens tapatybes, paleisti. Septyniolikmetis atitikęs įtariamojo apibūdinimą vadovaujantis LR BPK 140 str. buvo sulaikytas.

Atlikus būtinus ikiteisminio tyrimo veiksmus nepilnametis perduotas tėvams, jo drabužiai (batai, kelnės, striukė, džemperis) paimti prie baudžiamosios bylos. Septyniolikmetis yra teistas 7 kartus. Dėl byloje figūruojančio nepilnamečio daugiau informacijos teikti negalime.“

Sekite mus „Facebook“ ir skaitykite daugiau skilties „Bendraukime" temų.

Ši subjektyvi autoriaus nuomonė nebūtinai sutampa su redakcijos: už skaitytojo turinį lrytas.lt neatsako.

UAB „Lrytas“,
Gedimino 12A, LT-01103, Vilnius.

Įm. kodas: 300781534
Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

lrytas.lt redakcija news@lrytas.lt
Pranešimai apie techninius nesklandumus webmaster@lrytas.lt

Atsisiųskite mobiliąją lrytas.lt programėlę

Apple App Store Google Play Store

Sekite mus:

Visos teisės saugomos. © 2023 UAB „Lrytas“. Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Lrytas“ sutikimą.