Merginos paplūdimyje užkaitino pro šalį ėjusį vaikiną: išsigandęs net pabėgo į kopas Kviečiame dalyvauti konkurse ir laimėti prizus

Smėlyje pasilieka pėdų įspaudai. Bangos juos nuplauna tarsi norėdamos sunaikinti įrodymus. Įrodymus, kurie atsirado filmuojant gražią gamtą.

Pajūryje išdykaujančios merginos įaudrino pro šalį ėjusio vaikino fantaziją.<br> 123rf.com asociatyvioji nuotr.
Pajūryje išdykaujančios merginos įaudrino pro šalį ėjusio vaikino fantaziją.<br> 123rf.com asociatyvioji nuotr.
Pajūryje išdykaujančios merginos įaudrino pro šalį ėjusio vaikino fantaziją.<br> 123rf.com asociatyvioji nuotr.
Pajūryje išdykaujančios merginos įaudrino pro šalį ėjusio vaikino fantaziją.<br> 123rf.com asociatyvioji nuotr.
Daugiau nuotraukų (2)

Mantas

Jul 30, 2021, 8:00 PM, atnaujinta Aug 1, 2021, 9:11 AM

Nepastebėjau kaip atsidūriau moterų paplūdimyje. Ėjau pajūriu nerūpestingai filmuodamas saulę, bangas, kopas ir kitus nuostabius dalykus, kurie būna vandens ir žemės susitikimo vietoje. Viskas įvyko taip greitai ir netikėtai.

Matau dvi merginas, šokinėjančias per bangas. Jos nuogos, bangų purslai taškosi ant saulės spinduliuose įdegusių kūnų. Po akimirkos atsisuka į mane ir pradeda mojuoti.

Išsigandęs išjungiu filmavimo kamerą ir pabėgu į kopas. Nusiraminęs ir pasislėpęs įjungiu kamerą ir vėl nukreipiu į jas. Jos toliau mėgaujasi vėsiu vandeniu ir karštais spinduliais.

Aš negaliu nežiūrėti, nors žinau, kad elgiuosi blogai. Objektyvas toliau filmuoja merginų šokį tarp putojančių bangų viršūnių. Po valandėlės jos išlipa iš vandens ir atsigula ant kranto.

Juokdamosis voliojasi ant smėlio, kuris prilimpa prie drėgnų kūnų. Jos apsikabina ir pradeda… bučiuotis. Aš priartinu vaizdą su filmavimo kamera, rodos, kad esu kartu su jomis.

Jos vartosi ant smėlio, karšta darosi ne tik nuo vasariškų saulės spindulių.

Pakyla vėjas, bet joms dabar niekas nesvarbu. Jos mėgaujasi saulės šiluma, laisve. Kartu su jūra dabar banguoja dvi moterys. Jos atrodo kaip vienas organizmas, išmestas ant kranto ir bandantis grįžti į neaprėpiamos jūros platybes.

Atsisukusios į mane pradeda mojuoti. Galvojau, jog manęs nemato. Nejaugi jos visa tai darė žinodamos, jog yra stebimos? Rankų mostais rodo, kad ateičiau pas jas. Sukaupiu drąsą ir išlindęs iš už kopos einu link jų...

Vasarą nutinka karščiausi vasaros romanai! Papasakokite apie juos ir laimėkite! Naujienų portalas lrytas.lt ir elektroninė parduotuvė Romantika.lt kviečia skaitytojus dalintis savo nepamirštamos nakties atsiminimais ir laimėti vertingus prizus! Skelbiame rašinių konkursą „Mano karščiausias vasaros romanas“. Viskas, ką jums reikia padaryti – aprašyti savo nepamirštamiausią, karčiausią, įspūdingiausią romaną gyvenime. Galbūt jis tęsiasi iki šiol? O galbūt tam nebuvo lemta įvykti? Papasakokite savo istoriją. Rašinius siųskite bendraukime@lrytas.lt.

3 daugiausiai dėmesio sulaukusių istorijų nugalėtojai bus apdovanoti. 1 vietos nugalėtojui teks 300, 2 – 200, o 3 – 100 eurų vertės dovanų kuponai apsipirkti Romantika.lt el. parduotuvėje, kurioje rasite tinkamiausius atributus nepamirštamai nakčiai! Istorijų laukiame iki rugpjūčio 12 dienos. Nugalėtojai bus skelbiami rugpjūčio 15 dieną. 

Visos atsiųstos istorijos portale galės būti skelbiamos anonimiškai.

Portalas lrytas.lt pasilieka teisę neskelbti istorijų, neatitinkančių LR teisės aktų.

Ši subjektyvi autoriaus nuomonė nebūtinai sutampa su redakcijos: už skaitytojo turinį lrytas.lt neatsako.

Spauskite mygtuką „VISI KOMENTARAI“ ir reikškite savo nuomonę.

UAB „Lrytas“,
Gedimino 12A, LT-01103, Vilnius.

Įm. kodas: 300781534
Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

lrytas.lt redakcija news@lrytas.lt
Pranešimai apie techninius nesklandumus webmaster@lrytas.lt

Atsisiųskite mobiliąją lrytas.lt programėlę

Apple App Store Google Play Store

Sekite mus:

Visos teisės saugomos. © 2021 UAB „Lrytas“. Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Lrytas“ sutikimą.
REPORTERIS: kas penktas Lietuvos gyventojas gyvena skurde