Miesto šventėje mylima žvaigždė sugadino nuotaiką: siaubingą padėtį dar bandė gelbėti žiūrovai

Kas didžiausias šalies patriotas? Ogi aš! Kas nusipirko gražiausią tautinį kostiumą? Ogi taip pat aš! Kas užsidėjo puikiausius gintarinius karolius? Kas gi kitas, jei ne aš! Kuris bebalsis ir beklausis garsiau už visus trauks tautinę giesmę? Aš! Aš! Aš – tikroji lietuvaitė!

 Miesto šventėje mylima žvaigždė sugadino nuotaiką: siaubingą padėti bandė gelbėti keli žiūrovai.<br> 123rf.com asociatyvioji nuotr.
 Miesto šventėje mylima žvaigždė sugadino nuotaiką: siaubingą padėti bandė gelbėti keli žiūrovai.<br> 123rf.com asociatyvioji nuotr.
Daugiau nuotraukų (1)

Laisvūnė Rašeivaitė

Jul 30, 2023, 9:42 PM

Su tokiomis mintimis strapalioju priešais veidrodį, į visas puses sukiojuosi ir mintyse įsivaizduoju, kokia šiemet bus puiki Karaliaus Mindaugo karūnavimo diena. Giedoti šalies himną viena gaida su lietuviais visame pasaulyje šiemet kaip niekad pasirengusi.

Mano vyras iš šono nužvelgia ir tepaklausia: „Lauke karšta, neišgriūsi tiek prisirengusi?“

Aš pasipiktinu, kad galima truputuką pakentėti. Ir dar jam priduriu, kad kitiems metams nupirksiu ir vyrišką tautinį kostiumą. Tai bent būsime pora!

„Aha, tiktai ir man karolių nepamiršk. Koks būsiu patriotas be gintarų“, – į akis šaiposi nedėkingasis.

Apsidžiaugiu nuėjusi į miesto šventę, nes scenoje dainuoja mano mėgstamas dainininkas – tikra scenos žvaigždė. Net pykteliu, kai klausytis trukdo visokie pažįstami – nuo giminių iki valdininkų ir net seimūnų. Na, bet tokia jau gyvenimo mažame mieste kaina.

Artėja valanda, kai lietuviai rengiasi giedoti himną. Visur, tik ne mūsų miestelyje. Likus kelioms minutėms, scenos žvaigždė staiga paskelbia, kad dabar dainuos savo svarbiausią hitą.

Pajuntu, kad mano delnai ima drėkti. Koks dar hitas, jei laikas – himnui?!

Nervingai imu pešioti sijono siūlę. Liaujuosi tiktai tuomet, kai pajuntu praardytą skylę.

Žiūriu, seimūnas irgi ima mindžikuoti, muistytis, po to – muzikantams rodyti visokius ženklus. Ištiesusi per visą ilgį kaklą matau, kad garso operatoriui liepia išjungti garsą.

O siaube, niekas net nesirengia jo klausyti! Suprask, kas tas seimūnas, palyginti su brangiai atsieinančia scenos žvaigžde! O ir honoraro gal dar neatidirbo…

Iš mano entuziazmo nelieka nė lašelio, kai suprantu, kad Tautiškai giesmei jau vėlu.

Užtat scenos žvaigždė pabunda iš letargo. Pareiškia, kad dabar drauge su visais lietuviais pasaulyje giedosime Tautišką giesmę. Po pyp pyp pyp, su kokiais visais? Taigi visi jau baigė!

Nusiminusi ir pikta, aš, lietuvaitė su gintaro karoliais, imu miauksėti himno žodžius. Bet galvoju apie praardytą savo sijoną. Kažin kiek kainuos jį sutaisyti?

O ir žvaigždė turbūt moka tik vieną posmą, nes jį sugieda, visi pritaria, po to nutyla. Iš paskos nutyla žmonės, vienas kitas bando gelbėti siaubingą padėtį.

Štai kas atsitinka per vadinamąsias muzikos žvaigždes – nuotaika sugadinta, sijonas praardytas, netgi seimūnas – pažemintas.

Ši subjektyvi autoriaus nuomonė nebūtinai sutampa su redakcijos: už skaitytojo turinį lrytas.lt neatsako.

UAB „Lrytas“,
A. Goštauto g. 12A, LT-01108, Vilnius.

Įm. kodas: 300781534
Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

lrytas.lt redakcija news@lrytas.lt
Pranešimai apie techninius nesklandumus pagalba@lrytas.lt

Atsisiųskite mobiliąją lrytas.lt programėlę

Apple App Store Google Play Store

Sekite mus:

Visos teisės saugomos. © 2024 UAB „Lrytas“. Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Lrytas“ sutikimą.