Svarbu visiems tėvams: paaiškino, kaip sausį bus mokami vaiko pinigai

2020 m. sausio 10 d. 09:54
Eglė
Esu dviejų vaikų mama. Keičiantis metams truputį nerimauju dėl to, kokie ir kada vaiko pinigai mus pasieks. Iš jų negyvename, o dedame taupymui, bet vis tiek norisi suprasti.
Daugiau nuotraukų (2)
Visuomet vaikų pinigus gaudavome apie 12 mėnesio dieną. Tada pernai, sausį, kai didėjo vaiko pinigų suma, prisimenu, kad jų išmokėjimas buvo kiek uždelstas. Gavome gerokai vėliau. Tad gal žinote, ar šį sausį vaiko pinigų taip pat reikės palaukti?
Ir kokio dydžio sausį bus pinigai? Ar jau po 60 eurų, pagal naują tvarką, ar dar vis po 50 eurų? Ačiū už informaciją.
***

Prasidėjus naujiems metams teks kitaip skaičiuoti pinigines išlaidas – pokyčiai patinka ne visiems

Kauno miesto savivaldybės ryšių su visuomene vyriausioji specialistė Eglė Čekavičienė atsakė į moters klausimus.
"Kauno miesto savivaldybės administracija lėšas vaiko išmokai mokėti numato gauti 2020 m. sausio 13 d. (taip informavo Socialinių paslaugų ir priežiūros departamentas prie SADM). Gavusi šias lėšas Kauno miesto savivaldybės administracija iš karto perves pinigus vaiko išmokos gavėjams.
Atsižvelgiant į tai, kad ši išmoka vaikui mokama už praėjusį mėnesį, todėl 2020 m. sausio mėnesį išmoka bus išmokėta už 2019 m. gruodžio mėn. ir ji bus tokio pat dydžio, kokią gavo 2019 m. gruodžio mėnesį už 2019 m. lapkričio mėnesį, t.y. apie 50,16 euro. 2020 m. vasario mėnesį vaiko išmoka turėtų būti išmokėta už 2020 m. sausio mėnesį ir padidinta, t.y., apie 60,06 euro", - paaiškino E.Čekavičienė.
išmokavaiko pinigai^Instant
Rodyti daugiau žymių

UAB „Lrytas“,
A. Goštauto g. 12A, LT-01108, Vilnius.

Įm. kodas: 300781534
Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

lrytas.lt redakcija news@lrytas.lt
Pranešimai apie techninius nesklandumus pagalba@lrytas.lt

Atsisiųskite mobiliąją lrytas.lt programėlę

Apple App StoreGoogle Play Store

Sekite mus:

Visos teisės saugomos. © 2026 UAB „Lrytas“. Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Lrytas“ sutikimą.