Kaip užkalbinti merginą, jei bijai, kad nebeturėsi ką pasakyti

Mindaugas klausia: „Sveikas, turiu klausimų dėl merginų. Aš stengiuosi merginas kabinti klube, nors dažniausiai visą vakarą prastoviu ir neprieinu. Aš neįsivaizduoju, ką turėčiau sakyti? Na pasakysiu „labas“, o ką toliau šnekėti? Juk neklausi klube: „kaip sekasi“ ar „ką čia veiki“. Nežinau, bendravimas yra didžiausia mano baimė. Prisimenu, nuo mažens su draugais eidavome prie kokių merginų ir labai dažnai yra buvę, kad jos sakydavo: „kodėl jūsų draugas tyli?“ Tai labai stipriai įstrigę mano galvoje. Nežinau, gal ir galėčiau su merginomis užmegzti santykius, bet dėl bendravimo, dažnai susimaunu. Ką man reikia daryti? Skaityti straipsnius ir pasakoti apie politiką, sportą?“

Daugiau nuotraukų (1)

Eidminas Zaksas

Jan 30, 2014, 1:02 PM, atnaujinta Feb 16, 2018, 10:05 PM

***

Visų pirma reikia suprasti, kad tai normalu. Baimė, kad nebeturėsi ką pasakyti, yra viena didžiausių baimių siekiant susipažinti. Kaip tik dėl to dauguma vyru labiausiai nori sužinoti ne principus ir metodus, kaip suvilioti moterį, o pokalbio idėjas („pickup lines“). Bet tie, kas domisi „Pickupu“, yra dešimtis kartų girdėję tokį pasakymą: „Svarbu, ne ką sakai, o kaip sakai“. Bet ką tai keičia? O gi – nieko. Baimė nedingsta ir vis vien kažką pasakyti reikia.

Taigi, kaip įveikti „neturėjimo ką pasakyti“ baimę? Tai pasiekti galima atlikus net 6 būdais. Vienos užduotys yra greitos ir paprastos, kitos – reikalaujančios laiko, bet efektyvios, o trečios – vidinės, susijusios su tavo mąstysena. Išsiaiškinkime jas:

1. Lengviausiai įgyvendinama užduotis – pasiruošk kelias pokalbio idėjas. Jų – pilnas internetas. Arba jeigu nori koncentruotos ir Lietuvai pritaikytos informacijos, rekomenduoju knygą „Suviliok moterį“, joje rasi virš 200 tokių idėjų. Kai savo mintyse turėsi paruoštus tris užkalbinimo būdus, tris juokelius ir tris įdomias istorijas, užkalbinti merginą bus kur kas paprasčiau. Paruoštų pokalbio idėjų galėsi net nepanaudoti, bet jas žinodamas, jausiesi užtikrinčiau, todėl užkalbinimas taps sėkmingesnis.

2. Kitas dalykas, kurį turėtum padaryti, tai tiesiog mokytis bendrauti. Tau šioje srityje nesiseka ne dėl to, kad toks gimei, o dėl to, kad mažai praktikuojiesi. Galiu lažintis, kad esi intravertas. Nesi linkęs bendrauti, labiau mėgsti galvoti, turi vieną ar du geriausius draugus, tau patinka ramybė, o į klubus eini daugiau dėl reikalo, nei dėl malonumo. Bet palaikyti pokalbį gyvą ir įdomų, galima išmokti. Kaip tai padaryti? Gana paprasta: surask informacijos (knygos, „Google:), praktikuokis ir analizuok save.

Pavyzdžiui, aš esu absoliutus intravertas, vos prieš kelis metus mano bendravimo įgūdžiai buvo apgailėtini. Bet daug praktikavausi, gatvėse susipažinau su keliais tūkstančiais merginų ir viskas pasikeitė. Netapau ponu „Super socialiuoju“, bet bendrauti sekasi žymiai geriau. Išmokti bendrauti – procesas, kuris reikalauja laiko. Kad pastebėtum ryškius rezultatus, prireiks metų, bet rezultatais mėgausiesi visą likusį gyvenimą.

Beje, nemanyk, kad turi kalbėti apie kažką prasmingo. Tavo minėti straipsniai apie politiką ir sportą – tikra savižudybė, jei į tai nežiūrima per juoko prizmę. Vietoje nuobodaus bendravimo – juokauk, erzink, žaismingai šaipykis. Kai mergina pasako savo vardą, atsakyk, kad netiki ja ir manai, jog jos vardas yra Artūras. Rimtų temų, kuriomis būtų įdomu bendrauti, galima pritrūkti, bet būti žaismingam – timptelėti merginai už plaukų ar žaisti nykščių karą, visuomet rasi tinkamų progų.

3. Kita puiki, bet reikalaujanti laiko ir pastangų, priemonė – išmokti neverbalinio bendravimo. Klubuose tai – šokis. Jei puikiai šoksi, žodžių tiesiog nebereikės.

4. Paskutinė techninė užduotis - atrask sau tinkamiausią būdą susipažinti su žmonėmis. Jeigu esi intravertas, klube nesijausi, kaip žuvis vandenyje. Tiesa, kartais verta perlipti per save ir dėl kažkokio tikslo daryti tai, kas ne itin malonu. Šiuo atveju, net jei tau nepatinka eiti į klubą, vietoje to, kad sėdėtum namuose, ten nuėjęs padidinsi tikimybes susipažinti su savo būsima mergina.

Bet galbūt kitoje vietoje, paprastesniu būdu, pasiektum geresnių rezultatų? Pavyzdžiui, man kur kas labiau patinka pažintys gatvėse. Tuomet nereikia apsimetinėti, kad tau neįtikėtinai linksma, nereikia konkuruoti su minia girtuoklių, gali tiesiog būti savimi ir mėgautis merginų šypsenomis, nes dienos metu užtenka prieiti, atskleisti susidomėjimą, ir jos tampa laimingos. Nors atrodytų, dieną, apie ką kalbėti, yra svarbiau nei naktį, bet dienos metu, kai manęs nesupa šimtai kitų žmonių, aš tiesiog jaučiuosi kur kas geriau.

Galbūt ir tu esi ne savo teritorijoje. Karpiai gyvena ežeruose, ne jūrose.

5.Dabar prieikime prie vidinių (psichologinių) užduočių. Suprask, kad nenoras tuščiažodžiauti, nėra tavo trūkumas. Tu gali būti tyliausias žmogus kambaryje ir jeigu dėl to jausiesi gerai, jei patiksi pats sau, tuomet ir visi aplinkiniai tavimi žavėsis. Pasaulyje egzistuoja skirtingų temperamentų žmonės – intravertai ir ekstravertai. Vakarų kultūrose manoma, kad ekstravertai yra geresni, neva tik tokie turi būti lyderiai. Rytuose yra priešingai – vertybė yra tyla ir mąstymas.

Ekstravertai moka sujungti žmones, bet ne ką prastesni yra ir jų oponentai. Visi pasaulio kūrėjai ir genijai buvo intravertai – Edisonas, Einšteinas, Da Vinčis ir t.t. Taigi nustok save smerkti, kad nesi toks, koks yra kažkuris tavo, niekada neužsičiaupiantis, draugas. Tu turi savų privalumų ir turi išmokti jais mėgautis.

6. Galiausiai priimk nesėkmes. Suprask, kad jų neišvengsi, bet kiekviena nesėkmė tave priartins prie tikslo. Visiems būna, kad su kažkuo tiesiog „nesiriša“ bendravimas ir tiek. Kai susitinka du intravertai, normalu, kad kartais užlieja nejauki tyla. Bet bus tokių merginų, su kuriomis tiesiog nenustosi bendrauti ir kartais pasitaikys momentų, kai teks varžytis, kuris pirmas dėstys savo mintis. Tiesiog turi eiti ir mėginti. Galiausiai sutiksi tokią, šalia kurios pamirši ką reiškia „bendravimo nesklandumai“.

Kiekvienas NE, tave priartina prie TAIP. Siek savo tikslo ir jį pasieksi.

E.Zaksas yra knygos „Suviliok moterį“ autorius

Ši subjektyvi autoriaus nuomonė nebūtinai sutampa su redakcijos: už skaitytojo turinį lrytas.lt neatsako.

UAB „Lrytas“,
A. Goštauto g. 12A, LT-01108, Vilnius.

Įm. kodas: 300781534
Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

lrytas.lt redakcija news@lrytas.lt
Pranešimai apie techninius nesklandumus pagalba@lrytas.lt

Atsisiųskite mobiliąją lrytas.lt programėlę

Apple App Store Google Play Store

Sekite mus:

Visos teisės saugomos. © 2024 UAB „Lrytas“. Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Lrytas“ sutikimą.