Kaunietis nustėro išvydęs „N-18“ vaizdus prie viešojo transporto stotelės: „Ar čia normalu?“ (1)
2025 m. kovo 3 d. 20:33
Pirmadienį su naujienų portalo „Kas vyksta Kaune“ susisiekęs kaunietis Algimantas išreiškė savo pasipiktinimą viešojo transporto stotelėje pamatyta reklama.
Daugiau nuotraukų (2)
„Vaikai eina iš mokyklos ir mato tokias reklamas, ar čia normalu?“, – atsiųstame trumpame laiške klausimą kėlė nuotrauka pasidalijęs vyriškis.
Tiesa, kurioje vietoje „puikuojasi“ ši reklama, kaunietis nenurodė.