Pasak Klaipėdos savivaldybės Miesto ūkio departamento direktoriaus Liudviko Dūdos, statybininkų trūkumas uostamiestyje ypač skaudžiai kerta daugiabučius namus norintiems atsinaujinti klaipėdiečiams, rašo "Klaipėda".
Per savivaldybę renovacijos programoje dalyvauja 21 pastatas. Dalis šių namų organizavo konkursus rangos darbams įsigyti, bet nesėkmingai. Jie neįvyko, nes įmonės pasiūlė labai aukštas darbų kainas.
„Konkursų dalyvių pateiktos kainos yra du kartus didesnės nei išlaidos, numatytos prieš dvejus metus rengtuose namų investiciniuose planuose. Skirtumas tikrai didelis“, – komentavo direktorius.
Pasak L.Dūdos, vienam namui renovacijos darbus buvo pasiūlyta atlikti už milijonu litų didesnę sumą, nei numatyta investiciniame plane. „Nė vienas gyventojas nesutiks pasirašyti tokios sutarties. Tai yra suprantama“, – pabrėžė vadovas.
