Miestą gražinusiam kėdainiečiui iškviesti pareigūnai: neįprasta – žmogus puošia, ne niokoja

Prieš mokslo metus Kėdainių miesto seniūnijos darbininkai darbo turėjo į valias. Buvo stengiamasi prieš rugsėjį sutvarkyti vaikų žaidimų erdves, suoliukus, poilsio zonas. Vyrai plušėjo iš peties, tačiau nebuvo išvengta ir nesusipratimų – vienam darbininkui buvo iškviesti policijos pareigūnai. Kaip paaiškėjo vėliau – visai be reikalo.

Visai neseniai darbininkai nutinkavo apsauginę sienelę sankryžoje prie Šviesiosios gimnazijos.<br>Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.
Visai neseniai darbininkai nutinkavo apsauginę sienelę sankryžoje prie Šviesiosios gimnazijos.<br>Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.
Daugiau nuotraukų (1)

Dimitrijus Kuprijanovas

Sep 13, 2022, 8:53 AM, atnaujinta Sep 13, 2022, 8:57 AM

Dažė stotelę

Kėdainių miesto seniūnijai priklausančiame Bartkūniškio kaime seniūnijos darbininkas tvarkė autobusų laukimo stotelę.

Prieš rugsėjį stotelę norėta atnaujinti – nudažyti, kad vaikams, laukiantiems autobuso, joje būtų maloniau ir jaukiau.

Tačiau pravažiuojantis asmuo, pamatęs darbininką, paskambino į Bendrąjį pagalbos centrą ir pranešė, kad asmuo vagia stotelės suoliuką, galimai norėdamas jį panaudoti malkoms.

Atskubėjo policija

Į tokį pranešimą reaguojama nedelsiant – į įvykio vietą buvo pasiųsti policijos pareigūnai. Atvykę jie rado stotelėje besidarbuojantį žmogų. Šis paaiškino, kas toks yra ir ką čia veikia.

Pareigūnai tik pasijuokė, tačiau pagal visą procedūrą apklausė darbininką ir užsirašė jo asmens duomenis.

Darbų į valias

Tuo metu Kėdainių miesto seniūno pavaduotoja Samantė Mituzaitė Palubinskienė informavo, kad seniūnija darbų turėjo į valias: tvarkė vaikų žaidimų erdves, suoliukus, poilsio zonas, pradėtas ir medžių genėjimas.

Darbai vyksta ir miesto parke, kur tvarkoma vandalų suniokota sporto erdvė.

O visai neseniai darbininkai nutinkavo apsauginę sienelę sankryžoje prie Šviesiosios gimnazijos.

Prašo pranešti

Kėdainių miesto seniūnija gana dažnai sulaukia gyventojų pranešimų apie mieste gadinamus mažosios architektūros elementus, sporto ir laisvalaikio įrangos niokojimą, apie sulaužytus ar išpieštus suoliukus, pridergtus ar išpaišytus viešuosius tualetus ir kt.

Apie miesto parką kamuojančias problemas „Rinkos aikštė“ kiek anksčiau yra kalbėjusi su seniūnijos darbo organizavimo inžinieriumi Vytautu Petraičiu.

„Jie net betoninę šiukšliadėžę į upę nuridena. Kur mano keli vyrai vos pajudina, kur technikos reikia.

Aš neįsivaizduoju, kiek pykčio ir jėgos jie išnaudoja gadindami mūsų visų turtą. Tai yra baisu. Mes netylime, rašome pareiškimus policijai, žiūrime kameras, bet, matyt, reikia kažkokių kitokių priemonių.

Visada gyventojų prašome – jei matote darant kažką negero – netylėkite, sudrausminkite, praneškite, nes tai visų mūsų turtas“, – akcentavo visko per savo darbo metus matęs specialistas.

UAB „Lrytas“,
Gedimino 12A, LT-01103, Vilnius.

Įm. kodas: 300781534
Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

lrytas.lt redakcija news@lrytas.lt
Pranešimai apie techninius nesklandumus webmaster@lrytas.lt

Atsisiųskite mobiliąją lrytas.lt programėlę

Apple App Store Google Play Store

Sekite mus:

Visos teisės saugomos. © 2023 UAB „Lrytas“. Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Lrytas“ sutikimą.