Pasišovus statyti skulptūrą „Karaliai“, kauniečiai suskubo priešintis: yra svarbesnių darbų (1)
2025 m. balandžio 8 d. 20:55
Lrytas Premium nariams
Pasišovus statyti skulptūrą „Karaliai“ kauniečiai pastebėjo, kad trys karaliai jau stovi prie Nacionalinio M. K. Čiurlionio dailės muziejaus, ir pasiūlė verčiau atkurti vieną suniokotą meno kūrinį. Jo istorija – įdomi.