Sekmadienį Lietuvoje vyravo karšti orai, gyventojai laiką leido miestuose, parkuose ir prie vandens telkinių. Nors dalyje Lietuvos karščius kiek atvėsino prapliupęs lietus, kita dalis šalies gyventojų maloniai leido laiką besimėgaudami vasariškais orais.