Vos tik intensyvi saulė nušvietė pajūrį, Palangos paplūdimiai akimirksniu prisipildė poilsiautojų. Šiltas oras ir gaivus jūros vėjas į kurortą suviliojo minias žmonių iš visos Lietuvos. Vieni mėgavosi saulės voniomis, kiti drąsiai nėrė į bangas ieškodami atgaivos. Aktyvesni lankytojai rinkosi paplūdimio tinklinį, pasivažinėjimus dviračiais ar ilgus pasivaikščiojimus pajūriu. Gelbėtojams darbo netrūko – jie nuolat stebėjo poilsiautojų saugumą ir priminė apie atsargumą vandenyje. Kadrus vasaros sostinėje užfiksavo ELTA fotografas Julius Kalinskas.