Savaitgalį lietuviai su didžiuliu karščiu kovoja įvairiais būdais. Vieni – namuose visu pajėgumu įjungia oro kondicionierius, kiti traukia į paplūdimius. O štai kauniečiai masiškai nugulė Lampėdžių ežero smėlį. Lrytas fotografo Gintauto Bitvinsko kadruose – vasarojantys lietuviai.