Nuo sekmadienio vakaro orai smarkiai pablogėjo ir iki pirmadienio ryto daugelį šiaurės Graikijos regionų, įskaitant Salonikus, padengė nemaža sniego danga, kuri neskuba tirpti – šaltis nesitraukia ir savaitės viduryje.
Hortiatis, Panorama, Retziki, Melissochori, Oreokastro ir Lagkadaso savivaldybių vietovėse gyventojai juokavo, kad vaizdai už lango primena ne artėjančias Velykas, o Kalėdas, nors pripažįsta, kad „tokio sniego nematome net žiemą“.
Dėl netikėtai iškritusių gausių kritulių Salonikuose buvo uždaryti keliai, todėl sutriko susisiekimas. Be to, kelios mokyklos nukentėjusiose vietovėse dėl pavojingų sąlygų buvo uždarytos.
Pranešama, kad dėl smarkios pūgos padaryta nemaža žala pasėliams, vaismedžiams, ypač vyšnioms.
Nemalonūs orai nusislinko ir iki turistų pamėgtos Kretos salos, kurioje taip pat vyrauja šiam sezonui nebūdinga žema temperatūra. Visgi jau greit oras vėl turėtų šilti.
„Frontas pamažu silpnės, tačiau šalti orai išsilaikys iki savaitės vidurio“, – sakė meteorologė Anastasija Tyraski.
Nuo ketvirtadienio, žada sinoptikai, temperatūra pradės kilti, o savaitgalį grįš prie sezoninių normų, kurios Graikijoje balandžio mėnesį siekia apie kiek daugiau nei 20 laipsnių.