Astrologė Palmira: dar labiau sustiprės tikri meilės ryšiai

Diena netinkama intensyviai veiklai ar sunkiems darbams atlikti. Ypač biurokratiniai reikalai nesiklostys taip sklandžiai, kaip norėtųsi. Labiau gali nusivilti ir tie, kuriems teks tvarkyti reikalus su užsieniečiais, spręsti išvykimo į užsienį problemas (tiek darbo, tiek asmeniniais reikalais). Ne pats geriausias laikas ir juridiniams bei piniginiams, turto reikalams tvarkyti – galimi įvairūs nenumatyti kliuviniai.

Tikri meilės ryšiai tik dar labiau sustiprės, o atsitiktiniai subyrės savaime.<br>123rf.com nuotr.
Tikri meilės ryšiai tik dar labiau sustiprės, o atsitiktiniai subyrės savaime.<br>123rf.com nuotr.
Daugiau nuotraukų (1)

lrytas.lt

Dec 9, 2014, 4:53 PM, atnaujinta Jan 19, 2018, 2:20 PM

Tad nereikėtų dėti didelių vilčių į gaunamas pasiūlymus ar pažadus (ypač užsieniečių arba valdininkų). Labiausiai kliudys per dideli reikalavimai ir ambicijos, tad būkite kuklesni, saikingesni.

Šiandien bus svarbu atjauta. Tai dovanojimo laikas. Pamąstykite apie tuos, kam sunkiau nei jums einasi. Svarbiausi šiandien bus vaikai. Jiems skirkite daugiau dėmesio ir negailėkite dovanų.

18val. 43 min. Venera įeis į Ožiaragio ženklą ir juo judės iki kitų metų sausio 3 d. Per šį laiką romantiški jausmai taps ne tokie reikšmingi, labiau slepiami. Kita vertus, tikri meilės ryšiai tik dar labiau sustiprės, o atsitiktiniai subyrės savaime. Mėgstantiems flirtą, pramogas – gana nuobodus metas. Tai geras laikas ieškoti pelningesnio darbo, geresnių pareigų. Šiuo metu megsis nuolatiniai meilės ryšiai, pagrįsti rafinuotais jausmais ir dažnai protingu išskaičiavimu.

Iš antradienio į trečiadienį geriausia nieko nesapnuoti, bet kokie sapnai – geri ar blogi – reiškė įspėjimą apie galimą grėsmę, apgaulę.

Blogas ženklas: pasisavinti pamestą daiktą (prisiminsite svetimas problemas), atsakyti prašančiam, nulaužti medžio ar krūmo šaką, skinti gėles, jei namie gėlė nuvystų, sugrįžti kur nors išėjus.

Geras ženklas: ką nors pamesti ar jei iš jūsų ką nors apvogtų (išvengsite gresiančių nemalonumų, nesėkmių, ligų), jei namie gėlė išsiskleistų ar gauti gėlių dovanų, jei paukščio plunksna ant galvos užkristų.

Žvilgsnis į priekį: ketvirtadienis netinkamas piniginiams ir turto reikalams tvarkyti; palankūs gelsvi, auksiniai atspalviai.

Avinas (03 21–04 21). Nors metas palankus, rizikuoti nederėtų. Venkite avantiūrų – tiek tvarkydami reikalus, tiek jausmų srityje. Patartina netvarkyto atsakingų juridinių, finansinių reikalų. Galimi nesklandumai dėl netikusio vaikų elgesio mokykloje. Netinkamas laikas aiškintis santykius su mylimu žmogumi ar sutuoktiniu.

Jautis (04 21–05 21). Niekur neskubėkite, venkite ginčų su tėvais, juolab vadovybe. Jei nuomonės skiriasi, atidėkite svarbų pokalbį. Rytmetys kiek palankesnis – vakarop įtampa augs. Patartina netvarkyti svarbių profesinių reikalų (nebent telefonu ir tik su tuo žmogumi, kuriuo pasitikite, kuris jums patinka). Būkite atidesni maisto kokybei.

Dvyniai (05 21–06 22). Aplinkinius intriguosite, tačiau neskubėkite užmegzti naujų pažinčių (ypač kelionėje), taip pat venkite ginčytis ar aklai palaikyti kieno nors nuomonę. Apdairiai žadėkite, atsargiai įsipareigokite – galite ilgam susikompromituoti, ypač per netikusius partnerius ar pažeisdami įstatymus.

Vėžys (06 22–07 22). Darbų per akis, tačiau nesistenkite jų visų atlikti – skubėdami darbo tik padvigubinsite. Galimos problemos dėl pinigų, užsienio partnerių arba sutuoktinio reikalų, kelionės, tačiau šiandien nieko nepavyks pakeisti.

Liūtas (07 22–08 23). Ryžtingam, savarankiškam apsisprendimui palankesnis rytas, ir tai bus nebloga proga perimti iniciatyvą. Geriau atidėti atsakingus žingsnius dėl karjeros.

Mergelė (08 23–09 23). Jei esate įpratę pirma pajusti, paskui apsispręsti – nemalonumų nepatirsite. Vis dėlto reikėtų labiau pasisaugoti intrigantų, paskalų platintojų. Ir nesiveržkite prie darbų, ką galite, atidėkite porai dienų.

Svarstyklės (09 23–10 23). Permainingas metas – gali tekti staigiai persiorientuoti ir gelbėti savo reputaciją. Antrą dienos pusę galimas nemalonus įvykis, kuris sutrikdys visą dienos eigą. Atidžiai įsiklausykite į draugų patarimus, tačiau turėkite ir savo nuomonę.

Skorpionas (10 23–11 23). Patartina pabaigti užmestus darbus, jei nenorite patekti į vadovybės nemalonę. Nederėtų duoti atsakymo į gautus pasiūlymus, net jei jie pasirodys naudingi. Jei teks bendrauti su vadovybe, būkite aiškūs, konkretūs, kitaip liksite nesuprasti, neišgirsti.

Šaulys (11 23–12 22). Nors ši diena gana palanki, galite nukentėti dėl ambicijų, per geros nuomonės apie savo draugus, partnerius – jei remsitės jais, o ne savimi, galite pralaimėti kritinę akimirką. Taip pat nereikia manyti, jog kas nors (visuomenė, įtakingi, svarbūs asmenys, vadovybė, partneriai) paisys jūsų senų nuopelnų, autoriteto.

Ožiaragis (12 22–01 21). Įtemptas metas, tad neskubinkite įvykių eigos ir neišgyvenkite dėl galimų nesusipratimų. Deja, šiandien viskas brangiai kainuos – už ačiū nieko negausite. Būkite atsargesni tvarkydami piniginius, turto ir teisinius reikalus. Galimos baudos, netikėti mokesčiai.

Vandenis (01 21–02 20). Pasistenkite į situaciją pažvelgti iš šalies ir nebijokite dvejonių: jos bus naudingos, nes apsaugos nuo impulsyvaus sprendimo. Venkite pasiduoti sutuoktinio ar partnerių spaudimui – vėliau gailėsitės.

Žuvys (02 20–03 21). Būkite atsargūs kelyje, atidūs darbe – klaidos, kvaili atsitiktinumai gali nulemti nelaimę. Venkite bet kokių ginčų su vadovybe – nenorėkite būti protingesni už savo viršininką, tad darykite, kas pasakyta, priešingu atveju bus užkirstas kelias siekti karjeros.

UAB „Lrytas“,
Gedimino 12A, LT-01103, Vilnius.

Įm. kodas: 300781534
Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

lrytas.lt redakcija news@lrytas.lt
Pranešimai apie techninius nesklandumus webmaster@lrytas.lt

Atsisiųskite mobiliąją lrytas.lt programėlę

Apple App Store Google Play Store

Sekite mus:

Visos teisės saugomos. © 2023 UAB „Lrytas“. Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Lrytas“ sutikimą.