Kuris Zodiako ženklas yra „pats pačiausias“?

Visi Zodiako ženklai labai skiriasi vienas nuo kito – niekas tuo neabejoja. Astrologai nusprendė sudaryti „pačių pačiausių“ Zodiako ženklų sąrašą ir pasižiūrėti, kas kokioje srityje pirmauja.

Kiekvienas Zodiako ženklas yra lyderis kurioje nors srityje.<br>123rf nuotr.
Kiekvienas Zodiako ženklas yra lyderis kurioje nors srityje.<br>123rf nuotr.
Daugiau nuotraukų (1)

Lrytas.lt

Oct 29, 2016, 12:07 PM, atnaujinta May 9, 2017, 11:33 PM

Stipriausias Zodiako ženklas – Žuvys

Astrologai laiko, kad pats stipriausias Zodiako ženklas yra Žuvys. Tai atrodo gana keista, juk šio ženklo atstovai gana jautrūs ir sentimentalūs. Iš kur gi jų jėga? Žuvys turi labai daug vidinių resursų, kurių neturi kiti Zodiako ženklai. Kai, pavyzdžiui, užsispyrę ir ambicingi Avinai ir Ožiaragiai kenčia pralaimėjimą, Žuvys užima gana tvirtas pozicijas. Galima sakyti, kad Žuvys linksta, o ne lūžta.

Seksualiausias Zodiako ženklas – Avinas

Pačiu seksualiausiu Zodiako ženklu laikomas Avinas. Šio ženklo atstovai energingi, patrauklūs, aistringi ir aktyvūs. Jiems nėra lygių meilės malonumuose. Avinai traukia dėmesį savo charizma ir vidiniu žavesiu.

Klastingiausias Zodiako ženklas – Skorpionas

Pačiu klastingiausiu Zodiako ženklu laikomas Skorpionas. Jeigu šio ženklo atstovai ima keršyti, jų nebeįmanoma sustabdyti. Jie veikia pačiais tobuliausiais metodais, juos sunku užčiuopti ir įtarti. Skorpionai – patys pikčiausi ir pavojingiausi priešai.

Ištikimiausias Zodiako ženklas – Mergelė

Pačiu ištikimiausiu Zodiako ženklu astrologai laiko Mergelę. Šio ženklo atstovai siekia rasti partnerį visam gyvenimui ir labai atsakingai renkasi savo antrąją pusę. Jeigu jie ką nors pasirenka, galima tvirtai sakyti, kad neištikimi šio Zodiako ženklo atstovai tikrai nebus.

Gražiausias Zodiako ženklas – Šaulys

Išoriškai patraukliausias Zodiako ženklas yra Šaulys. Šio ženklo atstovai iš prigimties labai harmoningai sudėti, tad visiškai teisėtai gali būti laikomi pačiais patraukliausiais. Be to, jie visada rūpinasi savo išvaizda, o tai dar labiau pabrėžia jų grožį ir patrauklumą.

Geraširdiškiausias Zodiako ženklas – Jautis

Pats geriausias Zodiako ženklas yra Jautis. Jis nemėgsta konfliktuoti, bendravime visada yra minkštas ir taktiškas, o tai jau savaime yra jo geranoriškumo požymis. Jaučiai gali suteikti nesavanaudišką pagalbą, dar kartą įrodydami, kad jų širdis pati didžiausia.

Zodiako ženklas, kuriam labiausiai sekasi – Dvyniai

Dvyniai yra Zodiako ženklas, kuriam labiausiai sekasi. Neretai jie atsiranda reikiamu laiku reikiamoje vietoje, ir tai daro juos dar sėkmingesniais, lyginant su kitais ženklais. Dvyniai iš prigimties optimistai, o tai lemia 90 proc. jų sėkmės. Dėl savo sėkmingumo jie gali būti vadinami ir pačiu laimingiausiu Zodiako ženklu.

Šeimyniškiausias Zodiako ženklas – Vėžys

Pačiu šeimyniškiausiu Zodiako ženklu reikėtų laikyti Vėžį. Šio ženklo atstovams šeimos vertybės – pirmoje vietoje. Jie stengiasi rasti savęs vertą partnerį, įsigyti jaukų namuką ir pasigimdyti krūvą vaikų. Tai pats idealiausias ženklas santuokai ir rimtiems santykiams.

Egoistiškiausias Zodiako ženklas – Liūtas

Pats egoistiškiausias Zodiako ženklas yra Liūtas. Nepaisant savo dosnumo ir draugiškumo, šio ženklo atstovai praktiškai viską daro dėl naudos sau. Jie mėgsta būti dėmesio centre, tai suteikia jiems energijos. Be to, Liūtai labai mėgsta pagyras ir meilikavimą, nes tokiomis akimirkomis jaučiasi pakylėti.

Labiausiai bendraujantis Zodiako ženklas – Svarstyklės

Labiausiai bendraujančiu Zodiako ženklu laikomos Svarstyklės. Joms tik duok paplepėti valandėlę kitą. Šio ženklo atstovams teikia malonumą naujos pažintys. Jai jie tarp žmonių, jaučiasi užtikrintai ir lengvai. Jiems sunku ištverti net vieną vienatvės dieną.

Uždariausias Zodiako ženklas – Ožiaragis

Pačiu uždariausiu Zodiako ženklu laikomas Ožiaragis. Ką galvoja šio ženklo atstovai, labai sunku įsivaizduoti. Jie retai kam patiki savo jausmus ir išgyvenimus, ir dažniausiai tarp žmonių elgiasi abejingai ir šaltai.

Genialiausias Zodiako ženklas – Vandenis

Pats genialiausias Zodiako ženklas yra Vandenis. Šio ženklo atstovai visada generuoja naujas idėjas. Labai gerai išvystyta jų fantazija ir kūrybinis mąstymas. Bet kartais jiems nepakanka jėgų išbaigti savo sumanymus, todėl visi jų genialūs išradimai ir projektai lieka nepripažinti.

UAB „Lrytas“,
Gedimino 12A, LT-01103, Vilnius.

Įm. kodas: 300781534
Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

lrytas.lt redakcija news@lrytas.lt
Pranešimai apie techninius nesklandumus webmaster@lrytas.lt

Atsisiųskite mobiliąją lrytas.lt programėlę

Apple App Store Google Play Store

Sekite mus:

Visos teisės saugomos. © 2023 UAB „Lrytas“. Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Lrytas“ sutikimą.