Apsauga iš raudono siūlo: ką reikia žinoti pagal Zodiako ženklą

Apsaugą iš raudono siūlo šiandien galima pamatyti gana dažnai. Tačiau svarbu atminti, kad tik teisingai parinktas talismanas gali jus apsaugoti nuo visų bėdų ir pritraukti jums sėkmę.

 Apsaugos iš raudono siūlo šiuo metu labai populiarios.
 Apsaugos iš raudono siūlo šiuo metu labai populiarios.
Daugiau nuotraukų (1)

Lrytas.lt

Oct 24, 2018, 2:54 PM

Skirtingiems Zodiako ženklams raudonas siūlas gali padaryti skirtingą poveikį. Vieniems jis tegali pagelbėti tik tam tikru aspektu, tuo tarpu kitiems yra nepakeičiamas talismanas, padedantis daugybėje gyvenimo sričių.

Ugnies ženklai: Avinas, Liūtas, Šaulys.

Šių ženklų atstovai pasižymi ryškiu ir ugningu temperamentu. Net jeigu išoriškai jie gali atrodyti gana susivaldantys ir stabilūs, šie žmonės sugeba nustebinti staigiais nuotaikos pokyčiais ir emocijų pliūpsniais. Jų veržlus charakteris padeda jiems būti lyderiais ir daug pasiekti karjeroje. Meilėje jiems taip pat dažnai šypsosi sėkmė, problemas kelia tik jų karštakošiškumas.

Žmonėms, gimusiems po šiais ženklais, raudonas siūlas padės išvengti nemalonumų, būti apdairesniais priimant svarbius sprendimus, o taip pat pritraukti sėkmę.

Oro ženklai: Dvyniai, Svarstyklės, Vandenis

Šie Zodiako ženklai pasižymi gerai išlavintu mąstymu ir maloniu charakteriu, todėl nemažai pasiekia savo veiklos srityse. Bet yra ir antra medalio pusė: Oro ženklų atstovai dažniau už kitus kenčia nuo nemigos ir ligų, susijusių su nervų sistema.

Dvyniams raudino siūlo apsauga padės palaikyti finansinį stabilumą, užkirsti kelią pervargimui esant dideliems krūviams ir nemigai. Svarstyklėms apsauga padovanos vidinę harmoniją, o vandenį išmokys atkreipti dėmesį į paprastus gyvenimiškus džiaugsmus ir apsaugos nuo protinio pervargimo.

Vandens ženklai: Vėžys, Skorpionas, Žuvys

Vandens stichijos atstovus neperdedant galima pavadinti pačiais unikaliausiais ir paslaptingiausiais. Jie yra patikimi ir ištikimi draugai, kurie esant reikalui gali stoti mūru už savo artimus ir brangius žmones. Tai geri darbuotojai ir puikūs sutuoktiniai, tačiau emocingumas šiuos žmones daro ne tik labai suprantančiais ir jautriais, bet ir gana kerštingais bei karštakošiais.

Vėžiams raudonas siūlas suteiks papildomą apsaugą ir padovanos jo namams ir šeimai gerovę. Žuvims toks aksesuaras padės siekti karjeros, o Skorpionams – sustiprinti savo intuiciją ir išvengti negatyvių žmonių.

Žemės ženklai: Jautis, Mergelė, Ožiaragis

Žmonės, gimę po šiais ženklais, neįtikėtinai praktiški ir geba teisingai įvertinti materialiąją savo gyvenimo pusę, prisitaikydami prie bet kokių situacijų. Juos galima pavadinti pačiais ištvermingiausiais iš visų Zodiako ženklų, bet tai nereiškia, kad jiems viskas lengvai sekasi. Šie žmonės – darboholikai ir daug dirba su savim, kad pasiektų išsikeltus tikslus.

Šių ženklų atstovams raudonas siūlas – tiesiog nepakeičiamas atributas. Jis padės apsaugoti jų darbo vaisius, palaikyti harmoniją ir šeimos materialųjį gerbūvį, susidoroti su kylančiais sunkumais ir pritraukti sėkmę.

Turinys pirmą kartą publikuotas 2017 metų spalio 5 dieną.

UAB „Lrytas“,
A. Goštauto g. 12A, LT-01108, Vilnius.

Įm. kodas: 300781534
Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

lrytas.lt redakcija news@lrytas.lt
Pranešimai apie techninius nesklandumus pagalba@lrytas.lt

Atsisiųskite mobiliąją lrytas.lt programėlę

Apple App Store Google Play Store

Sekite mus:

Visos teisės saugomos. © 2024 UAB „Lrytas“. Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Lrytas“ sutikimą.