10 daiktų, kurie į namus pritraukia skurdą

Sotus, pasiturimas gyvenimas – kiekvieno žmogaus svajonė, todėl dėmesys pinigų klausimui visada didelis. Mes daug mokomės, kylame karjeros laiptais ne vien tam, kad realizuotume savo potencialą, bet ir kad aprūpintume save ir savo šeimą.

 Jūsų finansinį gyvenimą gali veikti banalūs daiktai, esantys jūsų namuose.<br> 123rf nuotr.
 Jūsų finansinį gyvenimą gali veikti banalūs daiktai, esantys jūsų namuose.<br> 123rf nuotr.
Daugiau nuotraukų (1)

Lrytas.lt

Apr 11, 2019, 3:16 PM

Tik štai išsilavinimas, darbštumas ir mokėjimas taupyti dar negarantuoja nerūpestingo gyvenimo. Daug žmonių neblogai uždirba, bet jų pinigai išsibarsto lyg smėlis pro pirštus. Žmogus bando taupyti, skaičiuoja centus, bet gyvenime atsiranda aplinkybių ir pinigų problema tik pagilėja. Nenumatytos išlaidos, nutrauktos sutartys, darbo praradimas, baudos, delspinigiai – žmogui pradeda atrodyti, kad jį prakeikė.

Iš tiesų jūsų finansinį gyvenimą gali veikti banalūs daiktai, esantys jūsų namuose. Atsikratę jų, išmesite betvarkę iš savo gyvenimo ir vėl atrasite finansinę gerovę. Štai šie daiktai.

1. Sustojęs laikrodis

Sustojęs laikrodis simbolizuoja užsistovėjimą ir augimo nebuvimą. Bet ypač pavojingi sugedę laikrodžiai, kurių neįmanoma paleisti pakeitus baterijas. Toks daiktas trauks į namus destruktyvią energiją, o tai reiškia, juose nebus vietos harmonijai ir pertekliui.

Perkratykite namus, patikrindami visus surastus laikrodžius. Tai gali būti ne tik sieniniai, bet ir rankiniai laikrodžiai, saugomi dėžutėse su visokiu šlamštu. Skubiai sutaisykite arba išmeskite šiuos daiktus. Pamatysite, po kurio laiko jūsų problemos su pinigais užsimirš kaip blogas sapnas.

2. „Mirę“ daiktai

Ypač pavojingi jūsų finansinei gerovei gali tapti įvairūs „mirę“ daiktai. Tai gali būti sudžiūvusios ir vystančios gėlės, sudžiovinti vabalai ir drugeliai, žvėrių ir paukščių iškamšos, dirbiniai iš plunksnų, ant sienos kabantys ragai, ant grindų patiesti kailiai, apskritai viskas, kas kažkada gyveno ir vystėsi, o dabar ilsisi jūsų namuose, ir dar kaip papuošalas.

Visi šie daiktai simbolizuoja mirtį, o tai reiškia, atbaidys iš jūsų gyvenimo sėkmę, taip pat ir finansinę. Tiesiog peržiūrėkite savo namus šiuo atžvilgiu ir pašalinkite iš jų visus daiktus, kurie gali kliudyti patekti į jūsų namus teigiamai energijai. Tik tada juose įsivyraus harmonija, kuri padės atsirasti pertekliui.

3. Šiukšlės ir šlamštas

Šiukšlių ir šlamšto sankaupos namuose slepia itin blogą, destruktyvią energiją. Namai, kur kiekviename kambaryje betvarkė ir masė nereikalingų daiktų, o į balkoną išvis neįmanoma įeiti dėl daugybės sukaupto šlamšto, niekada nebus turto ir gerbūvio centru. Tarp šios betvarkės žmogaus galvoje nekils genialios kūrybinės idėjos, kurios jam padėtų praturtėti. Be to, nešvariuose ir apleistuose namuose žmogus paprasčiausiai negali pailsėti, kad pasireikštų darbo vietoje.

Todėl jeigu jums rūpi jūsų finansai, nedelsiant imkitės tvarkyti namus. Išmeskite iš jų nereikalingus daiktus, pavyzdžiui, senus laikraščius, dulkių padengtas slides, sugedusią techniką. Galiausiai viską sudėliokite į savo vietas, išplaukite grindis ir nuvalykite dulkes. Kai jūsų būstas suspindės jaukumu ir švara, pinigai nebeišeis iš jūsų namų.

4. Seni ir suplyšę drabužiai

Namų tvarkymas, siekiant išsaugoti pinigus, neturi apsiriboti tik balkonu, senais baldais ir dulkėtomis lentynomis. Tvarkymo centru turi tapti drabužinė arba daiktų spinta. Nedelsiant atsikratykite suplyšusių ar sunešiotų drabužių, kurie jums kelia blogas emocijas ir nekelia noro apsirengti. Jeigu radote megztinį ar džinsus, kurių nevilkėjote dvejus metus ar net ilgiau, meskite į šiukšlinę. Ten turi keliauti ir daiktai be poros. Puskojinė, batas ar pirštinė, neturintys poros, vargu ar pravers jums ateityje, o padaryti įtaką pinigams jūsų kišenėje dar ir kaip gali.

Nešiokite naujus, švarius ir tvarkingus drabužius net kai esate namuose, nematomi pašalinių akių. Tai bus jūsų geros nuotaikos ir pinigų pertekliaus užstatas.

5. Sugedę daiktai

Bet koks sugedęs ar sulūžęs daiktas, ar tai būtų susikreivinusios spintelės durys, ar perdegusi lemputė, yra neigiamos energijos susikaupimo taškas. Ir kuo daugiau tokių taškų, tuo sunkiau žmogui išsaugoti trokštamą harmoniją, o kartu su ja ir gerbūvį. Labai pavojingi šiuo atžvilgiu sudužę indai. Valgyti iš skilusios lėkštės ar gerti iš nudaužto puodelio – vadinasi, nuolat gyventi pusbadžiu. Ne mažiau pavojingi ir įvairūs vandens nutekėjimai. Jeigu teka iš tualeto bakelio ar sugedęs kranas virtuvėje, iš kurio nuolat kapsi vanduo, jūsų namus paliekančių pinigų srautas tik didės.

Pasielkite kaip tikras šeimininkas. Suremontuokite kraną, priveržkite dureles, sudaužytus indus pakeiskite naujais, ir pastebėsite, kaip jūsų išlaidos laipsniškai sumažės.

6. Sudužę veidrodžiai ir stiklai

Sulūžę ir sudužę daiktai pripildo namus negatyvios, atstumiančios energijos, nepadedančios kaupti. Bet kai kalbama apie sudužusį veidrodį ar skilusį stiklą, aplinkybės gali susiklostyti visiškai blogai. Tai dar pavojingesni ženklai, kurie simbolizuoja nuostolius. Jie gali lemti šeimininkams sunkias ligas ir fatališkas pasekmes, gali nuskurdinti žmogų ir priversti parduoti namus.

Pavojų kelia ne tik namuose esantys skilę stiklai ir sudaužyti veidrodžiai. Jeigu tokių pažeidimų yra automobilyje, juos taip pat reikia nedelsiant pašalinti.

7. Sutrintas valymo inventorius

Atkreipkite dėmesį ir į instrumentus, kuriais valote savo būstą. Jeigu jie nėra padorios būklės, tai taip pat gali nuo jūsų atitraukti pinigus. Sutikite, kur kas maloniau šluoti namus puriu šepečiu, plauti grindis nauju skuduru ir valyti dulkes švaria šluoste. Susidėvėjęs inventorius prastai susidoros su savo funkcija, o tai reiškia, kad net po tvarkymo pinigai smulkiomis srovelėmis paliks jūsų namus.

Reguliariai atnaujinkite namuose valymo reikmenis. Ypač kruopščiai stebėkite šluotą, juk šis daiktas nuo neatmenamų laikų naudojamas apsaugoti namus nuo negatyvo.

8. Šiukšlės piniginėje ir kišenėse

Kad jus aplenktų skurdas, reguliariai tvarkyti reikia ne tik namus, bet ir piniginė, o taip pat drabužių kišenes. Ten jūs visada surasite besimėtančių smulkiųjų, pažymėtų bilietų, nereikalingų vizitinių kortelių, užsilikusių raštelių ir kitokio šlamšto, tarp kurio ir pinigus sunku surasti. Šiuos daiktus reikia negailestingai išmesti.

Beje, apžiūrėkite ir pačią piniginę. Joje neturi būti skylių, ji neturi būti suplyšusi, sutrinta ar deformuota. Pinigai neužsibus netvarkingoje piniginėje, todėl reguliariai ją keiskite į naują ir gražią. Į ją pinigai plauks patys.

9. Negatyvios nuotraukos ir paveikslai

Ar atkreipėte dėmesį, kokie paveikslai ir nuotraukos kabo ant jūsų sienų? O kokios nuotraukos saugomos jūsų fotoalbume, kompiuterio ir telefono atmintyje? Pinigams įtakos turi viskas, taip pat ir paveikslai.

Peržiūrėkite namų sienas, fotoalbumus ir įrenginių atmintį. Nuotraukos su prievartos scenomis, apokalipsės vaizdais ir visokia velniava turi būti nedelsiant išmestos ir pašalintos. Ten pat dera dėti vaizdus su skurdu, nuosmukiu, griūtimi, o taip pat bet kokias nuotraukas, kurios jums kelia priešiškumą, liūdesį ar nusivylimą. Pakeiskite jas pozityviais paveikslais, keliančiais jums malonias emocijas. Jos įkvėps naujiems pasiekimams ir atradimams.

10. Sugadinti turto simboliai

Kiekvienuose namuose, ko gero, surasime keletą turto simbolių, traukiančių jums ir jūsų artimiesiems finansinę gerovę. Tai gali būti pinigų medelis ar Budos statulėlė, raudonu siūlu perrištos trys kiniškos monetos ar virš lauko durų prikalta pasaga. Visi šie klestėjimo simboliai turi būti prižiūrėti ir geros būklės.

Jeigu ant šių daiktų atsirado įskilimų, jie apsitrynė ar buvo iš viso sugadinti, tokių turto simbolių geriau atsikratyti ir pakeisti juos naujais. Neverta jų gailėti. Esmė – ne tokių statulėlių kiekis, o jų būklė. Net vienas turto simbolis atneš jums trokštamą klestėjimą, jeigu juo rūpinsitės.

UAB „Lrytas“,
A. Goštauto g. 12A, LT-01108, Vilnius.

Įm. kodas: 300781534
Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

lrytas.lt redakcija news@lrytas.lt
Pranešimai apie techninius nesklandumus pagalba@lrytas.lt

Atsisiųskite mobiliąją lrytas.lt programėlę

Apple App Store Google Play Store

Sekite mus:

Visos teisės saugomos. © 2024 UAB „Lrytas“. Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Lrytas“ sutikimą.