5 moterys pagal Zodiako ženklą, labiausiai „ėdančios“ vyrų nervus

Ne kartą tenka girdėti vyrų skundų, kad žmona juos „užėdė“. Taip sako vargšai kankiniai, tapę nekaltomis moterų isterijų, niurzgimo, nelogiškų pretenzijų ir reikalavimų aukomis. Apmaudžiausia, kad tikrasis šių damų veidas atsiskleidžia tik joms gavus išsvajotą vestuvinį žiedą.

 Apmaudžiausia, kad tikrasis šių damų veidas atsiskleidžia tik joms gavus išsvajotą vestuvinį žiedą.<br> 123rf nuotr.
 Apmaudžiausia, kad tikrasis šių damų veidas atsiskleidžia tik joms gavus išsvajotą vestuvinį žiedą.<br> 123rf nuotr.
Daugiau nuotraukų (1)

Lrytas.lt

Aug 30, 2019, 11:52 AM, atnaujinta Aug 30, 2019, 11:52 AM

Kaip naiviam ir patikliam vyrui savo mieloje, švelnioje, geroje nuotakoje atpažinti būsimą nervų ėdikę? Padėti gali astrologija.

Skorpionas

Moterys, gimusios po Skorpiono ženklu, pelnytai gavo kvalifikuotų nervų ėdikių titulą. Nėra profesionaliau šiuo klausimu pasikausčiusio Zodiako ženklo. Moterys Skorpionai nervų ėdimo įgūdžius įgyja ne gyvenimo procese, o gimsta su jais. Jos jau nuo vystyklų meistriškai manipuliuoja jas supančiais giminaičiais ir visko, ko trokšta, pasiekia isterijomis ir rėksmingais reikalavimais.

Tai reiškia, kad perauklėti Skorpiono nepavyks. Su prigimtimi nepakovosi. Moterį galima tik priimti tokią, kokia ji yra, ir išlaikyti rėmuose pasitelkus stiprų charakterį, žinoma, jeigu pavyks tapti jai autoritetu.

Apeliuoti į šio iš tiesų raganiško ženklo atstovės proto balsą beprasmiška. Ji niekada nenusileis ir nepaliks ramybėje vyro nervų. Tai Skorpionui pats mėgstamiausias skanėstas. Moteris patiria neišpasakytą malonumą, aštrius pojūčius ir tampa tik azartiškesnė, kai vyras herojiškai stengiasi išlaikyti sveiką protą. Tie, kam nepavyksta to padaryti, iš Skorpiono gali nelaukti atgailavimų, apgailestavimų ir atsiprašymų. Ar kas nors matė plėšrūną, kurį kankintų kaltės jausmas dėl suėstos aukos?

Dvyniai

Susidėti su Dvyniais gali tik tie vyrai, kurie neturi smegenų. Jiems nėra ką prarasti. O kitiems reikėtų gerai pagalvoti prieš prisiekiant šio ženklo moteriai gyventi su ja po vienu stogu ir varge, ir džiaugsme. Džiaugsme vargu ar pavyks.

Dvyniai – nepastovumo karalienės. Jos nenuoseklios, nenuspėjamos, nelogiškai elgiasi ir dievina išsišokimus. Kol vyras taikstysis su šia velniava, tikėtina, jo smegenys liks sveikos. Bet tai tik iki pirmos pastabos.

Moterys Dvyniai – puikios aktorės. Jeigu joms reikia, gali būti mieliausiomis ir geriausiomis būtybėmis, kurias viskas tenkina. Šios gudruolės visur agituos už vyro teises ir laisvę, pripažins, kad jis taip pat žmogus, ir žavėsis jo didžiu intelektu. Saldžiomis kalbomis jos papirks net patį budriausią vyrą, ir po to jis užsimokės savo smegenimis, kurios jam vis tiek nereikalingos, jeigu nuolankioje avelėje nesugebėjo įžvelgti kraugerio vilko.

Šaulys

Ar galima įtarti, kad moteris, mėgstanti vyriškas pramogas, azartą ir nuotykius, gali būti nervų ėdikė? Galima, bet tą sugebėtų tik kita moteris. O vyras bus įsitikinęs, kad jam teko laimė rasti širdies damą, kuri yra „sava“, „kaip bičas“ ir apskritai – antra jo puselė. Tik štai čia ir įvyksta lemtinga klaida, pražudžiusi ne vieną moters Šaulio vyrą. Šio ženklo atstovės turi vieną pavojingą savybę – joms nuolat reikalingas adrenalinas.

O kam joms kopti į aukštus kalnus, leistis į vandenyno gelmes pas ryklius ar kilti į dangų, kad po to nusileistų į žemę parašiutu, jeigu aštrių pojūčių galima rasti arčiau ir paprasčiau? Kur? O vyras kam?

Susiimdama su juo moteris Šaulys visada gali patenkinti savo nepasotinamą rizikos siekį. Pakėlė isteriją, vienas, du, trys, ir, žiūrėk, pavojus didesnis, nei narve su įsiutusiu tigru. Išlikti sveikas gali tik paklusnus ir nuolankus vyras. Šaulys jį mes. Jai su juo neįdomu.

Avinas

Pavojų vyrų nervams kelia ir moterys Avinai. Jos garsėja nemotyvuotos agresijos, padaugintos iš nevaldomo lyderystės siekio, priepuoliais. Viauktelėjai – iščiulpė visas smegenis, dar kartą išdrįsai prasižioti – išvis likai be galvos. O kam ji reikalinga vyrui, jeigu jis nesupranta, kad namuose įsakinėti turi tik kažkuri viena?

Dažniausiai Avinai į vyrus sau išsirenka bevalius, minkštus, ramius, o kartais ir kvailokus vyriškius – jie nelabai supranta, kas vyksta, o jeigu ir supranta, tai nepajėgūs pasipriešinti.

Tokių vyrų laimei, jų organizmas išvysto imunitetą moterims Avinams. Paklusnus vyras – gyvas vyras. Ir tai ne juokas. Moterys Avinai dažniau už kitų Zodiako ženklų atstoves į darbą paleidžia rankas. Jėgos paprastai jos turi daug. Todėl vyrai dažnai renkasi: arba smegenys, arba gyvybė. Tie, kurie nori išsaugoti ir viena, ir antra – bus išmesti iš Avino gyvenimo.

Mergelė

Koks gi nervų ėdikių reitingas be Mergelių? Tai dar vienos aukšto lygio šios srities profesionalės. „Nueik nežinia kur, parnešk nežinia ką“, – pats nekalčiausias Mergelės pareiškimas. Dažniausiai šios intelektualės būna nenuilstančios išsigalvotojos, tad jų pretenzijos, kaltinimai ir kritika nesikartoja. Šiandien tu pats blogiausias vyras, nes nupirkai jai gėlių be priežasties, o rytoj dar blogesnis nes nupirkai ne tas, ar padovanojai ne taip, ar, neduokdie, ne tai.

Ne, žinoma, to negali būti. Rodyti dėmesį kitai moteriai Mergelė neleis. O ir kam reikalingas vyras be smegenų? O iki to laiko ji jas išsprogdins ir pasakys, kad taip ir buvo, arba pasitelks savo mėgstamą frazę: „Tam, kad išsprogdintum smegenis, reikia, kad jos apskritai galvoje būtų“.

O, pagal gilų Mergelių įsitikinimą, retas kuris vyriškas egzempliorius gali pasigirti turintis smegenis. Bet net ir tarp jų vargu ar atsiras toks, kuris sugebės prilygti Mergelei vingių gilumu. Apskritai, jeigu vyras nenori visą gyvenimą nugyventi kaip nevykėlis klube „Kas? Kur? Kada?“, geriau apeiti šią paukštytę iš tolo.

Spauskite mygtuką „VISI KOMENTARAI“ ir reikškite savo nuomonę.

UAB „Lrytas“,
Gedimino 12A, LT-01103, Vilnius.

Įm. kodas: 300781534
Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

lrytas.lt redakcija news@lrytas.lt
Pranešimai apie techninius nesklandumus webmaster@lrytas.lt

Atsisiųskite mobiliąją lrytas.lt programėlę

Apple App Store Google Play Store

Sekite mus:

Visos teisės saugomos. © 2021 UAB „Lrytas“. Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Lrytas“ sutikimą.