Zodiako ženklų gerumo reitingas: liksite nustebę

Jeigu išrikiuotume Zodiako ženklus pagal gerumo skalę, ar numanote, kas atsidurtų pačiame viršuje? Greičiausiai nustebsite, nes to nesitikėjote.

 Reitingą pradėsime nuo galo, kol prieisime prie pačių geriausių ženklų.<br> 123rf nuotr.
 Reitingą pradėsime nuo galo, kol prieisime prie pačių geriausių ženklų.<br> 123rf nuotr.
Daugiau nuotraukų (1)

Lrytas.lt

Nov 25, 2020, 11:34 AM, atnaujinta Nov 25, 2020, 11:34 AM

Reitingą pradėsime nuo galo, kol prieisime prie pačių geriausių ženklų.

12 vieta – Dvyniai

Dvyniuose gerumo nėra nė kiek. Taip, jie mandagūs su aplinkiniais, bet už šios kaukės slepiasi abejingumas. Dvyniai jus, žinoma, išklausys, tarsi ir susiruoš padėti, bet po to ims dūsauti, kad jūs jiems sukėlėte įtampą ir privertėte kažką daryti. Su savo artimaisiais, kuriuos šio ženklo atstovai nuoširdžiai myli, jie elgiasi gerai, bet tik tada, kai šie to realiai nusipelno.

11 vieta – Vėžys

Jau ko tikrai nesitikėjote pamatyti šioje vietoje, tai Vėžių. Jų gerumas kažkaip milimetrų tikslumu pasklinda iki kai kurių draugų ir giminaičių. Jiems Vėžiai kartais būna geri, o štai visiems kitiems – ne, jie nenusipelnė. Nemanykite, kad užuojauta jums ir yra Vėžio gerumas. Tai tik jo žaidimas, ir jumis jis tiesiog naudojasi savais tikslais.

10 vieta – Liūtas

Liūto negalima pavadinti geru, nes jis uždaras. Apskritai negalima suprasti, kas jo širdyje, ir koks jo požiūris į žmogų, blogas ar geras. Jis neparodys, jeigu jus myli, ir jūs nesužinosite, jeigu jis jūsų nekenčia. O dar jis menantis pikta ir kerštingas, tad nedarykite jam bloga.

9 vieta – Ožiaragis

Ožiaragis labai uždaras ir bejausmis. Niekas negali tiksliai žinoti, ką jis jaučia žmogui. Jis elgiasi taip, tarsi jam nusispjauti į visą jį supantį pasaulį. Koks dar gerumas, jeigu Ožiaragis jo niekaip nemoka parodyti?

8 vieta – Avinas

Sąmoningai Avinas žmonėms blogo nedaro, tiesiog jam nepatinka, kai bloga daro jam. Ir gero iš jo galima labai nelaukti, jis visiems gana abejingas, svetima nuomone nesidomi ir yra kietos širdies.

7 vieta – Mergelė

Mergelėms iš principo su gerumu viskas gerai. Vienintelis jų minusas – jos labai ilgai prisimena, kada joms padarė ką blogo. Tik Mergelė nekurs keršto planų, ji tiesiog padarys reikiamas išvadas ir nutrauks su žmogumi bet kokį bendravimą. Tad jeigu norite iš Mergelės gero, darykite jai gera.

6 vieta – Svarstyklės

Svarstyklės – ne tiek geri, kiek išauklėti žmonės. Ir jos nenori su niekuo bartis, tiesiog kartais gali ką nors leptelėti nepagalvojusios, ir dėl to galima pagalvoti, kad jos piktybiškos.

5 vieta – Šaulys

Su Šauliais viskas aišku. Jeigu jų požiūris į žmogų geras, jie jam geri, o jeigu blogas – atitinkamai, gerumo galima nesitikėti. Tiesiog jiems pasaulis padalintas į juodą ir baltą, ir dėl to į „blogųjų“ kategoriją kartais gali patekti tie, kurie tokie visai nėra.

4 vieta – Skorpionas

Labai sudėtingas Zodiako ženklas. Skorpionų aplinkiniai labai bijo, bet su gerumu jiems viskas tvarkoje. Jie kartais labai grubūs, bet turi labai jautrią subtilią sielą ir yra labai atjaučiantys. Bet, žinoma, nereikia pamiršti, kad gėris gėriu, bet su pikto atsiminimu jiems taip pat viskas gerai!

3 vieta – Žuvys

Žuvys užėmė trečią vietą gerumo reitinge. Jos atviros, nesugeba daryti blogo, nesivelia į konfliktus. Jeigu kas nors joms ima daryti bloga, jos tiesiog išbraukia šį žmogų iš savo gyvenimo. Žinote, kokia jų paslaptis? Tai, kad iš tiesų jos abejingos aplinkiniams, nors niekas to nemato. Bet astrologai vis tiek skyrė joms bronzą šiame reitinge.

2 vieta – Jautis

Antroje vietoje – Jaučiai. Tokie šviesūs, atviri ir tarsi visai nesavanaudžiai. Žmonės jais pasitiki, bet Jaučių bėda kaip tik ir yra jų pernelyg didelis atvirumas žmonėms. Jie kartais gali išplepėti, ko nereikia, tuo pakenkdami sau ar savo artimiesiems. Taip pat juos galima sugraudinti, ir jie visus savo paskutinius pinigus atiduos stokojantiems. Ir naiviais jų nepavadinsi, tiesiog jų didelė širdis, kuri kartais jiems neleidžia sveikai mąstyti.

1 vieta – Vandenis

Pirmąją vietą gerumo reitinge užėmė Vandeniai. Jie apskritai nelinkę į blogus poelgius, ir stengiasi su visais būti geri. Dėl to žmonės į juos žiūri su nepasitikėjimu, o ką, jeigu su jais žaidžiamas koks keistas žaidimas? Kiti juokiasi iš Vandenių, laikydami juos silpnais, o treti jiems jaučia pagarbą. Negalvokite, kad Vandenis – naivus kvailelis, jo tiesiog neįmanoma apmulkinti, ir už savo blogį jūs lengvai gausite atkirtį. Bet specialiai blogo jis nedarys.

Spauskite mygtuką „VISI KOMENTARAI“ ir reikškite savo nuomonę.

UAB „Lrytas“,
Gedimino 12A, LT-01103, Vilnius.

Įm. kodas: 300781534
Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

lrytas.lt redakcija news@lrytas.lt
Pranešimai apie techninius nesklandumus webmaster@lrytas.lt

Atsisiųskite mobiliąją lrytas.lt programėlę

Apple App Store Google Play Store

Sekite mus:

Visos teisės saugomos. © 2021 UAB „Lrytas“. Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Lrytas“ sutikimą.