Antsvorio problemos pagal Zodiako ženklą: kam sunkiausia lieknėti?

Jeigu sugalvojote atsikratyti antsvorio, pirma į galvą šovusi mintis, ko gero, buvo laikytis dietos. Bet astrologai tikina, kad ne visiems tai pagelbės. Jie pataria atsižvelgti į tai, po kokiu Zodiako ženklu esate gimę. Skirtingų Zodiako ženklų atstovai susiduria su skirtingomis problemomis ir skirtingai sprendžia antsvorio problemą.

 Skirtingų Zodiako ženklų atstovai susiduria su skirtingomis problemomis ir skirtingai sprendžia antsvorio problemą.<br> 123rf nuotr.
 Skirtingų Zodiako ženklų atstovai susiduria su skirtingomis problemomis ir skirtingai sprendžia antsvorio problemą.<br> 123rf nuotr.
 Skirtingų Zodiako ženklų atstovai susiduria su skirtingomis problemomis ir skirtingai sprendžia antsvorio problemą.<br> 123rf nuotr.
 Skirtingų Zodiako ženklų atstovai susiduria su skirtingomis problemomis ir skirtingai sprendžia antsvorio problemą.<br> 123rf nuotr.
Daugiau nuotraukų (2)

Lrytas.lt

2021-03-25 13:09

AVINAS

03 21–04 19

Avinai griebiasi bet kokios naujos dietos, tačiau nesulaukę greito efekto į visa tai spjauna. Geriausiu atveju pasirenka kitą dietą. Vis dėlto nederėtų mėtytis nuo vienos dietos prie kitos. Norėdami kitiems įrodyti, kad gali numesti svorio, arba lenktyniaudami su kuo nors, kas greičiau numes nereikalingus kilogramus, Avinai kartais net pakeičia būdą.

Efektyviausiai lieknėti Avinams padeda mažai kaloringos dietos. Avinui patinka aromatingas, dailiai serviruotas, prieskoniais pagardintas maistas. Jam tinka svogūnai, česnakai, aštrūs prieskoniai. Tačiau Avinai turėtų vengti saldžių patiekalų, pusgaminių, per daug nesimėgauti saldžia grietinėle.

JAUTIS

04 20–05 20

Jaučiai žavisi protinga dieta. Jie mėgsta viską atlikti pagal planą, visada renkasi išmėgintus būdus. Jie yra puikūs kulinarai. Tačiau kad atsisakytų saldumynų, pomėgio daug valgyti, reikia įtikinamų priežasčių. Jaučio medžiagų apykaita lėta, jie nemėgsta sportuoti, todėl svorį meta lėtai.

Tačiau jeigu Jautis nusprendė atsikratyti nereikalingų kilogramų, taip ir bus. Į savo valgiaraštį jis įtrauks daugiau vaisių (obuolių, vynuogių), daržovių. Klausys patarimo valgyti daugiau ląstelienos, rupių miltų duonos, grūdinių produktų. Jam galima mėgautis aštriais prieskoniais. Bet Jaučiai turėtų vengti riebių padažų, saldžių desertų.

DVYNIAI

05 21–06 20

Dvyniai iš prigimties yra mėgstantys naujoves, tad jiems pakeisti valgiaraštį – jokia problema. Gimusiųjų po Dvynių ženklu medžiagų apykaita greita, todėl lieknėti jiems nėra sunku. Tačiau Dvyniams visuomet atrodo, kad jie lieknėja nepakankamai sparčiai. Jie netiki reklaminiais pasakojimais apie stebuklingą dietų galią. Jiems būtina perprasti dietos esmę.

Dvyniai neturėtų rinktis pernelyg sudėtingos dietos ir nesisverti 7 kartus per dieną. Dvynių optimizmas padeda ištverti sudėtingą dietos laikymosi laikotarpį. Jiems ne problema valgyti kuo daugiau vaisių, įvairių žalialapių daržovių. Iš mėsiškų patiekalų Dvyniams patartina rinktis vištieną, bet jie neturėtų piktnaudžiauti druska, riebiais patiekalais.

VĖŽYS

06 21–07 22

Vėžiai labai išgyvena dėl savo išvaizdos, tačiau realių veiksmų savijautai ir išvaizdai pagerinti griebiasi retai. Vėžiai – puikūs kulinarai, todėl jiems tinka dieta, kurią sudaro sudėtingi receptai. Tačiau po šiuo ženklu gimę žmonės įtariai žiūri į greito poveikio dietas. Geriau renkasi patikimą dietą, kurios laikytis reikia daug laiko ir kantrybės, tačiau taip pasiekia puikių rezultatų.

Šio ženklo atstovai yra vaišingi, o vaišindami draugus neretai neištveria ir patys ima smaližiauti. Skamba juokingai, bet Vėžiui patartina valgyti vėžius. Taip pat antienos ir žąsienos patiekalus. Tinka vandeningos daržovės, vaisiai: agurkai, arbūzai, moliūgai, slyvos. Iš valgiaraščio Vėžiai turėtų išbraukti keptus patiekalus.

LIŪTAS

07 23–08 22

Liūtai verčia lieknėti ir kitus. Juos pavergia „stebuklingos“ lieknėjimo piliulės ir kiti išvaizdai gerinti skirti preparatai, kurie gali pakenkti sveikatai. Bet jeigu Liūtas pradėjo laikytis dietos, privers jos imtis ir aplinkinius. Šio ženklo atstovai yra užsispyrę, todėl pasiekia gerų rezultatų. Bet dėl savo išdidumo negali atsisakyti sveikatai žalingos dietos. Jeigu nesiseka sėkmingai atsikratyti kelių kilogramų, Liūtai valgo nepaisydami sveikos mitybos taisyklių ir pilnėja. Jiems vertėtų rinktis vaisius ir produktus, turinčius daug kalio (pavyzdžiui, keptas bulves su lupenomis, bananus). Geriausias baltymų šaltinis – mėsa, riešutai.

MERGELĖ

08 23–09 22

Mergelės nuolat siekia tobulybės. Rezultatus nori matyti greitai, todėl jei dieta neduoda lauktų rezultatų, iš karto pasiduoda. Mergelės trykšta energija, todėl joms būtina sportuoti – taip daug greičiau numes svorio. Šio ženklo atstovai praktiški ir punktualūs. Tai padeda laikytis nustatytų mitybos taisyklių.

Mergelės labai rūpinasi savo sveikata, todėl renkasi tinkamai subalansuotą, sveiką maistą. Trumpalaikės dietos – ne šio ženklo atstovams. Jiems tinka vegetariškas maistas. Riešutai – puikus baltymų šaltinis. Mergelėms tinka valgyti daržoves, ypač šakniavaisius (bulves, morkas), vartoti daug ląstelienos, nesmulkintų grūdų produktų, rudųjų ryžių. Tačiau reikėtų vengti pusgaminių, nepiktnaudžiauti mėsos patiekalais.

SVARSTYKLĖS

09 23–10 22

Svarstykles kamuoja lėta medžiagų apykaita. Bet šio ženklo atstovai įsitikinę, kad laikui bėgant dings ir riebalų, ir cholesterolio perteklius. Lėta jų medžiagų apykaita trukdo sėkmingai lieknėti. Fiziniai pratimai Svarstyklėms irgi ne prie širdies. Vis dėlto gimusieji po šiuo ženklu, norėdami išlikti liekni, gali prisiversti laikytis dietos ir pasirinkti sveiką gyvenimo būdą.

Tačiau Svarstyklės nekenčia pernelyg griežto režimo, todėl renkasi dietą, paliekančią laisvės savarankiškoms interpretacijoms. Kadangi Svarstyklės pirmiausia pagalvoja, o tik po to veikia, pasirenka tinkamas dietas. Pats geriausias maistas joms – datulės, žalieji žirneliai, uogos. Reikėtų vengti miltinių patiekalų, saldumynų. Ne itin gerai jos toleruoja ir pieno produktus.

SKORPIONAS

10 23–11 21

Skorpionai lengviausiai atsikrato antsvorio. Jų entuziazmas padeda sulaukti sėkmės. Jie niekada nenukrypsta nuo dietos ir jos nenutraukia. Suvaržymai jų neerzina, tik dar labiau skatina lieknėti. Skorpionai netiki, kad yra žmonių, geriau nei jie išmanančių dietų niuansus. Skorpionai mano, kad skrupulingai skaičiuoti kalorijas – niekam tikęs įprotis.

Šio ženklo atstovai įsitikinę, kad nuo persivalgymo gelbėja intensyvus sportas. Laikydamiesi šios išganingos nuomonės jie neretai ima pažeidinėti dietos režimą. Skorpionams tinka jūrų produktai, česnakai, grybai, bet saldaus likerio ir šokolado geriau atsisakyti. Ne itin naudingi ir kiaušiniai (išskyrus putpelių).

ŠAULYS

11 22–12 21

Šauliai mėgsta laisvo režimo dietą. Jie nesielvartauja, jei jų figūra nėra ideali. Šauliai nori greito rezultato, o kantrybės skaičiuoti kalorijas visiškai neturi. Dažnai užmiršta, kad alkoholis – taip pat kaloringas. Šio ženklo atstovai privalo daug sportuoti ir neturėtų patys keisti dietos. Improvizacijos gali būti žalingos.

Klubai, dubens sritis – pagrindinės Šaulių kūno vietos, kuriose linkę kauptis riebalai. Kad organizmas nestokotų vitamino C, jiems derėtų valgyti daug citrusinių vaisių, pomidorų, porų, svogūnų, česnakų. Tačiau reikėtų vengti alkoholio, cukraus, saldainių, saldžių kepinių. Juos geriau keisti vaisiais.

OŽIARAGIS

12 22–01 19

Ožiaragiui patinka skaičiuoti kalorijas. Jei jis nusprendžia sulieknėti, greitai pasiekia norimų rezultatų. Geriausia – paprasta ir griežta dieta. Šio ženklo atstovai pasižymi stipria valia, mokėjimu susitelkti, todėl gali sėkmingai atsikratyti antsvorio ir išlaikyti optimalų svorį.

Tačiau Ožiaragiai neįsiklauso į kitų žmonių patarimus, mano, kad patys geriausiai žino, kas jiems tinka. Ožiaragiai turėtų nepamiršti, kad jiems būtina sportuoti. Naudingas maistas – liesa mėsa, bulvės, makaronai, kukurūzai. Ožiaragių silpniausia vieta – kaulai ir dantys, todėl daugiau turėtų valgyti produktų, turinčių kalcio (brokolių, pieno produktų), bet vengti šalto maisto.

VANDENIS

01 20–02 18

Vandenis dažnai susižavi netradiciniais svorio metimo būdais, tiki „stebuklingais“ žiniuonių patarimais. Tačiau tam yra riba. Vadovaudamiesi logika jie puikiai save įtikina valgyti mažiau riebaus maisto, daugiau sportuoti. Jei nusprendžia lieknėti, jiems niekas nesutrukdys. Vandeniai – optimistai, todėl net ir griežčiausioje dietoje įžvelgia teigiamų dalykų.

Šio ženklo atstovai vertina nepriklausomybę ir vengia prievartos, todėl nori koreguoti lieknėjimo planą. Vandeniams tinka mažai kaloringos dietos. Geriausia valgyti daug vaisių – obuolių, apelsinų, greipfrutų, mandarinų. Patartina vengti riebaus maisto, pusgaminių, sočių padažų, saldumynų.

ŽUVYS

02 19–03 20

Žuvims tinka jūrų produktai. Jos gali iškilmingai pareikšti, kad nuo šiol laikosi dietos, ir tuo pat metu sukirsti kreminį pyragaitį. Žuvys mano, kad yra paslaptingų priemonių, galinčių padėti numesti antsvorį per savaitę. Šio ženklo atstovams ne itin padeda cheminiai lieknėjimo preparatai, tabletės. Jų organizmas labai jautrus, todėl Žuvys privalo rinktis tinkamai subalansuotą dietą.

Žuvys – gurmanės, todėl renkasi sveiką ir įvairų maistą. Svarbiausia joms priimti sprendimą ir pasiryžti laikytis dietos. Idealiausias maistas – jūrų produktai, žuvis. Žuvims geriausiai iš visų Zodiako ženklų padeda homeopatija. Jos turėtų vengti nenatūralių produktų – koncentruotų sriubų, tirpių gėrimų.

Parengė Toma Aleksėjūnaitė

Norėdami komentuoti turite prisijungti.

UAB „Lrytas“,
A. Goštauto g. 12A, LT-01108, Vilnius.

Įm. kodas: 300781534
Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

lrytas.lt redakcija news@lrytas.lt
Pranešimai apie techninius nesklandumus pagalba@lrytas.lt

Atsisiųskite mobiliąją lrytas.lt programėlę

Apple App Store Google Play Store

Sekite mus:

Visos teisės saugomos. © 2024 UAB „Lrytas“. Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Lrytas“ sutikimą.