Patys ištikimiausi Zodiako ženklai

Ne visi Zodiako ženklai gali pasigirti ištikimybe. Vis dėlto yra keletas, kurie nelinkę pasitaikius pirmai progai išduoti savo partnerio. Susipažinkite su jais.

 Jie nelinkę pasitaikius pirmai progai išduoti savo partnerio.<br> 123rf nuotr.
 Jie nelinkę pasitaikius pirmai progai išduoti savo partnerio.<br> 123rf nuotr.
Daugiau nuotraukų (1)

Lrytas.lt

Jun 3, 2021, 11:17 AM

1 vieta – Vėžys

Kol Vėžio emociniai poreikiai patenkinti ir jis jaučiasi santykiuose saugus, šio ženklo atstovas bus ištikimas. Vėžiui labai svarbu rasti tinkamą, „komfortišką“ partnerį, ir šalia jo įleisti šaknis.

Vėžiai nepratę gadintis gyvenimo ir griauti šeimą dėl savo įgeidžių. Jeigu partneris su jais elgiasi gerai ir juos vertina, jiems nešaus į galvą eiti į kairę.

2 vieta – Skorpionas

Skorpionams reikia laiko, kad nusiimtų savo vidinę apsaugą ir ką nors prisileistų. Kai tik jie atsiveria partneriui, tampa nepaprastai atsidavę ir ištikimi. Bet jeigu pasitikėjimas krenta, net tokie atsidavę žmonės kaip Skorpionai gali išduoti.

Pagrindinė priežastis, kodėl Skorpionas gali būti neištikimas – kerštas. Jie moka juo labai meistriškai naudotis. Bet jeigu partneris ištikimas ir atsidavęs, jis gaus iš Skorpiono mainais tą patį, ne daugiau. Jie pasirengę atiduoti lygiai tiek, kiek gauna.

3 vieta – Ožiaragis

Ožiaragiai pratę prisiimti atsakomybę. Jeigu jų santykiai rimti, jie greičiausiai jau pradėjo galvoti apie ateitį ir ją planuoti, o nukrypti nuo savo planų jiems labai nepatinka.

Jeigu Ožiaragiai nelaimingi santykiuose, greičiausiai jie juos kuo greičiau nutrauks, nei suks į kairę. Nors vyrai Ožiaragiai statistiškai mažiau ištikimi, moterys juos ištempia į garbingą trečiąją vietą. Moterys Ožiaragiai pasirengusios dirbti dieną ir naktį, kad susigrąžintų neištikimą vyrą. Jos pačios nelinkusios į neištikimybę ir juo labiau nesuks į kairę pirmos.

4 vieta – Mergelė

Mergelės neįtikėtinai ištikimos, bet ne tiek dėl savo praktiškumo gyvenimiškais klausimais, kiek dėl beprotiškos baimės, kad bus sugautos einančios į kairę, vadinasi, kiti supras, kokios jos netobulos. Be to, Mergelės paprastai turi tiek pareigų ir reikalų, kad tiesiog nebelieka laiko meilužiams.

Bet kuriai Mergelei, ar tai vyras, ar moteris, rasti tinkamą partnerį labai nelengva, juk jos labai išrankios. Būtent todėl keisti surastą partnerį į kitą, prie kurio dar reikia pratintis – tiesiog nesąmonė. Geriau saugoti ištikimybę. Mergelės dar ir labai skrupulingos, todėl neištikimybė – labai retas reiškinys tarp šio ženklo atstovų.

5 vieta – Jautis

Jaučiai greičiau sugaus partnerio neištikimybę, nei patys leisis ieškoti nuotykių. Kaip ir kiti Žemės ženklai, Jaučiai neįtikėtinai ištikimi ir paprastai tvirtai laikosi įsikibę to partnerio, kuris jiems atrodo tinkamas.

Jautis neis į kairę ir dėl tos priežasties, kad tiesiog jam tingisi tai daryti, be to, neištikimybė reikalauja didelių išlaidų, tiek materialinių, tiek energijos, o Jaučiai gana šykštūs.

6 vieta – Liūtas

Liūtai gali likti labai ištikimi tol, kol gaus deramą dėmesį iš savo partnerių. O jie reikalauja labai daug dėmesio.

Jeigu Liūtas jaučia, kad partneriui į jį nusispjauti, ir jis nuolat ignoruojamas, jis pasirengęs leistis į neištikimybę, kuri paprastai baigiasi santykių nutraukimu, bet ne todėl, kad partneris sužino apie neištikimybę, o todėl, kad Liūtas supranta, jog kitoje vietoje gaus daug daugiau dėmesio.

7 vieta – Žuvys

Žuvys dievina flirtą, bet jos nenori skaudinti tų, kuriuos myli, ir juo labiau iš karto nepuls į kokius nors naujus slaptus santykius. bet tarp jų pasitaiko pakankamai daug neištikimų vyrų ir moterų, nes jos kartais būna tokios silpnos akistatoje su nauju jausmu, kad negali atsispirti.

Žuvys gali likti fiziškai ištikimos savo partneriui, bet emociškai jau seniai būti jam neištikimos. Kam nors tai gali būti visiški kliedesiai, bet iš tiesų emocinė neištikimybė – labai didelė problema.

8 vieta – Svarstyklės

Svarstyklės visada ieško gyvenime pusiausvyros, todėl kartais joms reikia atrasti šią pusiausvyrą... neištikimybėje. Šio ženklo atstovai nori būti ištikimi, bet neretai, kai pajunta nuobodulį šalia turimo partnerio, klausia savęs: ar šis konkretus partneris yra tas mano vienintelis?

Svarstyklės veikiau atsikratys nepatogių santykių, bet tikrai ilgai ir nuobodžiai nesiaiškins. Šis Zodiako ženklas paprastai gali rasti tikslų paaiškinimą savo neištikimybei: jis ar ji nemėgsta įtemptų ir sekinančių santykių, todėl bando susirasti ką nors, su juo jam ar jai bus lengva ir gera.

UAB „Lrytas“,
A. Goštauto g. 12A, LT-01108, Vilnius.

Įm. kodas: 300781534
Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

lrytas.lt redakcija news@lrytas.lt
Pranešimai apie techninius nesklandumus pagalba@lrytas.lt

Atsisiųskite mobiliąją lrytas.lt programėlę

Apple App Store Google Play Store

Sekite mus:

Visos teisės saugomos. © 2024 UAB „Lrytas“. Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Lrytas“ sutikimą.