Žmonos pagal Zodiako ženklą: pačios geriausios sutuoktinės

Kiekvienas Zodiako ženklas turi savų ypatybių, taip pat ir savitą požiūrį į šeimą ir santuoką. Kaip į tai žiūri skirtingų Zodiako ženklų moterys ir kurios iš jų yra pačios geriausios sutuoktinės?

 Moterys.<br> 123rf nuotr.
 Moterys.<br> 123rf nuotr.
Daugiau nuotraukų (1)

Lrytas.lt

2022-09-11 14:12

Avinas: greit įsimylinti, bet sąžininga

Iki santuokos Avinas dažnai leidžiasi į trumpalaikius romantiškus nuotykius, įsimyli visus iš eilės, bet neužsibūna santykiuose. Sutikusi „patį pačiausią“ vyrą ji sustoja ir sukuria šeimos lizdelį visam gyvenimui. Santuokoje neištikimybė jai absoliučiai nepriimtina. Ji švelni, pažeidžiama ir patikli, todėl reikalauja iš vyro švelnumo ir rodyti jausmus. Moka palaikyti ir padeda vyrui pasistūmėti į priekį visuose reikaluose.

Jautis: linksma ir praktiška

Ši iš prigimties linksma moteris santuokoje parodo rimtumą ir praktiškumą. Ji puiki šeimininkė, rūpestinga sutuoktinė ir švelni motina. Jai svarbu nuolat jausti vyro meilę, be kurios ji tiesiog užges ir pavirs tipiška tetule. Žmona Jautis supranta savo vyrą ir niekada neprovokuoja skandalų. Būtent šio ženklo moterims santuoka beveik niekada nesibaigia skyrybomis.

Dvyniai: romantiška ir draugiška

Ji niekada netaps puikia šeimininke su idealiai švariais namais ir karališka virtuve. Jos privalumas kitas: tapusi motina, moteris Dvyniai visiškai atsiskleis ir puikiai išauklės savo vaikus. Santuokoje jau svarbu materialinė padėtis ir jausmai. Ji svetinga, todėl giminaičiai ir draugai su džiaugsmu lankosi jos namuose.

Vėžys: aistringa ir mylinti

Karšta ir ryški moteris, santykiai ir santuoka su ja bus perpildyti aistros, pavydo ir jausmų. Ši moteris gera tiek lovoje, tiek virtuvėje, o taip pat ko niekada neleis nuobodžiauti nei vyrui, nei svečiams. Tiesa, gimus vaikams moteris Vėžys paprastai jiems atiduoda visą save, visa kita nustumdama į antrąjį planą.

Liūtas: protinga ir reikli

Šiai moteriai santuoka – vienas iš materialinio stabilumo pamatų ir meilės šaltinis. Jeigu to nėra, santuoka su moterimi Liūtu iširs. Ji moteriška, visada gerai atrodo, protinga ir padeda sutuoktiniui pasiekti visus tikslus. Moka kontroliuoti save, vyrą, vaikus, anytą ir visus aplink.

Mergelė: kruopšti ir ryžtinga

Moka šeimininkauti ir taupyti, ypač skrupulinga švaros, kulinarijos ir šeimos narių sveikatos klausimais. Ji prastai moka rodyti romantinius jausmus, užtat su kaupu tai kompensuoja jaukumu, šiluma ir rūpesčiu, kuriais apdovanoja vyrą ir vaikus.

Svarstyklės: sentimentali ir jausminga

Jai svarbu romantika, aistra ir dievinantis vyras. Be meilės moters Svarstyklių gyvenimas tampa pilkas ir nuobodus. Ji labai pavydi ir mėgsta tupinėti namuose.

Skorpionas: aktyvi ir aistringa

Kasdienybė – ne jai. Moteris Skorpionas ieško aštrių pojūčių ir neįprastų įspūdžių net santuokoje, tad sutuoktinis turi juos užtikrinti. Nė už ką neatleis neištikimybės, vyrą dievina labiau, nei vaikus. Nemėgsta šeimininkauti namuose ir gaminti.

Šaulys: protinga ir kovinga

Ji ne romantiška ir ne sentimentali, užtat moka palaikyti ir padėti net pačiose sunkiausiose situacijose. Ištikima kovos draugė, kuri su pašaipa žiūri į kvailą pavydą, isterijas, ir reikalauja laisvės. Puiki ir svetinga šeimininkė.

Ožiaragis: griežta ir ūkiška

Ji gali būti ciniška, kandi ir net agresyvi, kritikuoti visus aplink. Laiko, kad namų jaukumas – svarbi laimės dalis, todėl ypatingai rūpinasi namais. Neištikimybė jai neįsivaizduojama.

Vandenis: ūkiška ir rūpestinga

Jai itin svarbi materialioji santuokos pusė, skurdo ji neištvers. Jos namai – sklidini pilnatvės, juose visada švaru, jauku ir kvepia skaniu maistu, o vaikai ir vyras apsuputi rūpesčiu ir šiluma.

Žuvys: nuoširdi ir rami

Gyvena savo jausmais ir moka juos atiduoti kitiems šeimos nariams. Dažnai skaniai gamina. Santuokoje jau svarbu harmonija, taika ir ramybė, skandalų ir santykių aiškinimosi nebuvimas.

UAB „Lrytas“,
A. Goštauto g. 12A, LT-01108, Vilnius.

Įm. kodas: 300781534
Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

lrytas.lt redakcija news@lrytas.lt
Pranešimai apie techninius nesklandumus pagalba@lrytas.lt

Atsisiųskite mobiliąją lrytas.lt programėlę

Apple App Store Google Play Store

Sekite mus:

Visos teisės saugomos. © 2024 UAB „Lrytas“. Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Lrytas“ sutikimą.
REPORTERIS: STT tiria bandymą papirkti žalos ekspertą